Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(suka @ 2008 01 09, 23:15)
taip, jis gėjus. Ar tai ką nors keičia?
Kaip orientacija įtakoja žmogaus gebėjimus ir talentus?

Kainos dabartinės: kirpimas apie 100lt.  kirpimas ir dažymas 260. Tai orientacinės, su įvairiausiom išlygoma  bla bla bla
Žinai, jei turėčiau tavo nuostabiuosius plaukus, būtinai eičiau pas Kęstą ir sakyčiau: nu, Kęstai, ką man gali pasiūlyti , kad būčiau dar gražesnė?" smile.gif Ir išklausyčiau visus pasiūlymus jo. O tada jau spręsčiau:)

Man patinka, kad jis nėra vien kirpėjas ar vien visažistas , ar vien stilistas. Jis mato visą visumą. O tai velniškai reta. Man tai - atradimas. Seniau užknisdavo per tris vietas lakstyti, kad pasidažyt, apsirengti ir susišukuoti. Ir nesąmonė kai vieną stilių kuria trys žmonės.
Dabar jis net nemokamai elementarnai pataria kas labiau tiktų ir t.t.

Vien žo, kursiu , man atrodo, Kęsto fanių kubą biggrin.gif biggrin.gif


puiki mintis - kurk, busime nuolatines komentatores biggrin.gif nors as su juo gyvai nebendravusi, man jis kazkuo imponuoja blush2.gif nzn, kad jis visazistas blush2.gif Ar jau teko visas jo paslaugas aptureti is karto?smile.gif
o del jo pakraipos, tai nzn, as dar manau, kad gal cia gandai, nors kaip minejau, man jokio skirtumo. Gali buti ir gyvuneliu myletojas lotuliukas.gif
Atsakyti
Apvalute plaukuciai tai jau aisku kad sunku rasti zodziu pagyrimui, nes tikrai idealus thumbup.gif as kaidais turejau plaukus iki juosmens irgi buvo veslus, nuo 24 metu ziauriai pradejo slinkti , luzineti tai vis trumpinau trumpinau, dabar jau kai tik kiek paauga taip norisi nusikirpti, nes ismeginau kirpima iki mazdaug smakro linijos, vos neapsiverkiau kai kirpeja tiek nureze, bet uztat taip nerealiai tiko toks kirpimas ir labai pajaunino kaip sakant, tai daba kai koks jau 12 cm atauge nepakenciu, noriu vel trumpesnio kirpimo, jau nebeisivaizduoju ir tikrai nenoreciau ilgu plauku ant savo makaules schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Taip pat kaip Apvalute jautesi nuoga gerokai patrumpinus plaukus taip as jauciuos apmaurijus su nors kiek paagusiais, aisku kai virs 30 man jau tai gal pasikete ir poziuris, taciau vistik tokie veslus sveiki plaukai kaip Apvalutes tai tikrai butu nedovanotina nukirpti trumpai schmoll.gif

Labai linkiu Apvalute gero kirpimo ir kad plaukai zenkliai nepatrumpetu ir nebutu kaip nors ziauriai iskarpyti , jie jau savaime tokie kokybiski kad yra puosmena ir vertybe netgi be imantresniu kirpimu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 09, 12:28)

sitoj fotkej kaip undinele atrodai , tik uodegos truksta ax.gif tokie banguoti plaukai... grazu...
siaip mano akiai truputi per ilgi, bet visumoj grazu.... jeetau netureciau tiek sveikatos su tokiais tvarkytis, dabar jau kol su fenu isdziovinu kasryt vargstu.....o tokius isvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 01 09, 12:46)
Tikrai taip jis mėgsta netgi labai ilgus plaukus  thumbup.gif  vis kartojo ar negaila tokių ilgų kirpti visada užgirsdavau pagalvok ar tikrai kerpam  smile.gif  jis tik už ilgus  drinks_cheers.gif

Vat man lygiai tas pats buvo del ilgio biggrin.gif Nors ir leidau, bet patrumpino tik siek tiek. Ir dar atsisake dazyt mano naturalius plaukus, nors to ir neplanavau daryt, tiesiog klaida buvo isivelusi administratores uzrasuose. Beje, ilgokais plaukais pas ji nuejau, tai uzsimine maloniai ir taktiskai taip, kad tikisi, jog plauku iki uzpakalio ir ilgesniu neplanuoju augint cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 08, 17:41)
K.Rimdzius mane kazkuo traukia (ne kaip vyras, nes savaji jau turiu blush2.gif ), bet kaip zmogus. Man K.Rimdzius atrodo toks nesugadintas kaimo jautrus berniokas, gerietis, kruopsciai atliekantis savo darba.

Toks ir yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 10 sausio 2008 - 02:57
oi,visi isivaizduoja,kad su tokiais plaukais daug vargo.Bet visai ne. Nesinaudoju fenais, putomis, lakais, zelemis. Va nuo salcio visada saugau po kepuremis. O siaip - sukuoju retai, plaunu taip pat nedaznai, dazau, kai buna itemptas laikotarpis - kartais ir savaite isbunu su kuodu. Jus cia, mielosios, labai rupinates plaukuciais -as tai per diena 5 min. skiriu jiems. blush2.gif

beje, vienas pastebejimas: kazkuria diena parduotuveje maciau pana su kasa iki keliu blink.gif Ta stora tokia stora, matosi, kad plaukai sveiki, bet jei kasa iki keliu, tai kokio ilgio yra is tikruju plaukai? blink.gif blink.gif blink.gif Man mano jau siekiantys uzpakali per ilgi, bet ten... doh.gif ir dar uzdetos dvi gumytes- tokios pustos, spalvotos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 10, 04:59)
Beje, ilgokais plaukais pas ji nuejau, tai uzsimine maloniai ir taktiskai taip, kad tikisi, jog plauku iki uzpakalio ir ilgesniu neplanuoju augint   



