Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 10:57)
Zinok, kirpykla ten gal be pavadinimo biggrin.gif  Ji yra Gedvydziu gatveje, salia Maximos. Priesais A.Kulviecio mokykla. Irengta daugiabucio pirmame aukste.
Kadangi man reikejo sviesinti saknis, tai i daze Svarzkoph milteliais.

Nieko nesigaudau, kai ziuriu per maps.lt tai priesais mokykla rodo rimi pc, o maximos nerodo, todel ir jaudinuos, kad pasiklysiu blush2.gif Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 04 vasario 2008 - 10:08
QUOTE(baggio @ 2008 02 04, 12:07)
Nieko nesigaudau, kai ziuriu per maps.lt tai priesais mokykla rodo rimi pc, o maximos nerodo, todel ir jaudinuos, kad pasiklysiu  blush2.gif Aciu


tai tu ziuri Mandarina, pries ji yra kita mokykla, bet ji yra Zadeikos g., ne Gedvydziu. Ta kirpykla yra labiau jau i pabaiga fabijoniskiu.
Atsakyti
Apvalute, nu bet tavo ir plaukai..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 02 04, 11:07)
Nieko nesigaudau, kai ziuriu per maps.lt tai priesais mokykla rodo rimi pc, o maximos nerodo, todel ir jaudinuos, kad pasiklysiu  blush2.gif Aciu

gyvenu salia tos mokyklos, ir paziurejau dabar maps.lt tai zinok ten kalida meta, ten kur rodo, kad ale rimi yra, is tikruju maxima tokia mazute tik vieno x, ir visai salia sekanciame name yra kirpykla ax.gif
Atsakyti
gal kas gali surinkti info apie geriausius kirpejus ir surasyti i viena sarasa nes taip labai sunku ka rasti. gal kas zino karoliniskese ar aplink si rajona geru kirpeju ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indre-g.: 04 vasario 2008 - 11:19
QUOTE(indre-g. @ 2008 02 04, 11:08)
gal kas gali surinkti info apie geriausius kirpejus ir surasyti i viena sarasa nes taip labai sunku ka rasti



gal sumokėsi už šį darbą? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 02:27)
Mano zadetosios nuotraukos. Aisku, kai tik isejau is jo - buvo graziau  - gi nucackino mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsiprasau uz nuotrauku nekokybiskuma - labai skubejome.



Nelabai matos man skirtumo, bent jau foto....Ka tau padare su plaukuciais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 04 vasario 2008 - 12:25
QUOTE(Amelita @ 2008 02 04, 14:21)
Nelabai matos man skirtumo, bent jau foto....Ka tau padare su plaukuciais...


tai cia visos photo yra PO.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Gal kas galite padėti, tikuosi čia pataikiau biggrin.gif
Gal esate kas girdėja apie stiliste DOROTEJA? viena karta pas ja kirpausi, labai likau patenkinta, bet pamečiau jos kontaktus verysad.gif , gal netyčia kas nors turite? Busiu be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astalija @ 2008 02 04, 18:15)
Labas  4u.gif
Gal kas galite padėti, tikuosi čia pataikiau  biggrin.gif
Gal esate kas girdėja apie stiliste DOROTEJA? viena karta pas ja kirpausi, labai likau patenkinta, bet pamečiau jos kontaktus verysad.gif , gal netyčia kas nors turite? Busiu be galo dekinga 4u.gif


girdejau..smile.gif Kokios kainos pas ja..?smile.gif
Atsakyti
Man su ja labai pasiseke, nes apkirpo nemokamai, tai nei kainu zinau, nei dabar kur ja rasti verysad.gif
Atsakyti
Apvalute, tavo plaukai tikrai thumbup.gif , atrodo tokie sveiki ir ispuoseleti. Gaila tik, kad nemaciau nuotrauku pries, kad galeciau palyginti. Vis delto isdrisiu uzduoti si klausima, net ir nepalyginusi- ar tikrai verta moketi tokius pinigus kirpejams stilistams uz toki rezultata (siuo atveju kalbu tik apie Apvalutes plaukus, o ne apskritai). Nesakau, kad padare kazka blogai, tiesiog neiziurejau kazko tokio ypatingo kirpime, kad butu verta tiek sumoketi (tikrai nieko nenoriu izeisti tongue.gif ). Na kitaip tariant, ar taip pat pakirpti plauku nesugebetu ir kitas zemesnes kategorijos kirpejas, tik uz daug mazesne kaina g.gif .
Atsakyti