Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(minik @ 2008 02 04, 17:58)
Apvalute, tavo plaukai tikrai  thumbup.gif , atrodo tokie sveiki ir ispuoseleti. Gaila tik, kad nemaciau nuotrauku pries, kad galeciau palyginti. Vis delto isdrisiu uzduoti si klausima, net ir nepalyginusi- ar tikrai verta moketi tokius pinigus kirpejams stilistams uz toki rezultata (siuo atveju kalbu tik apie Apvalutes plaukus, o ne apskritai). Nesakau, kad padare kazka blogai, tiesiog neiziurejau kazko tokio ypatingo kirpime, kad butu verta tiek sumoketi (tikrai nieko nenoriu izeisti  tongue.gif ). Na kitaip tariant, ar taip pat pakirpti plauku nesugebetu ir kitas zemesnes kategorijos kirpejas, tik uz daug mazesne kaina  g.gif .

manau, kad aisku galetu, bet... rasti nelengva doh.gif
man kazkada buvo ne kas su pinigais, tai nelabai galejau nueit i gera salona, o apsikirpti labai labai reikejo.. nu ka.. surizikavau ir nuejau i salia namu esancia kirpykla, kur nebrangiai kerpa biggrin.gif apkirpo labai gerai, nes pataikiau ant geros kirpejos, kuri suprato ko as noriu (aisku dar nusinesus ir nuotrauka buvau su sukuosena kurios noriu).. kai kirpo labai bijojau, vis stebejau as ta kirpeja, aisku nepatiko viena dalyka - tai kai dziovino plaukus lotuliukas.gif gi sumaste ursiest galus i vidu, o as norejau kad tiesiog paprastai tiesiai isdziovintu ir nesuktu plauku.. na bet namai arti, tai nulekiau namo ir perploviau galva ir viskas buvo thumbup.gif kirpimas tikrai gerai gavosi.. kai kurie pazystami klausinejo kur kirpausi, nes labai patiko kirpimas, ir negalejo patiket kad apsikirpau uz 10 lt smile.gif
Atsakyti
as irgi manau kad tokiam paprastam kirpimui ir be rimdziaus galima apsieiti smile.gif o apvalutes kirpimas nieko bet man butu graziau siek tiek trumpesni plaukai,mazdaug iki liemens
Atsakyti
tiesa sakant, as pas ji turbut negrisiu tongue.gif Tiesiog man buvo labai baisu kazka daryti, todel ejau pas patikima zmogu. Kadangi jis kazko ispudingo nepadare, tai nupasakosiu tai kirpejai Loretai ir padarys man ta pati blush2.gif Na, plaukai nera problematiski, tai nereikia galvoti kaip pakelti plaukus, purenti ar pan. Taciau jei tureciau specifiniu poreikiu, gal ir eiciau pas zinomesni stilista g.gif nors is tikruju galima nueiti viena k., o po to jau kopijuoti gerai pravedus instruktaza kirpejai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(minik @ 2008 02 04, 18:58)
Apvalute, tavo plaukai tikrai  thumbup.gif , atrodo tokie sveiki ir ispuoseleti. Gaila tik, kad nemaciau nuotrauku pries, kad galeciau palyginti. Vis delto isdrisiu uzduoti si klausima, net ir nepalyginusi- ar tikrai verta moketi tokius pinigus kirpejams stilistams uz toki rezultata (siuo atveju kalbu tik apie Apvalutes plaukus, o ne apskritai). Nesakau, kad padare kazka blogai, tiesiog neiziurejau kazko tokio ypatingo kirpime, kad butu verta tiek sumoketi (tikrai nieko nenoriu izeisti  tongue.gif ). Na kitaip tariant, ar taip pat pakirpti plauku nesugebetu ir kitas zemesnes kategorijos kirpejas, tik uz daug mazesne kaina  g.gif .


dekui blush2.gif Viska supratau, ka norejai pasakyti ir as su Tavimi sutinku. Na, kaip rasiau, realiai jis kirpo 15 min. blink.gif Dabar jam jau ne tiek technika vilioja klientes (bent jau mano atveju jos nebuvo/nereikejo) kiek jo garsus vardas ir teigiami atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
nesimato kad kazkas daryta g.gif aisku as nemaciau pries, bet sitose PO fotkese jokio kirpimo neiziuriu g.gif

plaukai sveiki ir tt ir pan bet nu ilgis - nee. kirpciau iki puses nugaros kaip minimum
atrodo labai 'sunkiai'..tuolab kai nesi auksta tai toks ilgis mano subjektyvia nuomone visiskai netinka.

na ir siaip man tokie ilgi plaukai nera grazu.na bet aisku ilgaplaukes kaip pamisusios bijo nusikirpti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 04, 20:17)
nesimato kad kazkas daryta g.gif aisku as nemaciau pries, bet sitose PO fotkese jokio kirpimo neiziuriu g.gif

plaukai sveiki ir tt ir pan bet nu ilgis - nee. kirpciau iki puses nugaros kaip minimum
atrodo labai 'sunkiai'..tuolab kai nesi auksta tai toks ilgis mano subjektyvia nuomone visiskai netinka.