tai as jam iskart pasakysiu, kad trumpintu. Siaip galeciau auginti plaukus iki zmes blink.gif lotuliukas.gif , nes mano galai beveik netriusa, bet reikia jausti ribas ir ziureti kaip atrodo estetiskai. Cia kaip ir su nagais - man jau labai ilgi negrazu, bet ilgi iki tam tikros ribos - patinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 10, 00:39)
Labai linkiu Apvalute gero kirpimo ir kad plaukai zenkliai nepatrumpetu ir nebutu kaip nors ziauriai iskarpyti , jie jau savaime tokie kokybiski kad yra puosmena ir vertybe netgi be imantresniu kirpimu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


na, dekui, bet man jie tokie jau ima nepatikti.Norisi "mandriau" siek tiek:) Nes dabar tik gera zaliava normaliai sukuosenai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 10, 06:09)
oi,visi isivaizduoja,kad su tokiais plaukais daug vargo.Bet visai ne. Nesinaudoju fenais, putomis, lakais,  zelemis. Va nuo salcio visada saugau po kepuremis. O siaip - sukuoju retai, plaunu taip pat nedaznai, dazau, kai buna itemptas laikotarpis - kartais ir savaite isbunu su kuodu. Jus cia, mielosios, labai rupinates plaukuciais -as tai per diena 5 min. skiriu jiems. blush2.gif


tai va del to, kad nesinaudoji fenais ir kt priemonem vargo nera, o pvz pabandyk kasryta galva plaut, dziovint ir palaidais vaiksciot...aa vat tada butu vargo....
bet kaip matosi, kad nei dziovini fenais nei dazai iskart sveikas sveikas naturalus plaukas, nu tikrai pavydziu...
bet cia jau sorry uz offtopic biggrin.gif

reik man kazkur susirast kirpeja , kas pakirptu kirpcius o gal ir visus, nes riektu, bet tiap nenoriu, kad sutrumpetu ilgis
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 10, 04:59)

Toks ir yra  smile.gif


nu patikek nera biggrin.gif

man truputi juokinga skaityt jusu susikurta ivaizdi apie kesta.

kazkada labai seniai kai tiesiog kirpaus pas ji maniau taip pat, puikiai moka elgtis su klientemis, toks jo darbas, reikia kad zmones griztu, ir ta jis moka puikiai, ir kirpejas neprastas. bet tikrai nera naivus gerasirdis atlapasirdis jautrus kaimo berniokas.toli grazu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 01 10, 09:55)
nu patikek nera biggrin.gif

man truputi juokinga skaityt jusu susikurta ivaizdi apie kesta.

kazkada labai seniai kai tiesiog kirpaus pas ji maniau taip pat, puikiai moka elgtis su klientemis, toks jo darbas, reikia kad zmones griztu, ir ta jis moka puikiai, ir kirpejas neprastas. bet tikrai nera naivus gerasirdis atlapasirdis jautrus kaimo berniokas.toli grazu lotuliukas.gif


o kodel taip manai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 10, 10:03)
o kodel taip manai? blush2.gif


todel kad pazystu

bet velgi, nei jo budo savybes nei tai kad jis gejus jokios itakos jo gebejimams nedaro
manau kad jis puikus kirpejas.cia siaip, nesusilaikiau perskaicius apie jo budo bruozus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 10 sausio 2008 - 08:05
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 01 10, 10:03)
todel kad pazystu

bet velgi, nei jo budo savybes nei tai kad jis gejus jokios itakos jo gebejimams nedaro
manau kad jis puikus kirpejas.cia siaip, nesusilaikiau perskaicius apie jo budo bruozus biggrin.gif


tai man ir nesvarbu, jeigu butu kitaip - neiciau. Tik siaip idomu smile.gif
Atsakyti
Apie Kęsto įvaizdį. Kaip ir minėjau, jis prisitaiko. Labai natūraliai ir organiškai prie kliento. Na, toks nepiktybiškai chameleoniškas. Ir mes jį matom tokį, kokiu norim matyti. Visi mes turime to kaimietiškumo daugiau ar mažiau, naivumo, egocentiškumo, "skeletų spintoje" etc. ir dėvime kaukes visose situacijose. Tai negalima teigti , kad jis toks yra arba toks nėra biggrin.gif Per mažai VISOS jį pažįstam. Pažįstam tiek, kiek leido pažinti.
Juk ir jūs vienokios būnate darbe, kitokios namie,dar kitokios su podružkėm .
ot ir suskėliau čia.. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 10, 09:03)
Apie Kęsto įvaizdį. Kaip ir minėjau, jis prisitaiko. Labai natūraliai ir organiškai prie kliento. Na, toks nepiktybiškai chameleoniškas. Ir mes jį matom tokį, kokiu norim matyti. Visi mes turime to kaimietiškumo daugiau ar mažiau, naivumo, egocentiškumo, "skeletų spintoje" etc. ir dėvime kaukes visose situacijose. Tai negalima teigti , kad jis toks yra arba toks nėra biggrin.gif Per mažai VISOS jį pažįstam. Pažįstam tiek, kiek leido pažinti.
Juk ir jūs vienokios būnate darbe, kitokios namie,dar kitokios su podružkėm .
ot ir suskėliau čia.. biggrin.gif


Sventa teisybe suskelei drinks_cheers.gif thumbup.gif .
Atsakyti