Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Oi Apvalute jau kaip lauksiu nuotraukėlių wub.gif blush2.gif

O kokia kirpimo kaina šiuo metu kažin pas Kęstutį???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 01 08, 23:33)
tikrai kalbus gali tuo neabejoti  thumbup.gif  pirmą kartą kai pas jį ėjau atrodo su manimi nuo pat pirmos minutės taip bendravo kad būtume seniai pažįstami  bigsmile.gif  man jis irgi patinka ne tik kaip kirpėjas bet nuostabus žmogus kuris turi gerą skonį ir visada lieku patenkinta jo darbu išėjus  thumbup.gif  thumbup.gif  būtinai lauksim atsiliepimų ir naujų kainų nes girdėjau kad pas jį jau yra didesnės kainos  unsure.gif  kai apsilankysi būtinai parašyk sėkmės  4u.gif  aš užsirašius pas jį vasariui nuo gruodžio laukiu  doh.gif jau eisiu pas jį trečią kartą  ax.gif


Pas Kesta lankausi jau senokai, jis tikrai kalbus ir seip fainas, nepasikeles zmogus. Kainos, paago ir gana zenkliai. Buvau gruodzio pabaigoje, kai teko moketi administratore paklause kiek moku visada, tada paskaiciavo, o sumokejau, tiksliai dabar nepasakysiu, bet mazdaug 30-40 proc. daugiau. Na bet kainos auga visur, nieko nepadarysi. Vis tiek Kesto nekeisiu i nieka. Beja, kas turite ilgus plaukus ir bijote eiti pas ji, kad nutrumpins, tai jis ne is tu stilistu, kurie labai megtu nurezti plaukus.
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2008 01 09, 10:48)
Pas Kesta lankausi jau senokai, jis tikrai kalbus ir seip fainas, nepasikeles zmogus. Kainos, paago ir gana zenkliai. Buvau gruodzio pabaigoje, kai teko moketi administratore paklause kiek moku visada, tada paskaiciavo, o sumokejau, tiksliai dabar nepasakysiu, bet mazdaug  30-40 proc. daugiau. Na bet kainos auga visur, nieko nepadarysi. Vis tiek Kesto nekeisiu i nieka. Beja, kas turite ilgus plaukus ir bijote eiti pas ji, kad nutrumpins, tai jis ne is tu stilistu, kurie labai megtu nurezti plaukus.

Tikrai taip jis mėgsta netgi labai ilgus plaukus thumbup.gif vis kartojo ar negaila tokių ilgų kirpti visada užgirsdavau pagalvok ar tikrai kerpam smile.gif jis tik už ilgus drinks_cheers.gif
Atsakyti
aha, už ilgus ir būtinai už sveikus. ir man nebeblondina, nes jam gaila mano plaukų sad.gif
Bet tikrai atsigavo nuo to laiko, kai pas jį einu.

Kęsto komunikabilumas. Jis prisitaikantis. Žiūri į kliento temperamentą ir nuotaiką ir prisitaiko smile.gif Neikyriai ir organiškai. Man patinka pas jį. Gaila, kad Atėnė išeina. Faina mergaitė.
Kas eis į savanorių "Figaro", galite ją sutikti. Ką jau ką, o dažyti ji jau išmoko su Kęstu dirbdama biggrin.gif Kirpti nekirpo, bet prisidažė turbūt už visą gyvenimą pas jį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 08, 16:41)
tai as galesiu ideti nuotraukas IKI ir PO. Beje, as ne galu pas ji einu kirptis lotuliukas.gif  Nzn, labai gerai jauciu zmones, na, kurie turi stiprius, gerus biolaukus. Galite juoktis, bet taip yra. K.Rimdzius mane kazkuo traukia (ne kaip vyras, nes savaji jau turiu blush2.gif ), bet kaip zmogus. Man K.Rimdzius atrodo toks nesugadintas kaimo jautrus berniokas, gerietis, kruopsciai atliekantis savo darba. Parasysiu po to, ar mano spejimai pasitvirtino. ir jeigu jis nesileis su manimi i kalbas - prakalbinsiu lotuliukas.gif  nes man nepatinka tyla blink.gif  buvau karta pas kirpeja, kuri 1 val man kirpo galiukus  blink.gif  ir visa laika tylejo, man taip nemalonu buvo..laukiau greiciau kol pabaigs, o ir sumokejau 25 Lt.

mergaites, gal kuri buvote pas ji? Kalbus jis ar nea? bigsmile.gif


Tikrai labai faina butu pamatyt pries ir po, lauksim nuotraukyciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 09, 11:54)
aha, už ilgus ir būtinai už sveikus. ir man nebeblondina, nes jam gaila mano plaukų sad.gif
Bet tikrai atsigavo nuo to laiko, kai pas jį einu.

Kęsto komunikabilumas. Jis prisitaikantis. Žiūri į kliento temperamentą ir nuotaiką ir prisitaiko smile.gif Neikyriai ir organiškai. Man patinka pas jį. Gaila, kad Atėnė išeina. Faina mergaitė.
Kas eis į savanorių "Figaro", galite ją sutikti. Ką jau ką, o dažyti ji jau išmoko su Kęstu dirbdama biggrin.gif  Kirpti nekirpo, bet prisidažė turbūt už visą gyvenimą pas jį biggrin.gif

