Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

O plaukai juk kaip ir rubai ar aksesuarai prideda arba atima moteriai zavesio, manau, visiskai normalu laukti apsilankymo, juk ne nagu lakuotis eina.
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2008 01 30, 21:34)
Apvalute, nepyk, bet toks vaizdas, kad tavo kelione i kirpykla (reiksmes prasme) tolygi  II pasaulininiam karui...  doh.gif

Ir apskritai, ka jau TOKIO blatno, gali padaryti kirpejas... Jis sutvarko plaukus, o ne pakeicia galva, charakteri, figura, garderoba ir t.t.
Jei tikiesi kazkokio nerealaus stebuklo (o toks vaizdas tikrai susidaro), tai gal tu tikrai geriau neik, nes gali skaudziai nusivilti  g.gif  g.gif  Guodzia tai, kad plaukai turi viena gera savybe- jie atauga biggrin.gif


persiprasau uz poster_offtopic.gif
Sapokliaka grizk namo i skuduryna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2008 01 30, 23:34)
Apvalute, nepyk, bet toks vaizdas, kad tavo kelione i kirpykla (reiksmes prasme) tolygi  II pasaulininiam karui...  doh.gif

Ir apskritai, ka jau TOKIO blatno, gali padaryti kirpejas... Jis sutvarko plaukus, o ne pakeicia galva, charakteri, figura, garderoba ir t.t.
Jei tikiesi kazkokio nerealaus stebuklo (o toks vaizdas tikrai susidaro), tai gal tu tikrai geriau neik, nes gali skaudziai nusivilti  g.gif  g.gif  Guodzia tai, kad plaukai turi viena gera savybe- jie atauga biggrin.gif


na, man tai tikrai svarbu, nes mano plaukai ilgi, kai man nudazo, nukerpa - tai lieka ilgam, kol plaukai nuauga, o jie isauga per visa ilgi per 3-4 metus. Todel tai nera pokytis keliems menesiams, kai atauga plaukai ir vel galint kirpti, dazyti ir pan. Be to, as tik viena k. esu dariusi kirpima, todel man tai nauja. Sumokant apvalia pinigu suma, norisi tikrai grazaus rezultato, o ne tik siaip sau kazko. Juk eini pas meistra, kurio yra toks darbas. ir noretusi, kad rezultatas skirtusi nuo paprastos kirpejos atlikto darbo. Ir paskutinis dalykas - man nereikia tvarkyti plauku: ju man uztenka, nereikia ju tankinti, purinti ar dar kazko daryti- neturiu spec. poreikiu. Tereikia atsizvelgiant i zmogaus stiliu, gyvenimo buda, veido forma priderinti kirpima.
Ir siaip esu tokia - jautriai reaguoju i visus pokycius su plaukais. (skaitydama sia tema, pastebejau, kad ne as viena tokia), nes esu karta jau nudegusi su pokyciais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 30 sausio 2008 - 23:56
QUOTE(alexxandra @ 2008 01 31, 00:10)
persiprasau uz poster_offtopic.gif
Sapokliaka grizk namo i skuduryna  biggrin.gif


Alexxandra, grisiu, tik su laiku ziauriai sunku smile.gif

Atsakyti
As tai niekad neprisirisu prie plauku, esu turejus ir labai trumpu ir ganetinai ilgu. Man plaukai tai budas isreiksti save, be to iseidama is kirpyklos jauciuosi tarsi naujai atgimus, visada gera nuotaika tarsi visas mano gyvenimas butu pasikeites biggrin.gif Plaukai turi puosti zmogu, o ne zmogus plaukus.
Atsakyti
tai bet kiek galima del to pacio...
nu nueisi pas ta rimdziu, nukirps, nepatiks, tada ir pabedavosi.

