Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Palomina @ 2007 12 03, 14:52)
pabandyk pas Pauliu ar Vyta kirptis smile.gif jie jau seniai cia dirba.. as tai kai eisiu, tai pas Vyta tikriausiai eisiu (anksciau pas Olga eidavau), va pas ka as neiciau, tai pas Ruslana, nezinau, man nelabai patinka kaip jis kerpa, dar kazkada ir sese buvo pas ji, tai nusivyle kirpmu.. is tikruju, tai labai nemazai nauju kirpeju yra, tai ka nors tikrai issirinksi  smile.gif
o 100 lt tai manau tikrai turetu uztekti, kad ir einant pas senbuvius..

As ziurejau ju internetiniam puslapy, tai pas senbuvius, kur I klases meistrai, nesulisciau i simtine unsure.gif Ten uz plovima, kirpima ir susukavima-160 Lt, berods. As jauciu imsiu II klases, kur daugiau nei 5m. stazo,(pas juos i 100 tureciau itilpti tikrai) pas III klases nerizikuosiu geriau ax.gif
As noreciau eiti pas mergina, nes man atrodo vyrukai kaip rez, tai rez tuos plaukus blush2.gif Nors esu girdejus, kad vyrai geri kirpejai, bet kazkodel nenoriu si karta eiti pas vyruka. unsure.gif

Palomina, o ten verta eiti, jei nori pasikeisti?Zinoma i geraja puse... biggrin.gif Noreciau kad pakeistu, kaip per ekstremalius pokycius ir is ryto nebutu dideliu problemu su plaukais, kad laikytusi, taip kaip ir kirpimo diena... unsure.gif Gal per daug noriu? unsure.gif blush2.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(noraxxx @ 2007 12 04, 17:31)
Pirmadieni buvau Bomonde pas Liuda, tai pirma karta buvau patenkinta 100proc. (esu priekabi tongue.gif ) is karto jauciasi, kad profe  thumbup.gif , nieko aiskinti nereikia, pati mato puikiausiai kas tau tinka kas ne. Labai patarciau nueiti tiems, kas nori pasikeisti ar tik iesko savo stiliaus. Kainos tai atitinkamos - 250Lt. standartine stavke uz kirpimas + dazymas.
Uzsirasyti laaabai sunku, pvz. siais metais jau laisvu vietu nera. Tai as jau kitiems metamas is karto uzsirasiau.

oho blink.gif kainos kokios ir eiles doh.gif surizikuociau nueiti pas ja, nes kaip tu ir rasei, ieskau savo stiliaus, nezinau, kas tiktu ir pan. Bet kad planavau pasikeisti iki Kaledu, nesulauksiu as kitu metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 04, 17:38)
Palomina, o ten verta eiti, jei nori pasikeisti?Zinoma i geraja puse... biggrin.gif Noreciau kad pakeistu, kaip per ekstremalius pokycius ir is ryto nebutu dideliu problemu su plaukais, kad laikytusi, taip kaip ir kirpimo diena... unsure.gif Gal per daug noriu?  unsure.gif  blush2.gif  4u.gif [/color]

na ar verta eiti ar ne tai cia pati turi nuspresti smile.gif pirma kart visada kazkaip baisoka eiti kazkur kur dar nebuvus, nes neaisku kas ir kaip gausis smile.gif
va kaip buvo man: kazkada pirma karta nuejau i Simona (gal pries kokius 6 metus) nes labai visu isgirta, be to man netoli namu, su tikslu ejau irgi, kad pasikeist sukuosena.. zodziu, apkirpo (Paulius kirpo) labai gerai thumbup.gif man labai patiko, kita diena i univera nuejau, tai net grupiokai nepazino is pradziu lotuliukas.gif bet visi pripazino, kad man labai tinka (bet as mazdaug zinojau ko noriu is sukuosenos kai ejau kirptis) bigsmile.gif po to keliata kartu dar buvau kirptis pas Pauliu irgi gerai apkirpo smile.gif bet, man sove i galva mintis, kad as noriu ilgu plauku (mano buvo iki peciu), ir kazkaip nesilankiau daugiau niekur, auginau plaukus.. bet atsibodo augint plaukus, ir sumasciau, gal dar koki kita salona isbandyti (nezinau kodel tokia mintis kilo doh.gif ), ir kiek tik ejau i kitus salonus kirptis, tai niekada nebuvau patenkinta rezultatais verysad.gif zodziu, po tokiu eksperimentu, nusprendziau vel grizti i Simona, bet pas Pauliu nebeejau, norejau kazka kita isbandyt, ir uzsirasiau pas Olga, nieko apie ja nezinojau, bet apkirpo labai gerai mane, ir pas ja pradejau lankytis dazniau thumbup.gif bet, va, isejo ji dabar atostogu nestuke.gif reiks eit pas kazka kita smile.gif
bet tikrai, niekada nenusivyliau nei Pauliaus, nei Olgos kirpimais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 04 gruodžio 2007 - 17:13
QUOTE(begike @ 2007 12 04, 17:38)
As ziurejau ju internetiniam puslapy, tai pas senbuvius, kur I klases meistrai, nesulisciau i simtine  unsure.gif  Ten uz plovima, kirpima ir susukavima-160 Lt, berods. As jauciu imsiu II klases, kur daugiau nei 5m. stazo,(pas juos i 100 tureciau itilpti tikrai) pas III klases nerizikuosiu geriau  ax.gif 
As noreciau eiti pas mergina, nes man atrodo vyrukai kaip rez, tai rez tuos plaukus  blush2.gif  Nors esu girdejus, kad vyrai geri kirpejai, bet kazkodel nenoriu si karta eiti pas vyruka.  unsure.gif 

