Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Diara @ 2007 12 01, 22:53)
sruogom ir tikriausiai keleta spalvu.



bet juk nemadinga taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 12 01, 23:05)
bet juk nemadinga taip unsure.gif


nu jei zmogui tinka ir patinka tai nemadinga aklai vaikytis madu
Atsakyti
QUOTE(Diara @ 2007 12 01, 23:53)
As tik dazysiu, bet sruogom ir tikriausiai keleta spalvu. Negaliu i save ziureti, reikia ka nors pakeisti... Tai va ir galvoju kiek man tas malonumas kainuios ir ar pataikys meistre su spalvom...

na jei sruogom dazysies tai jauciu gali ir brangiau kainuot nei, kad dazytum visa galva viena spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 12 02, 00:05)
bet juk nemadinga taip unsure.gif

Esme yra ta, kad esu tamsiaplauke (vos ne juodcke biggrin.gif ), bet labiau kazkaip prie duses sviesesne spalva. Tos mano sviesos spalvos norejimas buvo davares mane iki ryskio blond (siaubiakas). Plauku spalva buvo ir nieko, bet stovis plauku - baisu. Tai ve ir pereinu prie kitokio dazymo. Tai nera paprastas dazymas sruogelem, nes per viena dazyma nenusiima mano tamsus pigmentas. Dazymas siaip uztrunka apie 4-5 val, nes dazomi plaukai - sruogom (dvi spalvos), o paskui saknys - trecia spalva, ir dar ant virsaus uzdedamas tonas. Gaunasi blondas, bet toks pelenu, nors pagrindas plauku iseina toks riesutmedzio. Nu sunku paaiskinti, reikia matyti.
Suprantu kad naturali spalva yra geriausi, bet dazniausia mes norime tureti tai ko ne turime. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diara @ 2007 12 02, 12:27)
Esme yra ta, kad esu tamsiaplauke (vos ne juodcke  biggrin.gif ), bet labiau kazkaip prie duses sviesesne spalva. Tos mano sviesos spalvos norejimas buvo davares mane iki ryskio blond (siaubiakas). Plauku spalva buvo ir nieko, bet stovis plauku - baisu. Tai ve ir pereinu prie kitokio dazymo. Tai nera paprastas dazymas sruogelem, nes per viena dazyma nenusiima mano tamsus pigmentas. Dazymas siaip uztrunka apie 4-5 val, nes dazomi plaukai  - sruogom (dvi spalvos), o paskui saknys - trecia spalva, ir dar ant virsaus uzdedamas tonas. Gaunasi blondas, bet toks pelenu, nors pagrindas plauku iseina toks riesutmedzio. Nu sunku paaiskinti, reikia matyti.
Suprantu kad naturali spalva yra geriausi, bet dazniausia mes norime tureti tai ko ne turime.  ax.gif



o ne gaila plaukų taip kankint??? g.gif gal dėlto ir stovis atitinkamas g.gif
Atsakyti
As irgi ruosiuosi nueit i isgirtaja "Simona" smile.gif Tik nezinau pas ka uzsirasyt, kad sumoket iki 100 Lt uz kirpima(plauku nedazysiu). Noriu pakliut i geras rankas, nes plaukai mano ilgoki, noriu naujoviu, pasikeisti. Noreciau tokios kirpejos, kuri matytu kas tinka man ir mano plaukams...Skauciau cia apie Olga, bet rodos, saket, kad ji isejo unsure.gif Kas ten dar puikiai kerpa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 03, 00:10)
As irgi ruosiuosi nueit i isgirtaja "Simona"  smile.gif  Tik nezinau pas ka uzsirasyt, kad sumoket iki 100 Lt uz kirpima(plauku nedazysiu). Noriu pakliut i geras rankas, nes plaukai mano ilgoki, noriu naujoviu, pasikeisti. Noreciau tokios kirpejos, kuri matytu kas tinka man ir mano plaukams...Skauciau cia apie Olga, bet rodos, saket, kad ji isejo  unsure.gif  Kas ten dar puikiai kerpa? 4u.gif

pabandyk pas Pauliu ar Vyta kirptis smile.gif jie jau seniai cia dirba.. as tai kai eisiu, tai pas Vyta tikriausiai eisiu (anksciau pas Olga eidavau), va pas ka as neiciau, tai pas Ruslana, nezinau, man nelabai patinka kaip jis kerpa, dar kazkada ir sese buvo pas ji, tai nusivyle kirpmu.. is tikruju, tai labai nemazai nauju kirpeju yra, tai ka nors tikrai issirinksi smile.gif
o 100 lt tai manau tikrai turetu uztekti, kad ir einant pas senbuvius..
Atsakyti
Sveikos, paneles,
As noriu pasisviesinti plaukus su kokybiskais dazais.gal ka galite parekomenduoti? Gal i Simona eiti? g.gif kas ten gerai dazo?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
po pagyru uzsirasiau pas Inga is Silkines bangos. ir kaip tik po skambucio perskaiciau atsakancius atsiliepimus... dar tos kaineles pasiziurejau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
nes nuo vienos kirpejos tiesiogine prasme teko begti...
gal kas nori laika mano perimt? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif as ameniskai kirpaus pas Juste is Zorazos, dabar ji dirba kitur, visai patiko, dar zinau Jurga(konkursu nugaletoja)dirba netoli baltojo tilto, bet ieskau kazko naujo biggrin.gif

Kazka girdejau apie vyruka kirpeja nz ar forume dirba ar gatineu kazkas tokio, nes dabar ieskojau ir prisieskojau kirpeju kirpaus pnvz, tai iskarpe taip kad ryte nesusitvarkau su plaukais, o sake tas vyrukas pakerpa taip kad moteris neturetu problemu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 12 04, 11:47)
laba diena 4u.gif  as ameniskai kirpaus pas Juste is Zorazos, dabar ji dirba kitur, visai patiko, dar zinau Jurga(konkursu nugaletoja)dirba netoli baltojo tilto, bet ieskau kazko naujo biggrin.gif 

Kazka girdejau apie vyruka kirpeja nz ar forume dirba ar gatineu kazkas tokio, nes dabar ieskojau ir prisieskojau kirpeju kirpaus pnvz, tai iskarpe taip kad ryte nesusitvarkau su plaukais, o sake tas vyrukas pakerpa taip kad moteris neturetu problemu biggrin.gif



Laba. Gal galima placiau apie Jurga kur netoli balto tilto? smile.gif
Atsakyti
Pirmadieni buvau Bomonde pas Liuda, tai pirma karta buvau patenkinta 100proc. (esu priekabi tongue.gif ) is karto jauciasi, kad profe thumbup.gif , nieko aiskinti nereikia, pati mato puikiausiai kas tau tinka kas ne. Labai patarciau nueiti tiems, kas nori pasikeisti ar tik iesko savo stiliaus. Kainos tai atitinkamos - 250Lt. standartine stavke uz kirpimas + dazymas.
Uzsirasyti laaabai sunku, pvz. siais metais jau laisvu vietu nera. Tai as jau kitiems metamas is karto uzsirasiau.
Atsakyti