Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(marmuazele @ 2008 01 31, 15:23)
Na kirpciukai labiau ipareigoja, ir tvarkos bei demesio manau jiems reikia daugiau, o ir ataugimas matysis daug greiciau nei butu be ju...  Hm, bet tai cia tik is "mano varpines" ziurint  biggrin.gif  Manau,  svarbu kad pati gerai jautiesi!  O kai gerai jauciames, tai ir atrodome gerai, ir kad ir kokia plaukuosena butu - manau atrodys idealiai  tongue.gif
Papildyta:
Cia apie pasikeituse Pamaiviuke buvo komentaras  smile.gif


As tai jau seniai su kirpciais, buvau atsiauginus ir vel kirpau. O siaip prieziuros tikrai nedaug - mano plaukas lygus, tai tiesint nereikia, tik tiesiai su fenu issidziovint kad gerai kristu. O siaip galva plaunu kas ryta, tai uztrunku su kirpciais tiek pat kiek ir be ju.
Tik va juos trumpint keliauju vidutiniskai kas 3 savaites, bet ipratau.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 01 31, 17:06)
As tai jau seniai su kirpciais, buvau atsiauginus ir vel kirpau. O siaip prieziuros tikrai nedaug - mano plaukas lygus, tai tiesint nereikia, tik tiesiai su fenu issidziovint kad gerai kristu. O siaip galva plaunu kas ryta, tai uztrunku su kirpciais tiek pat kiek ir be ju.
Tik va juos trumpint keliauju vidutiniskai kas 3 savaites, bet ipratau.

Pas mane irgi su kirpciais nera jokiu problemu, kiekviena ryta plaunu plaukus, tai tik issidziovinu ir vsio smile.gif
O is jusu visu komentaru supratau, kad vistik Tomas neblogai atliko savo darba mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai manau kad puikiai smile.gif
Atsakyti
Vilniuj dar yra viena kirpeja, kuri man labai patiko, keista, kad per tiek laiko sioj temoj apie ja niekas dar neparase, tokia Bozena. As pas ja eidavau, kai pinigeliu kartais pagailedavau 4u.gif Siaip ji virs metu dirbo Vokietijoje, o grizusi i Lietuva pas kazkoki Itala, bet ten brangiai budavo, o laisvas dienas ji dirbo fabijoniskese Jovarely antram aukste, kirpimas kainavo 15lt, o su dazymu 60 mokedavau, bet irgi labai graziai padarydavo, dabar ta kirpykla uzsidare ir ji dirba kazur seskinej, salia ERA+ OCEAN OF BEAUTY kadangi nezinau kur tai randas, tai jau du metai kaip pas ja nebuvau 4u.gif jeigu kas noretu pigiau pasigrazinti rekomenduociau butent ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linnce @ 2008 01 30, 17:17)
nu labai klasna spalvyte thumbup.gif ,o ir kaina palyginus kaip tokio salono normali,bet tavo pacios plaukuciai turbut irgi nera labai tamsus,ar ne?

aciukas 4u.gif o kas liecia mano naturalios spalvos..hmm..siaip skaitausi irgi blondine...bet tokia tamsiai pilka.. g.gif nors vaikystej beveik balta buvau biggrin.gif cia genai is tecio puses, jis vede mama budamas blondinas,o dabar vos ne juodi plaukai biggrin.gif chameleonu seimynele biggrin.gif
kas liecia kainos - sutinku smile.gif be to tikrai idomu pabendraut su Robke, visada turi ka patart smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 18:24)
O as siandien buvau pas Toma is Ti Amo, siandien tik kirpausi nes nebuvo laiko dazytis plaukucius, man asmeniskai kirpimas atrodo labai liux  thumbup.gif sumokejau 50 lituku idedu nuotraukas: pirmoj nesilankius kirpyloj 6 menesius  bet kirpimas irgi Tomo, o antoroji foto su kirpciukais siandienos rezultatas  4u.gif  nuotraukos nelabai kokybiskos nes fotografavausi pati ir su telefonu, nu bet viska palieku jusu teismui  mirksiukas.gif


Mano akim ziurint po kirpimosi atrodai tikrai sauniai thumbup.gif Su kirpciukais kazkaip zaismingiau, jaunatviskiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2008 01 31, 21:39)
Mano akim ziurint po kirpimosi atrodai tikrai sauniai thumbup.gif Su kirpciukais kazkaip zaismingiau, jaunatviskiau ax.gif



man prieš ir po gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Rytojui (2008-02-02 ryte) esu uzsirasiui pas Rimdziu. Be negalesiu eiti. gal norite perimti mano laika? Laukiu zinutes i privata. Jei neatsirastu norinciu teks skambinti ir laika atsaukti.
Atsakyti
Dekui vienai mamytei uz rekomendacijas smile.gif ,nikas atrodo NASA, nuejau ir as i Dervingos gr.studija,nes pati dirbu centre ir man labai patogu,nes šalia.
Taigi,dažiausi ir kirpausi pas Jurgita..........................super smile.gif
Aptarnavimas geras(pasiule kavos ir dar davė meginuku pabandymui).
Kainos visiskai padorios,bet svarbiausiai man patiko rezultatas.Seniai ieskojau geros kirpejos,taigi tikiuosi radau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Enerija @ 2008 01 30, 20:01)
kadangi neturiu man itinkancio kirpejo, ilindau cia ir suvedziau, kad apie kesta rimdziu lyg daugiausia geru atsiliepimu smile.gif uzsirasiau , tai tik balandzio menesiui  lotuliukas.gif  paciai juokas ima is tokiu eiliu, gal vien tai ir suintrigavo nueiti. gera reklama. smile.gif idomu bus paziureti, ka jis sugebes padaryti is mano negausiu plauku  lotuliukas.gif  nieko labai nesitikiu, nes plaukai labai jau silpni, net truputi geda eiti smile.gif gal yra likimo draugiu ?  biggrin.gif
Papildyta:
man kaip tik grazu, kad neiremino, o iskarpe.. labai zaismingai atrodo.

4u.gif
Likimo drauge busiu as biggrin.gif
Mano plaukai irgi neypatingi ax.gif Todel ir noriu pas Rimdziu, gal patars ka nors gero ir kirpima koki nauja pritaikys g.gif , nes mano jau atsibodo doh.gif Na ir spalvytes kokios idomesnes, naujesnes noreciau, nes ir dazo mane kirpykloje beveik vienodai ax.gif O Rimdzius gal patars kokia spalva mani tinka blush2.gif
Tikrai eiles intreguoja tongue.gif Uzsirasiau ir as balandzio menesiui doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
labai prašau Jūsų pagalbos dėl TONI&GUY. Ar esate kuri nors apsikirpusi tenais..? Gal kuri yra buvusi pas kirpėją Rimą (moteriske)..?

Labai prašau atsiliepimų apskritai apie saloną...

Turiu pusilgius, bet labai plonus plaukucius... Labai bijau, kad apkarpys bilekaip ir neturesiu ka daryti... O kai tu plaukuciu nedaug tai labai baisu ir ekspermentuoti renkantis atsitiktinumo principu kirpyklą....

Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 28, 15:59)
Tai grizau is Loretos. Man patiko thumbup.gif  Jau radau savo kirpeja Vln. Dekui ja rekomendavusiai mamytei. o ir kaina normali - su folija dazant sruogelemis, sumokejau 70 Lt. O vargo yra su manimi.. - isbuvau lygiai 3 val.
Labai maloni kirpeja, smagiai paplepejome:)
tai dabar penktad. dar laukia apsilankymas pas Rimdziu. Kazkaip cia uzsipuoliau grazintis lotuliukas.gif

Idomu kur Apvalute dingo g.gif Lygtai siandien pas Rimdziu turejo eiti ax.gif Zadejo pasirodyti IKI ir PO blush2.gif Nejaugi kirpimas nepatiko g.gif
Atsakyti