Palomina, o ten verta eiti, jei nori pasikeisti?Zinoma i geraja puse... biggrin.gif Noreciau kad pakeistu, kaip per ekstremalius pokycius ir is ryto nebutu dideliu problemu su plaukais, kad laikytusi, taip kaip ir kirpimo diena... unsure.gif Gal per daug noriu?  unsure.gif  blush2.gif  4u.gif

Papildyta:

oho  blink.gif  kainos kokios ir eiles  doh.gif  surizikuociau nueiti pas ja, nes kaip tu ir rasei, ieskau savo stiliaus, nezinau, kas tiktu ir pan. Bet kad planavau pasikeisti iki Kaledu, nesulauksiu as kitu metu  doh.gif



Vyto kirpimas ir kainuoja 100 Lt (įeina galvos plovimas, sušukavimas ir kirpimas). Kerpa gerai, ataugant plaukams problemų tvarkantis nekyla. Šiaip jei pasakytum, kad nenori, jog itin nutrumpintų - "nenušniotų". Dėl Pauliaus kainos negaliu pasakyti, bet mano draugė ilgakasė pas jį savo ilgį irgi išlaiko. Šiaip pagal bendravimą man, ko gero, labiau Vytas patinka g.gif (pas Paulių nesikirpau, tiesiog kažkada jis ir Vytas tarpusavyje konsultavos dėl mano plaukų spalvos ir Pauliaus postas apie tai manęs nesužavėjo blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 12 04, 18:11)
Vyto kirpimas ir kainuoja 100 Lt (įeina galvos plovimas, sušukavimas ir kirpimas). Kerpa gerai, ataugant plaukams problemų tvarkantis nekyla. Šiaip jei pasakytum, kad nenori, jog itin nutrumpintų - "nenušniotų". Dėl Pauliaus kainos negaliu pasakyti, bet mano draugė ilgakasė pas jį savo ilgį irgi išlaiko. Šiaip pagal bendravimą man, ko gero, labiau Vytas patinka g.gif (pas Paulių nesikirpau, tiesiog kažkada jis ir Vytas tarpusavyje konsultavos dėl mano plaukų spalvos ir Pauliaus postas apie tai manęs nesužavėjo  blush2.gif )

Pauliaus irgi panasiai turetu but kaina uz kirpima..
As tai tikriausiai pas Vyta bandysiu eit kita karta, nezinau kodel toks noras biggrin.gif
Atsakyti
aciu merginos uz atsakymus 4u.gif

Gal esat dar kas buve Figaro, ar Femina bona? Galvojau dar apie situos salonus g.gif

Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 04, 18:16)
Pauliaus irgi panasiai turetu but kaina uz kirpima..
As tai tikriausiai pas Vyta bandysiu eit kita karta, nezinau kodel toks noras  biggrin.gif


