Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Lina444 @ 2008 02 02, 17:07)
Na smagu kad tau patiko  smile.gif kas liečia kad jis nieko nenaudoja po kirpimo tai tikrai ne  schmoll.gif  išdžiovina su formavimo šukom ir viskas ir dar po to pabarstydavo kažkokiais milteliais tik aišku nežinau kokiais gal stebuklingais  biggrin.gif  bet akivaizdžiai matosi kad kirpimas pas jį pabrango  doh.gif  tai plius dažymas jaučiu pas jį dar tiek pat būtų jei ne daugiau  doh.gif  na pas tave iš ilgų plaukų tai aišku nieko TOOOKIO turbūt nepadarė bet vistiek svarbiausia kad tau ir tavo MB patiko o kas ir yra svarbiausia patirtos geros emocijos  mirksiukas.gif

kas liečia kalbėjimą telefonu tai jau joooooooo man irgi nepatiko dvi rankos dirba kerpant o ausį prisiplojęs prie telefono ant peties ir bazarina  doh.gif  bet šiaip čia niekis su jo rezultatu man jis patinka labai nuoširdus žmogus,puikiai išmanantis savo darbą  thumbup.gif  tik va kainos pas jį nerealiai padidėjo  doh.gif  mano MB atkalbinėja kad aš pas jį neičiau bet noriu tik pas jį  nes žinau kad jis tai tikrai plaukų nesugadins doh.gif


man net milteliu nebarste blink.gif lotuliukas.gif Man labai keista, nes kai dziovina su tokiu karstu dziovintuvu, tai reikia saudoti plauka nuo karscio - sutepti priemonemis, bet jau pasilaikiau savo nuomone sau.
Kainos pakilo. Manau, kad geguze jau bus 150 Lt:D
Mano MB pries mano apsilankyma pas Rimdziu buvo labai skeptiskai nusiteikes, nes jam labai nepatinka tokios orentacijos zmones (man tai dzin), bet kai pamate vakar, tai sake "Tu tik pas ji eik, as puse sumos padengsiu" biggrin.gif bigsmile.gif
Po to paskaiciavo, kad jei 2 k. per metus apsilankyti - tai nera brangu lotuliukas.gif Vienu zodziu, sake, kad ir savo mama pas ji nuvarys rolleyes.gif
Man tai labai nemalonu, kai jis telefonu apie sukneles arba vakarelius kalba - nepagarba klientui, bet siaip tikrai nuosirdus zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 02, 15:55)
oi, kaip cia manes visos pasigedo lotuliukas.gif Smagu 4u.gif

Mano ispudziai: K.Rimdziaus aptarnavimas - 10 balu. Labai paprastas, mielas, be galo malonus ir mandagus. Puikiai mane suprato. Pamate mano plaukus, pasake "oooo bigsmile.gif ". Pasiule patrumpinti. Smulkiai viska isaiskino, as jam dar klausimu pazeriau biggrin.gif  Pagyre, kad labai gerai islaikyti plaukai, kad primaitinti sociai ir kad kaip dazyti - tai  super issilaike. Aisku, galai jau buvo siek tiek nutriuse. Taip pat pasiteiravo, kur daziausi saknis ir po to pagyre - kad ypatingai kruopsciai atlikta ir tvarkinga. Taigi, dekui kirpejai Loretai is fabijoniskiu 4u.gif  Cia viena mama man ja uzrode, ispudziais jau dalinausi anksciau:)

Tai vat, jis man patrumpino plaukus apie 20 cm, priekyje iskarpe, kad plaukai lengvai kristu. Kazkokio kardinalaus pokycio nera, nes jis man ir nerekomendavo nieko drastisko - kaip jis sake "tiesiog pabrezti naturalu plauku grozi". MB labai patiko, vakar visa vakare komplimentus zarste:) Aplinkiniai irgi pagyre, bet sake, kad tikejosi kazko TOKIO po Rimdziaus.
Sumokejau 110 Lt. Tik man labai keista buvo, kad jis niekuo nepatepe plauku. Absoliuciai niekuo. Mano sena kirpeja man visada itrindavo i saknis Londa plauku serumo, plaukus istepdavo priemone nuo karscio, galus irgi aptepdavo aliejukais, apipurksdavo plauku blizgesiu. O cia nieko g.gif
Ar ir kitoms taip?
ir dar kas nepatiko, kad jis kirpdamas vienu metu ir kalba tel. Ir gan daznai rolleyes.gif
Nuotraukas idesiu ryt gal, nes siandien tik MB fotografuos, vakar buvau labai nusikalusi ir piktoka:) nes buvo be galo sunki diena.
Jei kas turi klausimu, klauskite:)
Tai vat - nepuolu jo vienareiksmiskai garbinti, bet visumoje - tikrai vertas demesio thumbup.gif

