Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(vabalauskiene @ 2008 01 23, 14:36)
Pasiskaiciusi atsiliepimu, siandien einu pas kirpeja Toma i Figaro. Plaukai mano taip pat labai ploni, priglude, o ilgis - sulyg peciais. Tikiuosi, kad nepaliks - sulyg ausimis  lotuliukas.gif

Oi lauksim atsiliepimų bigsmile.gif Aš irgi jau apie šitą mąstau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 01 08, 12:42)
As pas ja dar tik uzsirasiau, eisiu sausio 23d., tai anksciausias laikas kuri man galejo pasiulyt. Poto butinai parasysiu ar patiko.
Anksciau Bomonde kirpausi pas Rasele, gal apie pora metu lankiausi pas ja. Kaip kirpejai neturiu jai jokiu priekaistu, kirpo mane labai gerai, bet deja... nesutapo musu biolaukai.


Kaip sekėsi? Labai laukiu atsiliepimų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2008 01 23, 13:36)
Pasiskaiciusi atsiliepimu, siandien einu pas kirpeja Toma i Figaro. Plaukai mano taip pat labai ploni, priglude, o ilgis - sulyg peciais. Tikiuosi, kad nepaliks - sulyg ausimis  lotuliukas.gif

as ir kerpuosi pas Toma.tai siaip ji visai fainai kerpa, labai techniska kirpeja. thumbup.gif 4u.gif
na man tikrai nenureze daug o pati paklause kiek gali nukirpt tai kiek parodziau tiek ir nukirpo.o dar grifka ji man kirpo labai idomiai taip visaip iskarpe tai labai stengesi paaiskint kaip atrodys ant manes, tai net ant lapuko paise ir aikino lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien varciau zurnala Zmones ir pastebejau jog dainininke Jurga su fanatastiska nauja sukuosena ir kaip jai tinka. Aisku, ji ir siaip labai grazi, bet sukuosena.... Super. Idomu pas ka ji kerpasi
Atsakyti
QUOTE(dydy88 @ 2008 01 24, 11:27)
as ir kerpuosi pas Toma.tai siaip ji visai fainai kerpa, labai techniska kirpeja. thumbup.gif  4u.gif
na man tikrai nenureze daug o pati paklause kiek gali nukirpt tai kiek parodziau tiek ir nukirpo.o dar grifka ji man kirpo labai idomiai taip visaip iskarpe tai labai stengesi paaiskint kaip atrodys ant manes, tai  net ant lapuko paise ir aikino lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o pas ta Toma reikia uzsirasyti is anksto? ar nueinat ir vsio? ax.gif taip pat domintu ir kainos kiek ima uz kirpima?
Atsakyti
kazkaz sausio 23d. turejo buti pas Kesta, kaip sekasi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2008 01 25, 13:02)
o pas ta Toma reikia uzsirasyti is anksto? ar nueinat ir vsio?  ax.gif  taip pat domintu ir kainos kiek ima uz kirpima?

Man atrodo tik Vizijoj galima be užsirašymo ateiti lotuliukas.gif

Aha mane irgi domina, kiek ima už kirpimą ir šaknų dažymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 01 25, 14:10)
kazkaz sausio 23d. turejo buti pas Kesta, kaip sekasi? biggrin.gif

aha ir man labai smalsu kaip sekės nes ir mano vizitas artėja pas jį blush2.gif nežinau kiek turėt su savim blush2.gif
Atsakyti
as pirmadi. kulniuoju pas vienos mamos isgirta kirpeja fabuose dazytis saknu, o penktad. - Rimdziaus diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 25, 15:07)
as pirmadi. kulniuoju pas vienos mamos isgirta kirpeja fabuose dazytis saknu, o penktad. - Rimdziaus diena biggrin.gif

tai tu pas Rimdžių kiek suprantu tik kirpsies g.gif o kodėl nenori kad jis ir kirptų ir dažytų g.gif turbūt viską lemia kaina doh.gif nes aš irgi eisiu pas jį ir dažytis ir kirptis tai jaučiu kaip užgiedos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2008 01 23, 12:36)
Pasiskaiciusi atsiliepimu, siandien einu pas kirpeja Toma i Figaro. Plaukai mano taip pat labai ploni, priglude, o ilgis - sulyg peciais. Tikiuosi, kad nepaliks - sulyg ausimis  lotuliukas.gif


Na ir kaip sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 01 25, 16:14)
tai tu pas Rimdžių kiek suprantu tik kirpsies  g.gif  o kodėl nenori kad jis ir kirptų ir dažytų  g.gif  turbūt viską lemia kaina  doh.gif  nes aš irgi eisiu pas jį ir dažytis ir kirptis tai jaučiu kaip užgiedos  doh.gif


aga, butent del to per kelis kirpejus ir begineju, nes nesinori uz dazyma moketi dvigubai, jei padarys ir kita kirpeja tap pat g.gif
Atsakyti