Pauliaus kaina gali būti ir didesnė g.gif o dėl Vyto, tai aš sugrįžau pas jį po kelių metų "klaidžiojimo". Kažkaip kirpimo atžvilgiu man jis labai labai geras, problemų kyla tik dažant plaukus (nu bet jau čia mano "bizių" problema)
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 12 04, 18:22)
Pauliaus kaina gali būti ir didesnė  g.gif  o dėl Vyto, tai aš sugrįžau pas jį po kelių metų "klaidžiojimo". Kažkaip kirpimo atžvilgiu man jis labai labai geras, problemų kyla tik dažant plaukus (nu bet jau čia mano "bizių" problema)

o kokios problemos su dazymu? nes as planuoju ir dazyt plaukus, bet man tai nesudetingai reikia biggrin.gif viena spalva dazau visada (jokiu sruogu nemegstu)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 04, 18:27)
o kokios problemos su dazymu? nes as planuoju ir dazyt plaukus, bet man tai nesudetingai reikia  biggrin.gif  viena spalva dazau visada (jokiu sruogu nemegstu)



Oi mano ševeliūra išgyveno daugelį eksperimentų, tad po nušviesinimo dažant tamsiau visada gali "aptikti" įdomių dalykų ant savo galvos. šiaip Vytas šaunuolis, nes nuolat stengiasi ištaisyti šaknų ir galų skirtumus, tik jau dabar visad neramu man dažytis, nes neaišku, ką gausiu ant savo blondiniškų plaukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 12 04, 18:30)
Oi mano ševeliūra išgyveno daugelį eksperimentų, tad po nušviesinimo dažant tamsiau visada gali "aptikti" įdomių dalykų ant savo galvos. šiaip Vytas šaunuolis, nes nuolat stengiasi ištaisyti šaknų ir galų skirtumus, tik jau dabar visad neramu man dažytis, nes neaišku, ką gausiu ant savo blondiniškų plaukų  biggrin.gif

aaa, nu aisku smile.gif neplanuoju tokiu kardinaliu spvalvos pakeitimu smile.gif
Atsakyti
Tiesa, dar prisiminiau Eslauda salona? Gal kas esat buve? Kazi kaip ten kerpa? g.gif 4u.gif Buciau labai dekinga, jei kas atrasytu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 04 gruodžio 2007 - 17:51
QUOTE(noraxxx @ 2007 12 04, 17:31)
Pirmadieni buvau Bomonde pas Liuda, tai pirma karta buvau patenkinta 100proc. (esu priekabi tongue.gif ) is karto jauciasi, kad profe  thumbup.gif , nieko aiskinti nereikia, pati mato puikiausiai kas tau tinka kas ne. Labai patarciau nueiti tiems, kas nori pasikeisti ar tik iesko savo stiliaus. Kainos tai atitinkamos - 250Lt. standartine stavke uz kirpimas + dazymas.
Uzsirasyti laaabai sunku, pvz. siais metais jau laisvu vietu nera. Tai as jau kitiems metamas is karto uzsirasiau.


O kaip Liuda atrodo? As ten kerpuosi pas Rasele ir man labai idomu, kuri ten is Bomond kirpeju skaitoma geriausia?
Tiesa, as irgi Raseles kirpimu patenkinta likau (jau gyriaus), bet man atrodo, kad pas ja reikia ilgiau pavaikscioti, kad rezultatas matytusi, nes jai reikia plaukus pazinti, kad atrasti idealu kirpima. Mano sesuo dabar pas ja buvo, sake patiko, kaip pakirpo plaukus. Dabar nebereikia su tiesintuvu vargti. Patare, kokia spalva jai geriau tinka. Isejo ji labai patenkinta. Kaina - 200lt, uzrasiau as ja dvi savaites i prieki, taip kad vietu dar yra
Atsakyti
nu, pasiskūsiu. kadangi pas nieką kitą neinu tik pas K.R. , tai jį ir paskūsiu biggrin.gif
Važiavau į vieną bolių ir paprašiau , kad gražią padarytų. Sakiau, kad į kita LT gaą trenkiuosi ir ilgai plaukai turės išsilaikyti. Sugarbanavo.
Garbanų nespėjau net nuvežti į įvykio vietą.
Per kokias 4valandas galutinai išsileido ir liko nei tai lygūs, nei tai garbanoti plaukai. Nu negražiai, vien žo.
Jis mane jau buvo garbanavęs ir kitus kartus plaukai išsilaikydavo. Nžn. kas čia kam (plaukams ar K.R) atsitiko..
Bet šiaip viskas faina buvo. Išlydėdamas dar pasiūlė kaip dažytis etc. Fainas jis.
Ir nors va, biškutį pašiko taip nemažai - grįšiu. Tai dar vienas įrodymas, kad mes dažniausia perkam ne pačią paslaugą o paslaugos PARDAVIMĄ biggrin.gif
Atsakyti