Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

[quote=Apvalute,2008 01 10, 07:09]
oi,visi isivaizduoja,kad su tokiais plaukais daug vargo.Bet visai ne. Nesinaudoju fenais, putomis, lakais, zelemis. Va nuo salcio visada saugau po kepuremis. O siaip - sukuoju retai, plaunu taip pat nedaznai, dazau, kai buna itemptas laikotarpis - kartais ir savaite isbunu su kuodu. Jus cia, mielosios, labai rupinates plaukuciais -as tai per diena 5 min. skiriu jiems. blush2.gif

As tai nesuprantu kaip galima tiek mazai demesio skirti plaukams, pavyzdziuj as plaunu kiekviena diena plaukus del to kad jie kita diena jau buna susiriebalave, o be to cia Vilniuj kitaip neimanoma, nes jau vakare grizus namo net nemalonu liesti plaukus del to kiek ant ju susirenka visokio purvo, dulkiu, cia lygiai tas pats kaip veidas, kad visada turi buti svarus. Neisivaizduoju kokie plaukai turetu buti nesvarus plaunant juos karta i savaite. Atsiprasau jeigu as ka nors izeidziau, bet man tiesiog nesuprantami tokie dalykai...Plaukai lygiai taip pat kaip ir visas kunas reikalauja elementariu higienos normu.
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 10, 11:55)
As tai nesuprantu kaip galima tiek mazai demesio skirti plaukams, pavyzdziuj as plaunu kiekviena diena plaukus del to kad jie kita diena jau buna susiriebalave, o be to cia Vilniuj kitaip neimanoma, nes jau vakare grizus namo net nemalonu liesti plaukus del to kiek ant ju susirenka visokio purvo, dulkiu, cia lygiai tas pats kaip veidas, kad visada turi buti svarus. Neisivaizduoju kokie plaukai turetu buti nesvarus plaunant juos karta i savaite. Atsiprasau jeigu as ka nors izeidziau, bet man tiesiog nesuprantami tokie dalykai...Plaukai lygiai taip pat kaip ir visas kunas reikalauja elementariu higienos normu.


nu pavarei lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Pamaiviuke,2008 01 10, 13:55]
[quote=Apvalute,2008 01 10, 07:09]
oi,visi isivaizduoja,kad su tokiais plaukais daug vargo.Bet visai ne. Nesinaudoju fenais, putomis, lakais, zelemis. Va nuo salcio visada saugau po kepuremis. O siaip - sukuoju retai, plaunu taip pat nedaznai, dazau, kai buna itemptas laikotarpis - kartais ir savaite isbunu su kuodu. Jus cia, mielosios, labai rupinates plaukuciais -as tai per diena 5 min. skiriu jiems. blush2.gif

As tai nesuprantu kaip galima tiek mazai demesio skirti plaukams, pavyzdziuj as plaunu kiekviena diena plaukus del to kad jie kita diena jau buna susiriebalave, o be to cia Vilniuj kitaip neimanoma, nes jau vakare grizus namo net nemalonu liesti plaukus del to kiek ant ju susirenka visokio purvo, dulkiu, cia lygiai tas pats kaip veidas, kad visada turi buti svarus. Neisivaizduoju kokie plaukai turetu buti nesvarus plaunant juos karta i savaite. Atsiprasau jeigu as ka nors izeidziau, bet man tiesiog nesuprantami tokie dalykai...Plaukai lygiai taip pat kaip ir visas kunas reikalauja elementariu higienos normu.
[/quote]

