Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(jukka @ 2008 02 01, 21:36)
Idomu kur Apvalute dingo  g.gif Lygtai siandien pas Rimdziu turejo eiti  ax.gif Zadejo pasirodyti IKI ir PO  blush2.gif Nejaugi kirpimas nepatiko  g.gif

o gal kaip tik patiko, nuejo tusintis dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 02 01, 22:11)
o gal kaip tik patiko, nuejo tusintis dabar  thumbup.gif

Gal tikrai bigsmile.gif
Na gal tada rytoj pasirodys tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

O jus chemiskai tiesinot kada nors plaukus? Yra cia temele apie plauku tiesinima, bet visiskai mirusi... Jau du menesius ieskau kur vilniuj su gera kosmetika plaukus issitiesinti chemiskai ir niekas nepataria doh.gif gal padesit, a? 4u.gif
Atsakyti
As irgi laukiu Apvalutes,idomu kaip Rimdziui sekesi jos turta tvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 02, 12:33)
As irgi laukiu Apvalutes,idomu kaip Rimdziui sekesi jos turta tvarkyt biggrin.gif



nu jo, begede Apvalute vis dar nepasirodo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 02 02, 13:35)
nu jo, begede Apvalute vis dar nepasirodo schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  biggrin.gif


Gal soka gavo ir neatsigauna dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 02, 13:42)
Gal soka gavo ir neatsigauna dar lotuliukas.gif

Na tikrai labai idomu g.gif
Lyg tai siandien ji buvo prisijungusi, bet nepasirode ax.gif g.gif
Apvalute, mes taip visos laukiame photo.gif IKI ir PO blush2.gif
Apvalute, au ploja.gif
Atsakyti
oi, kaip cia manes visos pasigedo lotuliukas.gif Smagu 4u.gif

Mano ispudziai: K.Rimdziaus aptarnavimas - 10 balu. Labai paprastas, mielas, be galo malonus ir mandagus. Puikiai mane suprato. Pamate mano plaukus, pasake "oooo bigsmile.gif ". Pasiule patrumpinti. Smulkiai viska isaiskino, as jam dar klausimu pazeriau biggrin.gif Pagyre, kad labai gerai islaikyti plaukai, kad primaitinti sociai ir kad kaip dazyti - tai super issilaike. Aisku, galai jau buvo siek tiek nutriuse. Taip pat pasiteiravo, kur daziausi saknis ir po to pagyre - kad ypatingai kruopsciai atlikta ir tvarkinga. Taigi, dekui kirpejai Loretai is fabijoniskiu 4u.gif Cia viena mama man ja uzrode, ispudziais jau dalinausi anksciau:)

Tai vat, jis man patrumpino plaukus apie 20 cm, priekyje iskarpe, kad plaukai lengvai kristu. Kazkokio kardinalaus pokycio nera, nes jis man ir nerekomendavo nieko drastisko - kaip jis sake "tiesiog pabrezti naturalu plauku grozi". MB labai patiko, vakar visa vakare komplimentus zarste:) Aplinkiniai irgi pagyre, bet sake, kad tikejosi kazko TOKIO po Rimdziaus.
Sumokejau 110 Lt. Tik man labai keista buvo, kad jis niekuo nepatepe plauku. Absoliuciai niekuo. Mano sena kirpeja man visada itrindavo i saknis Londa plauku serumo, plaukus istepdavo priemone nuo karscio, galus irgi aptepdavo aliejukais, apipurksdavo plauku blizgesiu. O cia nieko g.gif
Ar ir kitoms taip?
ir dar kas nepatiko, kad jis kirpdamas vienu metu ir kalba tel. Ir gan daznai rolleyes.gif
Nuotraukas idesiu ryt gal, nes siandien tik MB fotografuos, vakar buvau labai nusikalusi ir piktoka:) nes buvo be galo sunki diena.
Jei kas turi klausimu, klauskite:)
Tai vat - nepuolu jo vienareiksmiskai garbinti, bet visumoje - tikrai vertas demesio thumbup.gif
Atsakyti
O kiek laiko jis tave kirpo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 02, 16:24)
O kiek laiko jis tave kirpo?  ax.gif


kirpo, tai gal tik 10-15 min. blink.gif Isplove galva, nors buvau ryte plovusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 02, 14:55)
Ar ir kitoms taip?
ir dar kas nepatiko, kad jis kirpdamas vienu metu ir kalba tel. Ir gan daznai rolleyes.gif

Na smagu kad tau patiko smile.gif kas liečia kad jis nieko nenaudoja po kirpimo tai tikrai ne schmoll.gif išdžiovina su formavimo šukom ir viskas ir dar po to pabarstydavo kažkokiais milteliais tik aišku nežinau kokiais gal stebuklingais biggrin.gif bet akivaizdžiai matosi kad kirpimas pas jį pabrango doh.gif tai plius dažymas jaučiu pas jį dar tiek pat būtų jei ne daugiau doh.gif na pas tave iš ilgų plaukų tai aišku nieko TOOOKIO turbūt nepadarė bet vistiek svarbiausia kad tau ir tavo MB patiko o kas ir yra svarbiausia patirtos geros emocijos mirksiukas.gif

kas liečia kalbėjimą telefonu tai jau joooooooo man irgi nepatiko dvi rankos dirba kerpant o ausį prisiplojęs prie telefono ant peties ir bazarina doh.gif bet šiaip čia niekis su jo rezultatu man jis patinka labai nuoširdus žmogus,puikiai išmanantis savo darbą thumbup.gif tik va kainos pas jį nerealiai padidėjo doh.gif mano MB atkalbinėja kad aš pas jį neičiau bet noriu tik pas jį nes žinau kad jis tai tikrai plaukų nesugadins doh.gif
Atsakyti
Na bandysiu ir as balandzio menesi ax.gif
Bet laukti taip ilgai reikia doh.gif

Idomu butu suzinoti ir kitu atsiliepimu ax.gif
Kas artimiausiu laiku zada eiti? blush2.gif
Ypac lauksiu Enerijos atsiliepimu tongue.gif Tikriausiai musu plaukai panasus, tai ziuresime ka jai Rimdzius pasiulys tongue.gif

Enerija, o tu tik kirptis arba ir dazytis? bigsmile.gif
Atsakyti