Sveikutes,

tai visdelto ryzaisi Apvalute nukirpti savo kasas bigsmile.gif sveikinu! tikrai lb idomu ,kaip siuo metu atrodai.as nzn kada rysiuosi savo kasas atiduoti schmoll.gif .greitu laiku planuoju eiti kirptis ,bet nepaliksiu dar ju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 16:29)
aisku,aciu  4u.gif Tai Egle skaitosi II klases?  blush2.gif  Bet kotai paziurejus, nelabai jinai man prie sirdies  blush2.gif Gal dar Violeta pazisti?  blush2.gif  4u.gif 
P.S. as tuoj uzknisiu su savo klausimais apie "Simona"  blush2.gif

Eglute is Simonos yra mano kirpeja jau kokius 5-6metus thumbup.gif pamenu,atejau pas ja su sudegusiais plaukais doh.gif taip ir pasilikau. esu blondine, pastoviai dazau saknis, tai man ju dazai patinka, 'nenumarina' plauko labai smile.gif o jei kerpuos, tai man patinka, kad nekamantineja -ko ir kaip nori, pati pasiulo arba eigoje viskas iseina lotuliukas.gif ir dar- tik viena vienintele, kuri pesioja antakius ir niekooo nejauciu - tai ju Vilte (berods, blondine tokia) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 02, 15:55)
oi, kaip cia manes visos pasigedo lotuliukas.gif Smagu 4u.gif

Mano ispudziai: K.Rimdziaus aptarnavimas - 10 balu. Labai paprastas, mielas, be galo malonus ir mandagus. Puikiai mane suprato. Pamate mano plaukus, pasake "oooo bigsmile.gif ". Pasiule patrumpinti. Smulkiai viska isaiskino, as jam dar klausimu pazeriau biggrin.gif  Pagyre, kad labai gerai islaikyti plaukai, kad primaitinti sociai ir kad kaip dazyti - tai  super issilaike. Aisku, galai jau buvo siek tiek nutriuse. Taip pat pasiteiravo, kur daziausi saknis ir po to pagyre - kad ypatingai kruopsciai atlikta ir tvarkinga. Taigi, dekui kirpejai Loretai is fabijoniskiu 4u.gif  Cia viena mama man ja uzrode, ispudziais jau dalinausi anksciau:)

Tai vat, jis man patrumpino plaukus apie 20 cm, priekyje iskarpe, kad plaukai lengvai kristu. Kazkokio kardinalaus pokycio nera, nes jis man ir nerekomendavo nieko drastisko - kaip jis sake "tiesiog pabrezti naturalu plauku grozi". MB labai patiko, vakar visa vakare komplimentus zarste:) Aplinkiniai irgi pagyre, bet sake, kad tikejosi kazko TOKIO po Rimdziaus.
Sumokejau 110 Lt. Tik man labai keista buvo, kad jis niekuo nepatepe plauku. Absoliuciai niekuo. Mano sena kirpeja man visada itrindavo i saknis Londa plauku serumo, plaukus istepdavo priemone nuo karscio, galus irgi aptepdavo aliejukais, apipurksdavo plauku blizgesiu. O cia nieko g.gif
Ar ir kitoms taip?
ir dar kas nepatiko, kad jis kirpdamas vienu metu ir kalba tel. Ir gan daznai rolleyes.gif
Nuotraukas idesiu ryt gal, nes siandien tik MB fotografuos, vakar buvau labai nusikalusi ir piktoka:) nes buvo be galo sunki diena.
Jei kas turi klausimu, klauskite:)
Tai vat - nepuolu jo vienareiksmiskai garbinti, bet visumoje - tikrai vertas demesio thumbup.gif



