Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 05, 13:49)
Dekui - kad jau dabar nesu labai patenkinta jais po visokiu cia svarstymu doh.gif  bresta planas eiti dar pas kita kirpeja - tik jau pas pigesni blush2.gif
Na, pas mane jie auga mazdaug 2-3 cm per men. Tai net nzn  cool.gif  Juk zinai, tai galus pakerpi, tai pakarpo. Pastebejau, kad jeigu noreciau, galeciau eiti saknis dazyti kas men. lotuliukas.gif

oho kaip greit auga tavo plaukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 05, 15:01)
oho kaip greit auga tavo plaukai  wub.gif


va, kaip buna, kai retai plauni ir nesukuoji blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

beje, Rimdzius sake, kad mano plaukams visiskai uztenka isplauti 1 k. per sav. O dauguma cia buvo mane uzsipuolusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 05, 14:08)
va, kaip buna, kai retai plauni ir nesukuoji blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

beje, Rimdzius sake, kad mano plaukams visiskai uztenka isplauti 1 k. per sav. O dauguma cia buvo mane uzsipuolusios biggrin.gif


Ne manau kad tai susije nes as kasdien plaunu o plaukai greit auga-nespeju ataugusiu saknu dazyt ax.gif
Atsakyti
Merginos gal jau uztenka apie plauku ilgi ir t.t. Jau pradeda atsibosti, be to yra kitos temos apie plauku ilgi, grozi, plovima ir t.t. Cia tema apie Vilniaus stilistus, tai gal jau uztenka tu grazbyliavimu. poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(muzika 74 @ 2008 02 05, 12:39)
Klausyk Nasa,mano draugytė nori užsirašyyti pas Jurgita,bet aš žioplas daiktas kažkur jos vizitine nukišau g.gif .Gal tu galėtum priminti adresą,nes atsimenu,kad Jakšto gatvėj,o toliau.....upst schmoll.gif .Žodžiu super ta gr. studija "Dervinga",nes jau turiu ne vieną kolegę kuri ten veržiasi,bet kontaktus kaip sakiau.... blush2.gif




Įsivesk i google ir išmes nuoroda.............. biggrin.gif
Dervingos grožio studija,Jakšto 2, www.dervinga.lt
Jai jau ten irgi kerpiesi,tai gal girdejai atsiliepimu apie vaikina??Noriu,kad vyras pabandytu pas ji pasikirpti blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,
ka galit pasakyt apie mindauga is labelos?
Atsakyti
Ačiukas Nasa už rūpestį,bet šiandien užbėgau iš darbo pati į gr.studija ir žinai jau susitariau ir su berniuku dėl vyro nes kiek supratau pas jį irgi taip lengvai nepapulsi, o vyras gryš tik keliom dienom į Lietuvą verysad.gif ir žinai ką....Jurga man pasakė,kad per Valentino dieną, per Kazį ir per kitokias panašaus pobūdžio šventes bus nuolaidos bigsmile.gif Valentinoms, Kaziams ir t.t.,tiesiog nuostabu smile.gif .Pati gimusi esu per Kazį,taigi nors ir neseniai dažiausi ir kirpausi apsilankysiu būtinai 4u.gif (tiesa su pasu).....hihi thumbup.gif .Tiesiog super,kad sugalvojo tokias akcijas,atrakcijas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu ka uzirasiau sekmadieni pas Loreta fabijoniskese, laukiu kol istaisys man broka ant galvos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2008 02 05, 18:51)
sveikutes,
ka galit pasakyt apie mindauga is labelos?

aš jau rašiau šioje temoje apie jį, paskaityk, nepatingėk perversti 4u.gif
Dėl Apvalutės plaukų. Jie superiniai. Jie ją daro ypatingą. Jei išsikarpys, pasidarys eilinė eiliniausia mergiotė, kokių pilna vaikšto savo skystus plaukelius pasikedenusių. Ar tu to nori , Apvalute? O garbanas tavo vietoje būtinai pabandyčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 02 06, 12:27)
aš jau rašiau šioje temoje apie jį, paskaityk, nepatingėk perversti 4u.gif
Dėl Apvalutės plaukų. Jie superiniai. Jie ją daro ypatingą. Jei išsikarpys, pasidarys eilinė eiliniausia mergiotė, kokių pilna vaikšto savo skystus plaukelius pasikedenusių. Ar tu to nori , Apvalute? O garbanas tavo vietoje būtinai pabandyčiau  bigsmile.gif


dekui, suka , labiausiai nenoriu buti tipine - t.y. tokia kaip visos. Nuo pat gimimo skirdavausi nuo kitu blush2.gif
Man tos bangos irgi ramybes neduoda biggrin.gif Gal bus kada vel nuotrauku blush2.gif galesite ivertinti, kaip geriau
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 02 06, 11:27)
Dėl Apvalutės plaukų. Jie superiniai. Jie ją daro ypatingą. Jei išsikarpys, pasidarys eilinė eiliniausia mergiotė, kokių pilna vaikšto savo skystus plaukelius pasikedenusių. Ar tu to nori , Apvalute? O garbanas tavo vietoje būtinai pabandyčiau  bigsmile.gif


Tai ka tu siulai daryti toms, kurios neturi tokiu storu plauku kaip apvalute? Pas mane gal ir iskarpyti plaukai, bet as nelaikau save eilne mergiote, nes jie mane puosia, o ne siaip auginu tik tam, kad augint ir nezinot ka po to su jais daryti.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 05, 10:53)
Nu ziuriu Rimdzius sios temos uzima daugiausia puslapiu. Nezinau man jis nera stilistas nr.1 ir  dar labai toli jam iki to skaiciaus.Pastebejau, kad jis labai dideliu pakeitimu nedaro, siek tiek pakarpo, visoms rekomenduoja palikti ilgi, o kad visiskai pakeistu stiliu nelabai drista... Cia mano nuomone, kadangi pati kirpausi ir mano drauges kirposi, ir nei viena antra karta pas ji negrizta, tiesiog smalsumas vede pas ji ir tiek... Kad pakeitimu jis nepadare tai dar nieko, bet kad nesusitvarkydavau plauku tai jau nera gerai, su fenu stovedavau vos ne po pusvalandi ir sruogom dziovindavau, kad tik jie graziai kristu. Bet kiekviena renkasi savo, as is vis megstu rinktis vis kitus stilistus ir kazka tokio atrasti, dabar kol kas mano taikinyje Robertas Bilinkevicius, tik gaila, kad atsiliepimu jokiu apie ji nera parasyta.

O kur tas Robertas dirba? ax.gif Simonoje gal?
Atsakyti