Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Man atrodo sitoje temoje snekama apie geriausius kirpejus Vilniuje, o ne kam koks plauku ilgis patinka ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 03:27)
Mano zadetosios nuotraukos. Aisku, kai tik isejau is jo - buvo graziau  - gi nucackino mirksiukas.gif


Atsiprasau uz nuotrauku nekokybiskuma - labai skubejome.



kokia undinėlė
liuks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus kita balta ziema: 04 vasario 2008 - 22:05
Tai pas koki kirpeja eiti, kad po to netektu nagu grausti?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 18:47)
tai as jam leidau keisti, bet jis pats nieko daugiau nesiule. Dabar plaukai istiesinti. Jis man rekomendavo "karstu bigudukus Droge uz 10 Lt". Gal kuri zinote kas cia per daiktas? Sake, kad tada butu efektas kaip is Cosmopolitan virselio. Mano plaukai siaip banguojasi ir man taip graziau, tai kai isplausiu, idomu kas gausi be tiesinimo g.gif  bigsmile.gif  gal graziau bus rolleyes.gif Jie pabanguoti vizualiai sutrumpetu

jie yra tokie sunkus,kieti, plastmasiniai , o viduj kazko pripilta....juos reikia pavirti kazkiek ir tada sukti plaukus,bet kazin kiek tau ju reiktu unsure.gif
Atsakyti
[quote=Palomina,2008 02 03, 13:19]
dazai gal ir neblogi, sake, kad naudoja augalinius dazus smile.gif
o kiek moki uz kirpima ir dazyma pas Egle?

kirpausi tai seniai (tik kirpciukus visada), o uz saknu dazyma gal 90lt ar 100lt paskutini kart (nelabai pamenu) doh.gif viskas gerai, bet kerpa tai kokias 2val blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 04 vasario 2008 - 22:47
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 05, 00:12)
jie yra tokie sunkus,kieti, plastmasiniai , o viduj kazko pripilta....juos reikia pavirti kazkiek ir tada sukti plaukus,bet kazin kiek tau ju reiktu unsure.gif


kiek cia jus nupasakojote, tai turbut as nezaisiu su jais schmoll.gif O su znyplemis ne panasus efektas butu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2008 02 05, 00:04)
kokia undinėlė
liuks


dekui blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(žibutė @ 2008 02 04, 21:26)
Jei tu kalbi apie karštus bigudukus, tai kažkada mano sesuo turėjo. Tai juos reikia išvirti vandeny ir karštus sukti į plaukus smile.gif Bet koks ten efektas gaunasi, nelabai prisimenu g.gif


kazkaip man nekaip cia skamba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astalija @ 2008 02 04, 17:15)
Labas  4u.gif
Gal kas galite padėti, tikuosi čia pataikiau  biggrin.gif
Gal esate kas girdėja apie stiliste DOROTEJA? viena karta pas ja kirpausi, labai likau patenkinta, bet pamečiau jos kontaktus verysad.gif , gal netyčia kas nors turite? Busiu be galo dekinga 4u.gif

Pazinojau kadais tokiu vardu, tik nustebau, kad ji dar ir kirpt moka? Jei apie ta pacia cia kalbam, tai manau cia ji pati apie save ir raso- reklamuojasi zinote (sorry visu kitu Doroteju) Tokia jau jos natura mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, dar karteli smile.gif

labai prašau Jūsų pagalbos dėl TONI&GUY. Gal kuri yra buvusi pas kirpėją Rimą (moteriske)..? ax.gif

Labai prašau atsiliepimų apskritai apie saloną (būtent kirpimą, o ne dažymą), jei kuri esate buvusi

Turiu pusilgius, bet labai plonus plaukucius... Labai bijau, kad apkarpys bilekaip ir neturesiu ka daryti... O kai tu plaukuciu nedaug tai labai baisu ir ekspermentuoti renkantis atsitiktinumo principu kirpyklą....

Labai lauksiu Jūsų atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Nu ziuriu Rimdzius sios temos uzima daugiausia puslapiu. Nezinau man jis nera stilistas nr.1 ir dar labai toli jam iki to skaiciaus.Pastebejau, kad jis labai dideliu pakeitimu nedaro, siek tiek pakarpo, visoms rekomenduoja palikti ilgi, o kad visiskai pakeistu stiliu nelabai drista... Cia mano nuomone, kadangi pati kirpausi ir mano drauges kirposi, ir nei viena antra karta pas ji negrizta, tiesiog smalsumas vede pas ji ir tiek... Kad pakeitimu jis nepadare tai dar nieko, bet kad nesusitvarkydavau plauku tai jau nera gerai, su fenu stovedavau vos ne po pusvalandi ir sruogom dziovindavau, kad tik jie graziai kristu. Bet kiekviena renkasi savo, as is vis megstu rinktis vis kitus stilistus ir kazka tokio atrasti, dabar kol kas mano taikinyje Robertas Bilinkevicius, tik gaila, kad atsiliepimu jokiu apie ji nera parasyta.
Atsakyti
aš tai noriu "apkomplimentuoti" Apvalutę. Man jos plaukai labai labai wub.gif O per kiek laiko atsiauginai nuo pečių ilgio iki toooookio? wub.gif
Atsakyti
Klausyk Nasa,mano draugytė nori užsirašyyti pas Jurgita,bet aš žioplas daiktas kažkur jos vizitine nukišau g.gif .Gal tu galėtum priminti adresą,nes atsimenu,kad Jakšto gatvėj,o toliau.....upst schmoll.gif .Žodžiu super ta gr. studija "Dervinga",nes jau turiu ne vieną kolegę kuri ten veržiasi,bet kontaktus kaip sakiau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 02 05, 12:25)
aš tai noriu "apkomplimentuoti" Apvalutę. Man jos plaukai labai labai  wub.gif O per kiek laiko atsiauginai nuo pečių ilgio iki toooookio?  wub.gif


Dekui - kad jau dabar nesu labai patenkinta jais po visokiu cia svarstymu doh.gif bresta planas eiti dar pas kita kirpeja - tik jau pas pigesni blush2.gif
Na, pas mane jie auga mazdaug 2-3 cm per men. Tai net nzn cool.gif Juk zinai, tai galus pakerpi, tai pakarpo. Pastebejau, kad jeigu noreciau, galeciau eiti saknis dazyti kas men. lotuliukas.gif
Atsakyti