Visu pirma, ilgi ir trumpi plaukai yra skirtingi. Ta jau ne vienas patvirtino, nusikirpes ilgus plaukus. Mano plaukai yra sausi nuo gimimo, o dar padazyti, tai is viso issauseje, todel jie nesiriebaluoja greit. Mano darbas yra namuose, todel per sav. tik 2-3 k. iseinu is namu. nematau to smogo. be to, nesioju kepure. Ir as esu tos nuomones, kad daznas plauku plovimas nesveika plaukams, nes suardo naturalia pusiausvyra. Taip plaunu visa gyvenima ir tikrai niekas nera niekada pasakes, kad mano plaukai nesvarus ar kazkas pan. lotuliukas.gif priesingai, kai kurie pabrezia, kad grazus plaukai.manau, kad cia individualu. Buvau kazkada emusi plauti kas 3 dienas - tai jie eme riebaluotis rolleyes.gif Aisku, vasara, kai karsta ir suprakaituoji, plaunu dazniau. O siaip, cia nieko keisto nematau - kita mano drauge ilgakase is viso tik kas 10 d. plauna.
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 10, 11:55)
As tai nesuprantu kaip galima tiek mazai demesio skirti plaukams, pavyzdziuj as plaunu kiekviena diena plaukus del to kad jie kita diena jau buna susiriebalave, o be to cia Vilniuj kitaip neimanoma, nes jau vakare grizus namo net nemalonu liesti plaukus del to kiek ant ju susirenka visokio purvo, dulkiu, cia lygiai tas pats kaip veidas, kad visada turi buti svarus. Neisivaizduoju kokie plaukai turetu buti nesvarus plaunant juos karta i savaite. Atsiprasau jeigu as ka nors izeidziau, bet man tiesiog nesuprantami tokie dalykai...Plaukai lygiai taip pat kaip ir visas kunas reikalauja elementariu higienos normu.


O kokio dydžio ir ilgio pas tamstą plaukuosena ant galvos? g.gif
Atsakyti
Nu nepykit ant manes, bet vistiek man toks dalykas nesuprantamas....pas mane pacia niekad nera buve labai trumpu plauku, siuo metu jie siekia beveik iki liemens, bet vistiek juos plaunu kas diena, kartais tenka kur nors isvaziuoti su nakvine ir jeigu nera kur issiplauti galvos, tai buna labai nemalonu paciai jau sedet su tokiais plaukais anta diena ir galvoji kaip tik grizti namo ir kuo greiciau issiplauti galva...o tai i dusa praustis irgi normalu vaiksciot karta i savaite? Galva lygiai taip pat kaip ir visas kunas prakaituoja nesvarbu ar namie sedi ar kur kitus...ir dydziausia nesamone, kad vanduo kenkia plaukams...dar niekas nuo jo nenuplyko kiek zinau
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 10, 14:57)
Nu nepykit ant manes, bet vistiek man toks dalykas nesuprantamas....pas mane pacia niekad nera buve labai trumpu plauku, siuo metu jie siekia beveik iki liemens, bet vistiek juos plaunu kas diena, kartais tenka kur nors isvaziuoti su nakvine ir jeigu  nera kur issiplauti galvos, tai buna labai nemalonu paciai jau sedet su tokiais plaukais anta diena ir galvoji kaip tik grizti namo ir kuo greiciau issiplauti galva...o tai i dusa praustis irgi normalu vaiksciot karta i savaite? Galva lygiai taip pat kaip ir visas kunas prakaituoja nesvarbu ar namie sedi ar kur kitus...ir dydziausia nesamone, kad vanduo kenkia plaukams...dar niekas nuo jo nenuplyko kiek zinau


Ai nu čia skonio dalykas rolleyes.gif Svarbiausia - kad aplinkiniai nejaustų nemalonių kūno kvapų ir nematytų susiklijavusių plaukų cool.gif

Šiaip pati priklausau prie tų, kurie bevelyja rečiau į dušą lįsti tiek galvos plaut, tiek visą kūną švarintis ax.gif Priežastys tos pačios kaip ir kodėl vaikui reikia leisti laikas nuo laiko ką nors purvino į burną įsidėti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2008 01 10, 16:57)
Nu nepykit ant manes, bet vistiek man toks dalykas nesuprantamas....pas mane pacia niekad nera buve labai trumpu plauku, siuo metu jie siekia beveik iki liemens, bet vistiek juos plaunu kas diena, kartais tenka kur nors isvaziuoti su nakvine ir jeigu  nera kur issiplauti galvos, tai buna labai nemalonu paciai jau sedet su tokiais plaukais anta diena ir galvoji kaip tik grizti namo ir kuo greiciau issiplauti galva...o tai i dusa praustis irgi normalu vaiksciot karta i savaite? Galva lygiai taip pat kaip ir visas kunas prakaituoja nesvarbu ar namie sedi ar kur kitus...ir dydziausia nesamone, kad vanduo kenkia plaukams...dar niekas nuo jo nenuplyko kiek zinau