Pritariu 100 proc. Kestas labai siltas ir nuosirdus vyrukas. Ir jauciasi, kad jo nuosirdumas nesuvaidintas. Matosi, kad jis labai myli savo darba ir yra nuosirdus su visais, kurie juo pasitiki ir ji vertina. Rezultatas po Kestucio darbo dar niekada manes nenuvyle.
Atsakyti
ogo, kiek liaupsiu bigsmile.gif apsiraminau jau lotuliukas.gif O mano plaukai tokie:

user posted image

user posted imagetik tie tamsus galai nukirpti, bet vel jie man per ilgi doh.gif bet esu pasiryzusi patrumpinti siek tiek daugiau negu iprastai ir kirpima kazkoki darytis. Bet iki pecu pvz. ne vienam stilistui neleisciau nukirpti, kad ir koks jis geras butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 09 sausio 2008 - 12:29
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 09, 13:28)
ogo, kiek liaupsiu bigsmile.gif  apsiraminau jau lotuliukas.gif  O mano plaukai tokie:
tik tie tamsus galai nukirpti, bet vel jie man per ilgi doh.gif bet esu pasiryzusi patrumpinti siek tiek daugiau negu iprastai ir kirpima kazkoki darytis. Bet iki pecu pvz. ne vienam stilistui neleisciau nukirpti, kad ir koks jis geras butu lotuliukas.gif

oho kokie plaukai ilgi bigsmile.gif o kaip norėsies kirpti turbūt kad viską gražiai iškarpytų ane smile.gif aš tai atsikračiau panašaus ilgio plaukų na aišku ne tokie ilgi buvo kažkur iki lyvčiko sagės tai dabar tokia esu patenkinta nukirpo iki kakliuko nes ilgi jau atsibodo doh.gif na tikiuosi kad gražiai atrodysi po Kęsto tikrai pasitikėk juo mirksiukas.gif lauksim oi kaip lauksim ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 01 09, 14:54)
oho kokie plaukai ilgi  bigsmile.gif  o kaip norėsies kirpti turbūt kad viską gražiai iškarpytų ane  smile.gif  aš tai atsikračiau panašaus ilgio plaukų na aišku ne tokie ilgi buvo kažkur iki lyvčiko sagės tai dabar tokia esu patenkinta nukirpo iki kakliuko nes ilgi jau atsibodo  doh.gif  na tikiuosi kad gražiai atrodysi po Kęsto tikrai pasitikėk juo  mirksiukas.gif  lauksim oi kaip lauksim  ploja.gif


na, jau rasiau, kad dabar nera tokie ilgi - kazkur vos vos uz uzpakalio. nzn, as buvau kazkada nukirpusi iki peciu - oi, kiek asaru pralieta, nes jauciausi kaip nuoga, todel auginausi 3 metus plaukus, taip letai laikas slinko...todel labai gerai jauciuosi su ilgais plaukais, kazkaip saves neisivaizduoju su trumpais, nors is tikruju tie ilgi plaukai mane sendina, stambina..tad einu pas ji su intencija isslaikyti plauku ilgi siek tiek iki uzpakalio arba keliais cm trumpiau ir pasidaryti jaunatviska, zaisminga kirpima. Tik, aisku, jokiu skiauteriu ir kitokiu pribumbasu:D
Atsakyti
TOOOOKIE PLAUKAI!!!
čIA GI KIEKKVIENO KIRPĖJO SVAJONĖ, YPAČ, KAI LEIDI DARYTI KĄ NORI !!!
jAU DABAR NORĖČIAU pamatyti Kęsto veido išraišką, kai jam nuneši tokį savo grožį smile.gif
Kada eini? Gal susitiksim? smile.gif
Nepergyvenk dėl kirpimo pas jį. Jis geriau rezultatą pasiekia per kelis kartus, negu imasi vieno, drąstiško veiksmo. Per kelis kartus yra erdvės ir klientui su savo nuomonėm wink.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 09, 16:18)
TOOOOKIE PLAUKAI!!!
čIA GI KIEKKVIENO KIRPĖJO SVAJONĖ, YPAČ, KAI LEIDI DARYTI KĄ NORI !!!
jAU DABAR NORĖČIAU pamatyti Kęsto veido išraišką, kai jam nuneši tokį savo grožį smile.gif
Kada eini? Gal susitiksim? smile.gif
Nepergyvenk dėl kirpimo pas jį. Jis geriau rezultatą pasiekia per kelis kartus, negu imasi vieno, drąstiško veiksmo. Per kelis kartus yra erdvės ir klientui su savo nuomonėm wink.gif


manes artimieji nepalaiko, kad einu pas ji. MB is viso sake, kad nieko ypatingo jis nepadarys. Na, kazkodel vaikinai mano, kad jis gejus, na, kaip as sakau, man jokio skirtumo, ka jis veikia laisvalaikiu lotuliukas.gif svarbu rezultatas. Tai gal zino, kokios mazdaug kainos dabar pas ji? ax.gif
Atsakyti
taip, jis gėjus. Ar tai ką nors keičia?
Kaip orientacija įtakoja žmogaus gebėjimus ir talentus?

Kainos dabartinės: kirpimas apie 100lt. kirpimas ir dažymas 260. Tai orientacinės, su įvairiausiom išlygoma bla bla bla
Žinai, jei turėčiau tavo nuostabiuosius plaukus, būtinai eičiau pas Kęstą ir sakyčiau: nu, Kęstai, ką man gali pasiūlyti , kad būčiau dar gražesnė?" smile.gif Ir išklausyčiau visus pasiūlymus jo. O tada jau spręsčiau:)

Man patinka, kad jis nėra vien kirpėjas ar vien visažistas , ar vien stilistas. Jis mato visą visumą. O tai velniškai reta. Man tai - atradimas. Seniau užknisdavo per tris vietas lakstyti, kad pasidažyt, apsirengti ir susišukuoti. Ir nesąmonė kai vieną stilių kuria trys žmonės.
Dabar jis net nemokamai elementarnai pataria kas labiau tiktų ir t.t.

Vien žo, kursiu , man atrodo, Kęsto fanių kubą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti