Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Sveikutės 4u.gif
Reikia jūsų pagalbos. Gal kuriai teko susidurti su kirpėja Vilma? Kažkada seniai seniai (prieš 7-5 metus) ji dirbo grožio salone "Mylėk save", Fabijoniškių g. Deja, ji iš ten išėjo, nutrūko mūsų ryšiai, o aš žinau tik vardą ir daugiau jokios info, bet labai norėčiau ją susirasti. Būsiu dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 06, 13:56)
O kur tas Robertas dirba?  ax.gif Simonoje gal?

Jis dirba Simona Lux, Juozapaviciaus gatveje.
Atsakyti
Pasiskaiciau tema, ir manau, kad koki kirpeja rinktis priklauso nuo kiek nori isleisti.

Pvz., jei apie 300 lt uz kirpima+dazyma, tada galima rinktis Zvirblytes ir pan. As paprastai kerpuosi ir dazausi pas Zbigneva Koliato. Tai tas kainuoja 350 Lt. Cia - kirptis ir dazytis pas ji pati. Jeigu pas jo mokiniu jam priziurint - gaunasi pigiau.

Esu bandziusi daug kirpeju ir sitas man patinka, nes labai gerai mato plauka, nevanoja plauku stipriu pertekliniu dazu kiekiu, o renkasi brangias, plaukus tausojancias priemones. Nezarina plauku - sako, kad pakirpti galiukus reikia 1kart i 3 men. Kirpimas ir spalva visada, visada super gerai atrodo. Jsi rinkoje - daugiau nei 10 m. Kirpimas ir dazymas pas ji man visada uztrunka apie 5-6 val. Kerpa itin itin kruopsciai ir niekada nepadarys ko nenori ant galvos.

Dar kirpdavausi pas Andriu Figaro/Gedo pr. Graziai kerpa, dailiai, bet konvejeris. Puse val. ir kirpimas baigtas. Nera tokio demesio klientui.

Taip pat man imponuoja Toni & Guy kirpejas Misa-Michailas. Jis turi labai gera aki ir ranka. Jo kirpima labai pritaikyti prie veido, dailus.

Taip pat kirpdavausi pas Bena is Rutos studijos. Benas turi gera ranka, graziai kerpa,
ekstravagancijos nedaro, bet megsta sveikus plaukus. Kitaip tariant, jis juos zarina. Beto jis - idealus bendrautojas ir siaip mielas berniukas.

Kaune kirpausi pas tokia Ruta, kuri turi kirpimo salona Senamiestyje. Sako - ji genijus, bet mane nudaze keistai labai. Specialiai pas ja vaziavau.

O Rimdziu beje, man visai neispudingas.

Na ir etc. smile.gif

Visi siti yra pakankamai nepigus kirpejai, bet geri. Siaip zinau, yra kazkokia amatu mokykla, kur kirptis ir dazytis kainuoja visiskai pigiai. o zmones dirba visai geri - pvz. mano drauge vaiksciodavo ten, kai tas Misa ten mokesi ir dirbo.


[COLOR=Chocolate][FONT=Times]
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 02 06, 12:19)
Tai ka tu siulai daryti toms, kurios neturi tokiu storu plauku kaip apvalute? Pas mane gal ir iskarpyti plaukai, bet as nelaikau save eilne mergiote, nes jie mane puosia, o ne siaip auginu tik tam, kad augint ir nezinot ka po to su jais daryti.

labiau tiktų pasakymas ne eilinė mergiotė, o eiliniai plaukai ax.gif

O Apvalutę tokie plaukai labai puošia, pusę žavesio sudaro taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
Taip pat man imponuoja Toni & Guy kirpejas Misa-Michailas. Jis turi labai gera aki ir ranka. Jo kirpima labai pritaikyti prie veido, dailus.

Idomu kokios kirpimo kainos Tony&Guy?
Gal jau baigim apie apvalutes plaukus, jie tikrai ispudingi, bet tam yra kita tema. 4u.gif
Atsakyti
O dekui Zinau:), jau senokai tiek info nebuvo, daznai skaitineju, bet nieko gero nerasdavau apart rimdziaus:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eja: 06 vasario 2008 - 20:09
Sveikos mamytes!

Vis mastau kur cia nueit apsikirpt... Gal kuri buvote kirpykloje "Mylek save", kuri yra Bige? Labai noreciau isgirsti nuomoniu apie si salona:mastau:
Ir dar domina kirpykla "Tango" ji yra prie zaliojo tilto, kalvariju gatvej. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(wcb @ 2008 02 06, 21:52)
Sveikos mamytes!

Vis mastau kur cia nueit apsikirpt... Gal kuri buvote kirpykloje "Mylek save", kuri yra Bige? Labai noreciau isgirsti nuomoniu apie si salona:mastau:
Ir dar domina kirpykla "Tango" ji yra prie zaliojo tilto, kalvariju gatvej. aciuks.gif


Tango nepatariu, nera nei vienos normalios kirpejos schmoll.gif
Atsakyti

QUOTE
Taip pat man imponuoja Toni & Guy kirpejas Misa-Michailas. Jis turi labai gera aki ir ranka. Jo kirpima labai pritaikyti prie veido, dailus.


Gal galetum ir apie kainas parasyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 06, 19:44)
Taip pat man imponuoja Toni & Guy kirpejas Misa-Michailas. Jis turi labai gera aki ir ranka. Jo kirpima labai pritaikyti prie veido, dailus.

Idomu kokios kirpimo kainos Tony&Guy?

Kirpimo kainų nežinau, bet jei kažkiek padės, tai šiandien ten dažiausi plaukus ir sumokėjau 190Lt.
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2008 02 07, 00:09)
Kirpimo kainų nežinau, bet jei kažkiek padės, tai šiandien ten dažiausi plaukus ir sumokėjau 190Lt.

Tai kirpimas manau kainuos apie 150lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2008 02 06, 23:09)
Kirpimo kainų nežinau, bet jei kažkiek padės, tai šiandien ten dažiausi plaukus ir sumokėjau 190Lt.


Tai cia tik uz dazyma tiek sumokejai? Kokiu budu daze: visa galva, sruogom ir t.t.?? ax.gif
Atsakyti