Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Apvalute @ 2008 01 13, 14:29)
na, tai as gi visu plauku nedazau - tik saknis sruogelemis. Pas tevus mokedavau savo kirpejai 50 Lt  blush2.gif  (jis dar ir istiesindavo man, pakirpdavo galus)

Zinau kirpeja Loreta is Fabijoniskiu,ji dirba name prie Aules.Plaukus sruogelemis dazo su Schwarzkopf milteleis.Jos telefonas 270 22 03 kainos pas ja apie 50-60 litu.
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2008 01 13, 20:54)
Zinau kirpeja Loreta is Fabijoniskiu,ji dirba name prie Aules.Plaukus sruogelemis dazo su Schwarzkopf milteleis.Jos telefonas  270 22 03 kainos pas ja apie 50-60 litu.


o kur cia namas prie Aules..? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ajana @ 2008 01 13, 17:25)
Is tokiu nelabai brangiu salonu tai galiu rekomenduot pasilaiciuose Elis. Eik pas Natalija arba Violeta, abi geros. Kainuos manau apie 70-80litu. Iki vasario 1 ten tikrai papulsi smile.gif


aciu labai:) 4u.gif
Atsakyti
dėl salono Elis pritariu, dažiausi pas Violetą, labai gerai nudažė, patiko spalva, spalvai nusiplaunant plaukai neryžėdavo (pas mane tamsūs)
dažo su Wella
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 01 14, 11:41)
dėl salono Elis pritariu, dažiausi pas Violetą, labai gerai nudažė, patiko spalva, spalvai nusiplaunant plaukai neryžėdavo (pas mane tamsūs)
dažo su Wella


net ramiau jau. Dekui mergaites group.gif
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 11 26, 15:10)
Dalinamės patirtimi apie geriausius kirpėjus Vilniuje toliau

Man patinka - Mindaugas Šernius, salonas Labela Vienuolio g. (prie operos ir baleto teatro). Lankausi pas jį jau kokius 7 m., nuo tada, kai atvažiavau į Vilnių. Puikus profas, labai kruopštus.
Atsakyti
QUOTE(jusumarykay @ 2008 01 14, 13:49)
Man patinka - Mindaugas Šernius, salonas Labela Vienuolio g. (prie operos ir baleto teatro). Lankausi pas jį jau kokius 7 m., nuo tada, kai atvažiavau į Vilnių. Puikus profas, labai kruopštus.

o kaip kirpimo kainos? megsta ilgi? tai yra nenukerpa stipriai
Atsakyti
As ir noreciau suzinoti daugiau geru kirpeju, bet is pigesniu variantu nei jus cia rasot ax.gif




Atsiprasau, as dar truputi ne i tema blush2.gif
QUOTE(Sapokliaka @ 2008 01 11, 17:07)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Ne plauku atrodyme esme, o higienos klausimas jau iskyla...Kaip zmogui nera nemalonaus pojucio  unsure.gif  g.gif
Beje, tarybiniais laikais zmones paleido ganda, kad plaukus nesveika plauti daznai doh.gif  Kai kas tiki iki siol....

Pati studijuoju medicina. ir suzinojau, kuo dazniau plauni galva tuo labiau ardai riebalini sluoksni.
Norint atstayti ta riebalini sluoksni patariama bent savaite neplaut galvos (na aisku kai niekur neini).
Atsakyti
sveikutes,

turiu juodas, ilgas kasas, noreciau jau kazko kito nei esu siuo metu, bet niekaip nesiryztu kirptis. vis pasvarstau pasvarstau ir tuom baigiasi. sveikinu tas moteris, kurios gali sumascius nueiti ir apsikirpti taip kaip joms sove i galva, na o as esu is tu ,kurios net del cm masto sav ir men ir dar daugiau, esu karta nusikirpusi sias kasas ,tai teko lb lb lb lb gailetis ir isgyventi, tai dabar lb atsargiai i tai ziuriu. tai ir mano sukuosenos tokios tai pakerpu kirpcius, tai daauginu juos ilgus, arba pakarpau galus ,bet nesiryztu trumpiau juos nurezti.zinau ,kad teks lb lb gailetis.
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 01 14, 22:43)
sveikutes,

turiu juodas, ilgas kasas, noreciau jau kazko kito nei esu siuo metu, bet niekaip nesiryztu kirptis. vis pasvarstau pasvarstau ir tuom baigiasi. sveikinu tas moteris, kurios gali sumascius nueiti ir apsikirpti taip kaip joms sove i galva, na o as esu is tu ,kurios net del cm masto sav ir men ir dar daugiau, esu karta nusikirpusi sias kasas ,tai teko lb lb lb lb gailetis ir isgyventi, tai dabar lb atsargiai i tai ziuriu. tai ir mano sukuosenos tokios tai pakerpu kirpcius, tai daauginu juos ilgus, arba pakarpau galus ,bet nesiryztu trumpiau juos nurezti.zinau ,kad teks lb lb gailetis.


mano sese drinks_cheers.gif tik as jau pasiryzau siek tiek daugiau patrumpinti kasas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Linutemamyte @ 2008 01 14, 15:46)
Pati studijuoju medicina. ir suzinojau, kuo  dazniau plauni galva tuo labiau ardai riebalini sluoksni.
Norint atstayti ta riebalini sluoksni patariama bent savaite neplaut galvos (na aisku kai niekur neini).


sakiau, kad kazkur skaiciau, kad moksliskai irodyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 15, 00:21)
mano sese drinks_cheers.gif  tik as jau pasiryzau siek tiek daugiau patrumpinti kasas blush2.gif


va matai ne viena as tokia esu bigsmile.gif

manes kirpeja vos sulaukia ax.gif ,nes kol prisiruosiu tai oi..... turbut esu kliente neekokia jai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 01 15, 01:30)
va matai ne viena as tokia esu  bigsmile.gif

manes kirpeja vos sulaukia  ax.gif ,nes kol prisiruosiu tai oi..... turbut esu kliente neekokia jai blush2.gif


as irgi retai lankausi. Man pas kirpeja susiruosti - didelis darbas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 15, 02:05)
as irgi retai lankausi. Man pas kirpeja susiruosti - didelis darbas ax.gif

AS TAI NEAPSISPRENDZIU, NORIU PASIKEISTI ,BET BIJAU ,KAD TEKS NAKTI NEMIEGOT lotuliukas.gif
Atsakyti