as isvis kirpciau perpus tuos tavo plaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 19:24)
O as siandien buvau pas Toma is Ti Amo, siandien tik kirpausi nes nebuvo laiko dazytis plaukucius, man asmeniskai kirpimas atrodo labai liux  thumbup.gif sumokejau 50 lituku idedu nuotraukas: pirmoj nesilankius kirpyloj 6 menesius  bet kirpimas irgi Tomo, o antoroji foto su kirpciukais siandienos rezultatas  4u.gif  nuotraukos nelabai kokybiskos nes fotografavausi pati ir su telefonu, nu bet viska palieku jusu teismui  mirksiukas.gif user posted image


man graziau be kirpciu buvo g.gif
Atsakyti
Dėl arbatpinigių, ta aš palieku. Tik kaip kada gaunasi, kartais 10 Lt, kartais 5 biggrin.gif

Pamaiviuke, tau tinka abi šukuosenos, bet atsimenu, kai vieną kartą mane iškarpė taip, kaip tave dabar, prieky labai nutrumpino, tai kiek aš turėjau vargo blink.gif Pas mane tuo metu buvo dukrytė dar visai mažutė, tai namie vaikščiodavau susirišus, o tokios šukuosenos normaliai surišt neišeidavo, tai kišdavau už ausų, tada jie užsiriesdavo į kitą pusę, kai pasileisdavau doh.gif O kitą dieną dieną po plovimo jau nebegalėdavau vaikščioti, nes tie iškarpymai sulipdavo tokiom sasyskom blink.gif Kai šiaip visada plaudavau galvą kas antrą dieną, o tada jau po pusdienio norėdavosi ją plauti doh.gif
Man labai netiko ta šukuosena ir buvau ja labai nepatenkinta, bet man atrodo, kad kirpėja neprofesionali pasitaikė, ir neparinko pagal mane, kas man tinka, o kas ne. Be to prašiau nenukarpyti daug, o ypač prieky, o ji kai rėžtelėjo blink.gif Kad aš net aiktelėjau blink.gif Ir prakarpė kažkaip netaisiklingai, kad jie man keikvienas plaukas užsiriesdavo į skirtingas puses doh.gif

Bet tau tinka, tikiuosi, kad gerai tau iškarpė ir neturėsi tokių problemų kaip aš 4u.gif
Atsakyti
O man kaip tik gražiau ir žaismingiau su kirpčiais............. biggrin.gif
As arbatpinigiu irgi palieku ......apie 20lt..........sakau ant kavos bigsmile.gif
tai faktas,kad patiko meistro darbas ir likai patenkinta tuo ka matai veidrodyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 17:24)
O as siandien buvau pas Toma is Ti Amo, siandien tik kirpausi nes nebuvo laiko dazytis plaukucius, man asmeniskai kirpimas atrodo labai liux  thumbup.gif sumokejau 50 lituku idedu nuotraukas: pirmoj nesilankius kirpyloj 6 menesius  bet kirpimas irgi Tomo, o antoroji foto su kirpciukais siandienos rezultatas  4u.gif  nuotraukos nelabai kokybiskos nes fotografavausi pati ir su telefonu, nu bet viska palieku jusu teismui  mirksiukas.gif user posted image


ir pries ir po graziai atrodai,bet man antras variantas labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na kirpciukai labiau ipareigoja, ir tvarkos bei demesio manau jiems reikia daugiau, o ir ataugimas matysis daug greiciau nei butu be ju... Hm, bet tai cia tik is "mano varpines" ziurint biggrin.gif Manau, svarbu kad pati gerai jautiesi! O kai gerai jauciames, tai ir atrodome gerai, ir kad ir kokia plaukuosena butu - manau atrodys idealiai tongue.gif
Papildyta:
Cia apie pasikeituse Pamaiviuke buvo komentaras smile.gif
Atsakyti
marmuazele, kada pas Rimdziu eisi biggrin.gif as kai buvau tada geguzes 5 d tai daugiau ir nebeejau pas ji. Dabar va laukiu kovo menesio 2 karta eisiu cool.gif
Atsakyti