Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(PoisonFlower @ 2008 01 30, 15:41)
Hm..del kirpimo nzn, nes ten tik dazausi smile.gif siaip dazausi sviesiai, kartais su atspalviais ir moku 120lt  blush2.gif
idedu nuotraukyte kaip jis buvo mane nudazes vestuvems wink.gif
user posted image
o antra nuotrauka senai daryta, siaip gal tik antra karta buvau pas Roberta apsilankius smile.gif
user posted image

nu labai klasna spalvyte thumbup.gif ,o ir kaina palyginus kaip tokio salono normali,bet tavo pacios plaukuciai turbut irgi nera labai tamsus,ar ne?
Atsakyti
O as siandien buvau pas Toma is Ti Amo, siandien tik kirpausi nes nebuvo laiko dazytis plaukucius, man asmeniskai kirpimas atrodo labai liux thumbup.gif sumokejau 50 lituku idedu nuotraukas: pirmoj nesilankius kirpyloj 6 menesius bet kirpimas irgi Tomo, o antoroji foto su kirpciukais siandienos rezultatas 4u.gif nuotraukos nelabai kokybiskos nes fotografavausi pati ir su telefonu, nu bet viska palieku jusu teismui mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
man grazu rolleyes.gif
50 Lt viliojanti kaina
gal man nueit? bigsmile.gif
o trumpinti megsta? klausia kaip nori kirptis?
Papildyta:
a, cia Kaunas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 19:24)
O as siandien buvau pas Toma is Ti Amo, siandien tik kirpausi nes nebuvo laiko dazytis plaukucius, man asmeniskai kirpimas atrodo labai liux  thumbup.gif sumokejau 50 lituku idedu nuotraukas: pirmoj nesilankius kirpyloj 6 menesius  bet kirpimas irgi Tomo, o antoroji foto su kirpciukais siandienos rezultatas  4u.gif  nuotraukos nelabai kokybiskos nes fotografavausi pati ir su telefonu, nu bet viska palieku jusu teismui  mirksiukas.gif user posted image

Tikrai tinka ir man labai grazu bigsmile.gif Tik gal dar graziau butu, jei prieky nabutu iskarpes sruogu- plaukai butu vienodo ilgio g.gif
Atsakyti
Žizel, cia Vilniuj, anksciau tas salonas vadinosi Davines. Tomas labai megsta nutrumpinti, as visada ji perspeju del to, siandien leidau jam truputi pasireiksti, tai nukirpo gal 10cm smile.gif nu bet nesigailiau, nes daug tvarkingesni plaukai atrodo. Pries kerpant visada aptariame kaip daryti.

Viktuteee labiau iskarpyta kaire puse, desine tik atrodo nukarpyta nes ten sruogos sviesios eina, tai prastoj foto atrodo lyg ten butu nukirpta.

Kita savaite gal uzsirasysiu pas ji dazytis, nes dazo irgi fainiai. Man dar patinka, kad jis taip nukirpo ir nesimato ataugusiu plauku. Pries kirpima maniau kad ant kirpciuku tai ypac isryskes doh.gif
Atsakyti
kadangi neturiu man itinkancio kirpejo, ilindau cia ir suvedziau, kad apie kesta rimdziu lyg daugiausia geru atsiliepimu smile.gif uzsirasiau , tai tik balandzio menesiui lotuliukas.gif paciai juokas ima is tokiu eiliu, gal vien tai ir suintrigavo nueiti. gera reklama. smile.gif idomu bus paziureti, ka jis sugebes padaryti is mano negausiu plauku lotuliukas.gif nieko labai nesitikiu, nes plaukai labai jau silpni, net truputi geda eiti smile.gif gal yra likimo draugiu ? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 30, 20:16)
Tikrai tinka ir man labai grazu  bigsmile.gif Tik gal dar graziau butu, jei prieky nabutu iskarpes sruogu- plaukai butu vienodo ilgio  g.gif





man kaip tik grazu, kad neiremino, o iskarpe.. labai zaismingai atrodo.
Atsakyti
o mane kaip tycia visi pazistami stipriai atkalbineja nuo kirpimo pas Rimdziu blink.gif g.gif Sako, kad nieko "blatno" nepadarys, ispesios, iskramtys ir paleis doh.gif su puse plauku.

bet as stipri - pakolkas dar nuomones nepakeiciau biggrin.gif
Atsakyti
Uzduosiu viena toki klausimeli, gal cia ir ne i tema biggrin.gif u jus susimokeje uz kirpima, paliekat dar priedo arbatpinigiu kirpejui? Jei paliekat, tai kiek?
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 20:46)
Uzduosiu viena toki klausimeli, gal cia ir ne i tema  biggrin.gif  u jus susimokeje uz kirpima, paliekat dar priedo arbatpinigiu kirpejui? Jei paliekat, tai kiek?

aš tai ne schmoll.gif kiek pasako mokėt tiek ir sumoku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 30, 20:46)
Uzduosiu viena toki klausimeli, gal cia ir ne i tema  biggrin.gif  u jus susimokeje uz kirpima, paliekat dar priedo arbatpinigiu kirpejui? Jei paliekat, tai kiek?


Aš tai palieku, dažniausiai 10 litu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 28, 18:40)
Loreta is Fabijoniskiu,ji dirba Gedvydziu g. Per kelia nuo A.Kulviecio mokyklos, salia Maximos. Jos telefonas 270 22 03.

va ir as ka tik is jos. Daziaus sruogelem, tai galiu pasakyti, kad taip kruopsciai ir letai dirbancio zmogaus turbut neteko sutikti smile.gif jausmas kad kiekviena plaukeli pakele kol atrinko ka dazyti smile.gif
siaip rezultatu patenkinta, uztruko 2 valandas, mokejau 55 Lt.
Atsakyti
Apvalute, nepyk, bet toks vaizdas, kad tavo kelione i kirpykla (reiksmes prasme) tolygi II pasaulininiam karui... doh.gif

Ir apskritai, ka jau TOKIO blatno, gali padaryti kirpejas... Jis sutvarko plaukus, o ne pakeicia galva, charakteri, figura, garderoba ir t.t.
Jei tikiesi kazkokio nerealaus stebuklo (o toks vaizdas tikrai susidaro), tai gal tu tikrai geriau neik, nes gali skaudziai nusivilti g.gif g.gif Guodzia tai, kad plaukai turi viena gera savybe- jie atauga biggrin.gif
Atsakyti