na ir siaip man tokie ilgi plaukai nera grazu.na bet aisku ilgaplaukes kaip pamisusios bijo nusikirpti biggrin.gif


aga, bijau kirptis unsure.gif , nes buvau nukirpusi iki peciu ir jauciausi labai blogai.
Atsakyti
Apvalute,
man grazu lengvai krintancios sruogos prie veido, o pati kasa tai per sunki, ilgis grazu toks, bet as juos gerai iskarpyciau gal.....man labai grazu buvo kur buvai imetus fotke, kurioj plaukai banguoti.... va tada atrode lengvuciai kaip undineles....

aisku is tokiu ilgu plauku ir radikaliai nieko nekeiciant sunku kazka TOKIO ir padaryt...
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 20:26)
aga, bijau kirptis unsure.gif , nes buvau nukirpusi iki peciu ir jauciausi labai blogai.


tai kam taip drastiskai, aisku sokas

bet iki puses nugaros skaitos ilgi plaukai ir man atrodo tau butu daug geriau smile.gif dar pakarpyt graziai galim kad dailiai kristu

nu va po mojemu idealus ilgis norincioms ilgu plauku biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 04, 20:32)
Apvalute,
man grazu  lengvai krintancios sruogos prie veido, o pati kasa tai per sunki, ilgis grazu toks, bet  as juos gerai iskarpyciau gal.....man labai grazu buvo kur buvai imetus fotke, kurioj plaukai banguoti....  va tada atrode lengvuciai  kaip undineles....

aisku is tokiu ilgu plauku ir radikaliai nieko nekeiciant  sunku kazka TOKIO ir padaryt...


tai as jam leidau keisti, bet jis pats nieko daugiau nesiule. Dabar plaukai istiesinti. Jis man rekomendavo "karstu bigudukus Droge uz 10 Lt". Gal kuri zinote kas cia per daiktas? Sake, kad tada butu efektas kaip is Cosmopolitan virselio. Mano plaukai siaip banguojasi ir man taip graziau, tai kai isplausiu, idomu kas gausi be tiesinimo g.gif bigsmile.gif gal graziau bus rolleyes.gif Jie pabanguoti vizualiai sutrumpetu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 04 vasario 2008 - 18:50
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 18:47)
tai as jam leidau keisti, bet jis pats nieko daugiau nesiule. Dabar plaukai istiesinti. Jis man rekomendavo "karstu bigudukus Droge uz 10 Lt". Gal kuri zinote kas cia per daiktas? Sake, kad tada butu efektas kaip is Cosmopolitan virselio. Mano plaukai siaip banguojasi ir man taip graziau, tai kai isplausiu, idomu kas gausi be tiesinimo g.gif  bigsmile.gif  gal graziau bus rolleyes.gif Jie pabanguoti vizualiai sutrumpetu

Jei tu kalbi apie karštus bigudukus, tai kažkada mano sesuo turėjo. Tai juos reikia išvirti vandeny ir karštus sukti į plaukus smile.gif Bet koks ten efektas gaunasi, nelabai prisimenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 04, 18:46)




va toks man ilgis idealus kaip ilgaplaukems,tokio ir pati noriu rolleyes.gif
Atsakyti

nu va po mojemu idealus ilgis norincioms ilgu plauku biggrin.gif
user posted image
[/quote]

Man irgi toks ilgi idealus, ilgesni plaukai nedaduoda jokio grozio, man net siek tiek neestetiskai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
[
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 19:15)
tiesa sakant, as pas ji turbut negrisiu tongue.gif  Tiesiog man buvo labai baisu kazka daryti, todel ejau pas patikima zmogu. Kadangi jis kazko ispudingo nepadare, tai nupasakosiu tai kirpejai Loretai ir padarys man ta pati blush2.gif  Na, plaukai nera problematiski, tai nereikia galvoti kaip pakelti plaukus, purenti ar pan. Taciau jei tureciau specifiniu poreikiu, gal ir eiciau pas zinomesni stilista g.gif  nors is tikruju galima nueiti viena k., o po to jau kopijuoti gerai pravedus instruktaza kirpejai biggrin.gif
Papildyta:
dekui blush2.gif  Viska supratau, ka norejai pasakyti ir as su Tavimi sutinku. Na, kaip rasiau, realiai jis kirpo 15 min. blink.gif  Dabar jam jau ne tiek technika vilioja klientes (bent jau mano atveju jos nebuvo/nereikejo) kiek jo garsus vardas ir teigiami atsiliepimai rolleyes.gif


smile.gif Tai, kad kaip supratau, tu ir nenorejai, kad tave kirptu bigsmile.gif O ka galima ilgiau veikti, jei zmogus nenori pokyciu...
Del tavo plauku - sveiki ir grazus.... 4u.gif 4u.gif Kiekvienas renkasi tai, kas paciam grazu. Butu keista, jei visi galvotu taip pat.
Tik as jungiuosi prie tu, kurioms ilgi plaukai grazu iki puses nugaros.. Ilgesni man neestetiskai atrodo (juolab palaidi)...
Ilgos "kasos", mano nuomone, grazu tik mazoms mergytems, o ne suaugusioms moterims.
Atsakyti