Ech, laukiu ir as kada pas Rimdziu apsilankysiu, deja tik balandzio menesi doh.gif idomu ka is mano kasu padarys? g.gif O, Apvalute, tu jam pasakei, kad nieko drastisko nenori ar jis pats cia taip tau patare? Nes as tai pasiryzus keistis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2008 02 03, 01:39)
Ech, laukiu ir as kada pas Rimdziu apsilankysiu, deja tik balandzio menesi  doh.gif  idomu ka is mano kasu padarys?  g.gif  O, Apvalute, tu jam pasakei, kad nieko drastisko nenori ar jis pats cia taip tau patare? Nes as tai pasiryzus keistis  biggrin.gif


na, as atsisedusi i kede, pasakiau "Ka galite pasiulyti"? Jis pats pasiule nieko drastiskai nekeisti.
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 02 02, 23:12)
Eglute is Simonos yra mano kirpeja jau kokius 5-6metus thumbup.gif pamenu,atejau pas ja su sudegusiais plaukais doh.gif taip ir pasilikau. esu blondine, pastoviai dazau saknis, tai man ju dazai patinka, 'nenumarina' plauko labai smile.gif o jei kerpuos, tai man patinka, kad nekamantineja -ko ir kaip nori, pati pasiulo arba eigoje viskas iseina lotuliukas.gif ir dar- tik viena vienintele, kuri pesioja antakius ir niekooo nejauciu - tai ju Vilte (berods, blondine tokia) 4u.gif

dazai gal ir neblogi, sake, kad naudoja augalinius dazus smile.gif
o kiek moki uz kirpima ir dazyma pas Egle?

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 03, 03:16)
na, as atsisedusi i kede, pasakiau "Ka galite pasiulyti"? Jis pats pasiule nieko drastiskai nekeisti.

labai laukiam nuotraukyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites, nuotraukytes tikrai bus - juk pazadejau blush2.gif Tik man buvo labai sunki sesija, vos atsigaunu dar. Siandien mane MB nufotografuos, ryt tikriausiai galesiu imesti. Tik IKI nuotrauka bus ankstesne - gal jau matete, nes niekaip negalejome penktad. iki Rimdziaus nufotkinti, buvau tik 2 val. miegojusi.
Galetu ir dar kuri nors imesti vaizdu akelems paganyti blush2.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif gal galetumete man pasiulyti kokia gera kirpeja,kuri man padazytu plaukucius... wink.gif Pasilaicuose arba Fabijoniskese.. bet kad galetu patarti, kaip man butu geriau, graziau smile.gif na o kaina kad tokia reali butu, iki kokiu 120-150lt smile.gif busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2008 02 03, 22:18)
Labuka smile.gif gal galetumete man pasiulyti kokia gera kirpeja,kuri man padazytu plaukucius... wink.gif Pasilaicuose arba Fabijoniskese.. bet kad galetu patarti, kaip man butu geriau, graziau smile.gif na o kaina kad tokia reali butu, iki kokiu 120-150lt smile.gif  busiu dekinga


rekomenduoju Loreta is fabijoniskiu drinks_cheers.gif Rimdzius isgyre jos dazyma thumbup.gif Gali pasiziureti nuotraukose rezultata. blush2.gif
Jos telefonas 270 22 03 kainos pas ja apie 50-60 litu ( as mokejau 70 Lt)
Atsakyti
Mano zadetosios nuotraukos. Aisku, kai tik isejau is jo - buvo graziau - gi nucackino mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsiprasau uz nuotrauku nekokybiskuma - labai skubejome.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 04, 03:02)
rekomenduoju Loreta is fabijoniskiu drinks_cheers.gif  Rimdzius isgyre jos dazyma thumbup.gif  Gali pasiziureti nuotraukose rezultata. blush2.gif
Jos telefonas 270 22 03 kainos pas ja apie 50-60 litu ( as mokejau 70 Lt)

Po jusu graziu atsiliepimu ir matomo gero rezultato ir as labai susidomejusi, tik ar galetumet parasyti tikslesni adresiuka ir salono pavadinima, nes nesigaudau fabijoniskese visai blush2.gif Tiesa, o kokiais dazais ten dazo? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 04 vasario 2008 - 09:54
QUOTE(baggio @ 2008 02 04, 11:48)
Po jusu graziu atsiliepimu ir matomo gero rezultato ir as labai susidomejusi, tik ar galetumet parasyti tikslesni adresiuka ir salono pavadinima, nes nesigaudau fabijoniskese visai  blush2.gif Tiesa, o kokiais dazais ten dazo? Aciu  4u.gif


Zinok, kirpykla ten gal be pavadinimo biggrin.gif Ji yra Gedvydziu gatveje, salia Maximos. Priesais A.Kulviecio mokykla. Irengta daugiabucio pirmame aukste.
Kadangi man reikejo sviesinti saknis, tai i daze Svarzkoph milteliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 04 vasario 2008 - 09:58