Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2008 02 07, 09:10)
Tai kirpimas  manau kainuos apie 150lt  g.gif



Kažkada viena mergina rašė, jog ten kainos skirstomos pagal kirpėjų klases ir yra trys (aš apie kirpimą), t.y. 80 Lt, 100 Lt, 120 Lt.
Šiiap žinau, kad prieš porą savaičių, plaukų trumesnių negu iki pečių kirpimas ir dažymas kainavo 240 lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muzika 74 @ 2008 02 05, 22:06)
Ačiukas Nasa už rūpestį,bet šiandien užbėgau iš darbo pati į gr.studija ir žinai jau susitariau ir su berniuku dėl vyro nes kiek supratau pas jį irgi taip lengvai nepapulsi, o vyras gryš tik keliom dienom į Lietuvą verysad.gif  ir žinai ką....Jurga man pasakė,kad per Valentino dieną, per Kazį ir per kitokias panašaus pobūdžio šventes bus nuolaidos bigsmile.gif Valentinoms, Kaziams ir t.t.,tiesiog nuostabu smile.gif .Pati gimusi esu per Kazį,taigi nors ir neseniai dažiausi ir kirpausi apsilankysiu būtinai 4u.gif (tiesa su pasu).....hihi thumbup.gif .Tiesiog super,kad sugalvojo tokias akcijas,atrakcijas mirksiukas.gif  thumbup.gif



Pirma karta girdziu apie akcijas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 02 07, 08:11)
Tai cia tik uz dazyma tiek sumokejai? Kokiu budu daze: visa galva, sruogom ir t.t.??  ax.gif

dažė visą galvą. plaukų ilgis - na sakykim iki pečių, gal truputėli virš. Bet negaila, tikrai labai gražią spalvą išgavo smile.gif
Atsakyti
as labai noreciau apsilankyti kirpykloje,kurioje kompiuterio pagalba stiliste parinktu tinkama kirpima, regis buvo tokia senamiestyje, bet nezinau kur konkreciai, gal teko kam lankytis tokio pobudzio kirpykloje?
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2007 12 17, 10:41)
Taiva visos, kai pamato toki vyruka, tai ir tirpsta pamazu.  biggrin.gif Jau ir mano viena drauge uzsinorejo pas ji vien del to nukeliaut lotuliukas.gif O kirpimas visas siandien pasirode. Tai kad graziai plaukai atrodytu dar reikia nemazai padirbeti, o zadejo, kad bus lengva susitvarkyt doh.gif


As tai jau daugiau kaip metai pas Toma kerpuosi ir esu patenkinta smile.gif Netgi labai thumbup.gif Ir tikrai ne del grozio einu... Nors aisku visai malonu, kai simpatiskas zmogus tave apkerpa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 01 31, 17:14)
marmuazele, kada pas Rimdziu eisi biggrin.gif  as kai buvau tada geguzes 5 d tai daugiau ir nebeejau pas ji. Dabar va laukiu kovo menesio 2 karta eisiu cool.gif


Indi, pasigrazinti einu kita savaite pries valentina oro_buckis.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 02 07, 18:24)
as labai noreciau apsilankyti kirpykloje,kurioje kompiuterio pagalba stiliste parinktu tinkama kirpima, regis buvo tokia senamiestyje, bet nezinau kur konkreciai, gal teko kam lankytis tokio pobudzio kirpykloje?


Jei neklystu, tokia kirpykla yra Tumo-Vaizganto g-je, atrodo vadinasi Beauty for all seasons g.gif
Vaziuodama pro sali, maciau reklamini skelbima, kad ten parenka sukuosena kompu
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2008 02 05, 16:51)
ka galit pasakyt apie mindauga is labelos?

teko pas jį apsikirpti-ilgus plaukus taip iškarpė,kad dabar nežinau nei kada ataugs doh.gif verysad.gif kiek supratau jis yra trumpų plaukų specelistas g.gif už ilgų plaukų kirpimą-iškarpymą berods paėmė 70lt.tai skaitau nedaug unsure.gif
Atsakyti
Laba svisoms 4u.gif

As labai noriu apsilankyti pas gera kirpeja, bet nezinau pas ka man cia eiti, gal galite patarti? Didelia Aciu
Atsakyti
QUOTE(skruzde @ 2008 02 08, 20:44)
teko pas jį apsikirpti-ilgus plaukus taip iškarpė,kad dabar nežinau nei kada ataugs doh.gif  verysad.gif kiek supratau jis yra trumpų plaukų specelistas g.gif už ilgų plaukų kirpimą-iškarpymą berods paėmė 70lt.tai skaitau nedaug unsure.gif

Gerai, kad pasakei, paciai pries dvejus metus taip iskarpe plaukus, iki siol negaliu ataugint verysad.gif Nereikia man daugiau tokiu bandymu.
Sudomino mane pasakojimas apie Zbigneva Koliato, idomu butu apsilankyti
Atsakyti
gal kas kirpotes Simonoj pas Mariu? planuoju uz menesio eit kirptis, tai noriu per ta laika atsiliepimu kokiu nors isgirst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 09, 13:32)
gal kas kirpotes Simonoj pas Mariu? planuoju uz menesio eit kirptis, tai noriu per ta laika atsiliepimu kokiu nors isgirst  biggrin.gif

Pas Martinaiti gal? ax.gif
Jis zurnale "Moteris" projekte dalyvavo, moterims keite ivaizdi. Na, ka as zinau, nieko ypatingo nepadare schmoll.gif

Papildyta:
Beje, zurnalas 2007 liepa 4u.gif
Atsakyti