na, as ne apie vandenio kenksminguma kalbejau, o sampunu. Juk tik vandeniu neisplausi.user posted image
Pvz. sioje nuotraukoje plaukai plauti sekmad., o fotografuota penktad. jie tankus, ju be galo daug, puciasi, todel jei plauciau kiekviena d., jie dar labiau sausetu ir pustusi.
brolis eme plauti kiekviena d. - tai vargsta dabar, nes eme be galo riebaluotis, jo plaukai nutriuso, nes naudojant daznai sampuna jis istirpdo riebalus - vos ne kaip indu valiklis. O juk paplovus - ranku oda siurksti pasidaro, trukineja.
Be to, nematau cia tikslo savo tiesu irodineti- as zinau, kad mano plaukams taip yra geriau, beje, kazkur lyg tai ir skaiciau, kad moksliskai nustatyta g.gif Jusu valia kiek jus plaunate - man tai vienodai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 10 sausio 2008 - 15:24
Apvalute, nieko ir neturi irodineti. Juk nevaikstai riebaluotais plaukais. As galva plaunu kasdien ir tik pavydziu tiems, kurie gali karta per savaite plauti smile.gif Nematau kuo cia stebetis, juk tai labai individualus dalykas
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 01 10, 09:55)
nu patikek nera biggrin.gif

man truputi juokinga skaityt jusu susikurta ivaizdi apie kesta.

kazkada labai seniai kai tiesiog kirpaus pas ji maniau taip pat, puikiai moka elgtis su klientemis, toks jo darbas, reikia kad zmones griztu, ir ta jis moka puikiai, ir kirpejas neprastas. bet tikrai nera naivus gerasirdis atlapasirdis jautrus kaimo berniokas.toli grazu lotuliukas.gif

Na, as butent toki ji ir pamaciau. Aisku, kad turi ir kitu savybiu, bruozu, kurie neisvengiamai atsiranda ilga laika bunant demesio centre ir bendraujant su ivairiais zmonemis rolleyes.gif , bet cia jau kita tema, todel siulau testi pokalbius apie geriausius kirpejus Vilniuje bigsmile.gif
Atsakyti
ė, a baigsit mergos kaltis dėl to, kiek ir kaip reik plauti biggrin.gif
kiekviena turim savo metodus ir tas yra labai gerai. Apvalutės TOBULI plaukai įrodo, kad jos pasirinktas plaukų priežiūros metodas tinka. Taškas.
Aš pati savo ilgus plaunu priklausomai nuo to, kaip nešioju. Jei palaidus - kiekvieną dieną, jei suištus - kas antrą, net kas trečią. Nu jie sausi, tad niekada nesusiriebaluoja. Todėl puikjiai suprantu ką nori pasakyti apvalutė.


Tęsiam temą apie geriausius kirpėjus.
mano subjektyvia nuomone, į geriausio kirpėjo sąvoką įeina ne tik gero meistro, gero amatininko savybės, bet ir mokėjimas bendrauti, įvaizdis etc.
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 11, 12:36)
Tęsiam temą apie geriausius kirpėjus.
mano subjektyvia nuomone, į geriausio kirpėjo sąvoką įeina ne tik gero meistro, gero amatininko savybės, bet ir mokėjimas bendrauti, įvaizdis etc.

drinks_cheers.gif
kazkada kirpo viena kirpeja mane, kirpo visai neblogai, na bet jau bendravimas tai doh.gif vien del to ir nejau daugiau pas ja kirptis..
Atsakyti
pasakykite prašau ar dar dirba Didžiojoje g, Mindaugas-debesėlis g.gif gal kas lankėtės ,kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti