Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(jusumarykay @ 2008 01 14, 14:49)
Man patinka - Mindaugas Šernius, salonas Labela Vienuolio g. (prie operos ir baleto teatro). Lankausi pas jį jau kokius 7 m., nuo tada, kai atvažiavau į Vilnių. Puikus profas, labai kruopštus.


Gal galetum daugiau apie ta Mindauga parasyti, kaip kerpa, dazo, sukuosenas ar daro, kokie subtilumai jam budingi, kokia kaina ir pan. Viska viska 4u.gif
Atsakyti
Pas Mindaugą irgi kurį laiką lankiausi :PTol, kol jis mane nudažęs nei tai raudonmedžiu, nei tai baklažanu, prisispyręs neaiškino, kad čia šokoladinė ruda biggrin.gif
Aišku, jis nekaltas, kad Lietuvoje dar nebuvo gryno, elementaraus rudumo dažų sad.gif Bet kažkaip vistiek nemalonu, kai bando įtikinti tuo, kuo nė nekvepia biggrin.gif
Bet šiaip, jis ten, Labeloj - geriausias, žvaigždė smile.gif

Vakar pas Kęstą buvau. Nebėr ten Atėnės, dabar yra toks naujas pagalbėtojas berniukas. Taip superiniškai, kaip tas berniukas, niekada nėr niekas man galvos plovęs!!! Su toookiu masažu, kad ui biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 17, 20:27)


Vakar pas Kęstą buvau. Nebėr ten Atėnės, dabar yra toks naujas pagalbėtojas berniukas. Taip superiniškai, kaip tas berniukas, niekada nėr niekas man galvos plovęs!!! Su toookiu masažu, kad ui biggrin.gif

o kur cia ta kirpykla randasi? g.gif
Atsakyti
Niu va, pavyko ir man pas Rimdziu uzsirasyti siandien. Deja, tik balandzio menesiui doh.gif Tai pasiteirauti norejau (gal ir kalbejot apie tai, bet visos temos kazkaip nesinori skaityti), ar jis atsizvelgia i kliento norus? Nes siaip esu pasiryzus keistis, bet su tam tikrom islygom siaip ar taip. Tai mane labai ir domina, ar atsizvelgia i kliento nuomone? Ir jeigu as pati nelabai zinau ko konkreciai noriu, ar pades jis man? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2008 01 19, 16:26)
Niu va, pavyko ir man pas Rimdziu uzsirasyti siandien. Deja, tik balandzio menesiui  doh.gif  Tai pasiteirauti norejau (gal ir kalbejot apie tai, bet visos temos kazkaip nesinori skaityti), ar jis atsizvelgia i kliento norus? Nes siaip esu pasiryzus keistis, bet su tam tikrom islygom siaip ar taip. Tai mane labai ir domina, ar atsizvelgia i kliento nuomone? Ir jeigu as pati nelabai zinau ko konkreciai noriu, ar pades jis man?  blush2.gif


paskaityk anksesnius puslapius - buvo kalbeta tikrai nemazai:)

As vakar uzsirasiau pas Loreta fabijoniskese, kuria rekomendavo viena mamyte.Na, bent jau tel. tai pasirode laaabai malonus ir siltas zmogus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 19, 18:38)
paskaityk anksesnius puslapius - buvo kalbeta tikrai  nemazai:)

As vakar uzsirasiau pas Loreta fabijoniskese, kuria rekomendavo viena mamyte.Na, bent jau tel. tai pasirode laaabai malonus ir siltas zmogus wub.gif

lauksim atsiliepimu
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif pasiskaiciau cia jusu atsiliepimus, bet vistiek paklausiu. As turiu savo kirpeja, ji gerai nudazo ir pakerpa neblogai, taciau nemoka vienintelio dalyko-nenukerpa man graziai tiesiai kirpciuku. Tai nukerpa kreivai tai dar kaip nors ne taip padaro, vienu zodziu nemoka nukirpti tiesiai graziai grifka (taip issireiskiau blush2.gif ). Gal jus galetumet man patarti kur man nueti kad atliktu tik sia procedura ir kad nereiketu ilgai laukti? bigsmile.gif
Atsakyti
O gal kas kerpates pas Mindauga Šerniu prie Operos ir baleto teatro? Vakar straipsni apie ji skaiciau, galvoju gal visai nieko butu pabandyt pas ji bigsmile.gif bet idomu kokios kainos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2008 01 22, 08:24)
O gal kas kerpates pas Mindauga Šerniu prie Operos ir baleto teatro? Vakar straipsni apie ji skaiciau, galvoju gal visai nieko butu pabandyt pas ji  bigsmile.gif  bet idomu kokios kainos  g.gif

Taigi preitam puslapy apie jį rašo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2008 01 22, 10:52)
Taigi preitam puslapy apie jį rašo mirksiukas.gif  biggrin.gif





Oj rimtai gi biggrin.gif Aciu labai, perskaiciau smile.gif Kaip as nemaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 17, 19:27)
Vakar pas Kęstą buvau. Nebėr ten Atėnės, dabar yra toks naujas pagalbėtojas berniukas. Taip superiniškai, kaip tas berniukas, niekada nėr niekas man galvos plovęs!!! Su toookiu masažu, kad ui biggrin.gif


Pries pora dieneliu kirpausi pas Lina, tai jau antra karta tas blondinas berniukas plove galva ir dare galvos masaza - nerealus malonumas wub.gif Tikras specas sioj srity thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 01 02, 23:40)
Norėčiau tarti pagiriamąjį žodį Tomai iš Figaro, Europos PC  4u.gif Šiandien visai netyčia pakliuvau pas ją, ir likau patenkinta, nors dažniausiai po apsilankymo kirpykloje nuotaika būna nekokia. Tiesa, plaukus nurėžė gana žiauriai  blink.gif Buvo galai iki pusės nugaros, o liko tik kiek žemiau pečių. Nors ir perspėjau, kad paliktų maksimalų ilgį, kokį tik įmanoma. Tai čia gal kažkam bus baisus minusas, bet man buvo svarbesnių dalykų, už ką ją noriu pagirti labiau nei kitas. Mano plaukai tiesūs, ploni ir prigludę prie galvos - kaskart prašau kirpėjų, kad iškarpydamos išgautų purumo, kad plaukai taip nepriglustų, ypač ant pakaušio. Toma man geriausiai sugebėjo "pastatyti" plaukus. Žinojau, kad yra toks kirpimo būdas, kai sruogas šiek tiek "padrožia" iš apačios, kad apatiniai trumpesni plaukai laikytų viršutinius ilgesnius. Bet iki šiol niekas manęs taip nekirpo, gal per daug rizikinga  g.gif O ji tai padarė gana drąsiai, ir rezultatas maloniai nustebino  thumbup.gif

Anksčiau kirpausi Pašilaičių "Simonoje" - Olga visai nieko, tikrai viena geresnių kirpėjų. O po Steisės vos neblioviau ir iš viso į Simoną daugiau nėjau  doh.gif



Pasiskaiciusi atsiliepimu, siandien einu pas kirpeja Toma i Figaro. Plaukai mano taip pat labai ploni, priglude, o ilgis - sulyg peciais. Tikiuosi, kad nepaliks - sulyg ausimis lotuliukas.gif
Atsakyti