Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(innguta @ 2008 01 07, 15:47)
tikiuosi ir as priprasti nes kolkas tai saves nekenciu  doh.gif


va del ko as paniskai bijau kirpeju, nes kai man nudazo saknis arba pakerpa - tai kokiems 4-5metams, todel tektu ilgai kenteti...Einu vasario 1 d. pas K.Rimdziu. Tik atejusi viska pasakosiu: kad bijau kirpeju, kad nereikia man dideliu kardinaliu pokyciu ir kad man nesugadintu gyvenimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Va va lotuliukas.gif labai lauksim atsiliepimu apie Rimdziaus kirpima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 07, 13:21)
na kagi, uzsirasiau penktadieni pas Steise is Simonos, ziuresim kaip cia man plaukus ir pakirps ir padazys  smile.gif  nieko labai sudetingo nenoriu, nes noriu auginti plaukus..
labai norejau pas Vyta uzsirasyt, bet kada as galiu tai tada jis negali, kai jis gali, as tada nelabai galiu  biggrin.gif  gaila.. kita kart tada pas ji bandysiu  smile.gif

pas Steise eisi pirma karta? 4u.gif Butinai parasyk atsiliepimus. smile.gif

Kai as skambinau, man irgi ibruko Steise g.gif Idomu cia...
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 01 07, 14:47)
tikiuosi ir as priprasti nes kolkas tai saves nekenciu  doh.gif



žinau aš tą jausmą, kai ilgai auginti plaukai staigiai nurėžiami (kiekvieną kartą pyktis ima, bet mano atveju tai būna dėl to, kad plaukų galai nebesveiki, žodžiu pasekmės ekperimentų ax.gif )
bet šiaip tikrai atrodot labai gražiai , nuostabūs plaukai, tinka visaip-o galų gale nėra taip blogai pabūt kitokiai. Plaukai atauga greitai, Jūsų yra sveiki ir pamatysit, jog jau greitai nė nebeprisiminsit,jog turėjot trumpokus 4u.gif
Dėl susitvarkymo-man tikrai reikia "atrasti" juos iš naujo po kiekvieno kirpimo. sėkmės flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 01 07, 18:07)
pas Steise eisi pirma karta?  4u.gif  Butinai parasyk atsiliepimus.  smile.gif 

Kai as skambinau, man irgi ibruko Steise  g.gif  Idomu cia...

aha pirma kart pas ja eisiu, tai idomu kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 01 07, 13:03)
oi nesupykau visai...zinai man paciai dabar labai gaila plauku, jauciuosi pasenus...ir dabar atrodo kad per daug iskarpe, vakar ploviau galva, bet tik prapuciau su dziovintu tai baisiai atrode, siandien bandysiu vakare susitvarkyt normaliai, ziuresiu kas gausis...bet jeigu kai apkirpo rezultatu buvau patenkinta, praejus kelioms dienoms galvoju, kad, antra karta taip nesikirpciau... doh.gif gerai kad namie su vaiku sedziu ir beveik niekur neinu... lotuliukas.gif


Va tokios situacijos aš bijau labiausiai - kad kirpykloje jos sugeba išdžiovinti taip, jog kirpimas atrodo gražus, o išsiplovus pasimato, kad nė velnio. Ne kartą man taip yra buvę. Na bet šį kartą džiaugiuosi be galo, be krašto - nors nutrumpino plaukus žiauriai ir negailestingai, bet išsiplovus nereikia nieko daryti, pakanka išdžiovinti kedenant pirštais ir džiovintuvu, o plaukai sukrenta patys, kaip reikia. Kartą džiovindama šukavau šepečiu - tai tik pagadinau. Tiesa, kadangi kirpimas ant šono, tai reikia atskirti plaukus reikiama kryptimi. Ir viskas smile.gif

Manau, kad ir kitąkart eisiu pas Tomą (mergina čia, ne tas bernas Tomas). Tik nežinau, kaip reikės susaugoti, kad nenutrumpintų tiek doh.gif

QUOTE(begike @ 2008 01 07, 17:07)
pas Steise eisi pirma karta?  4u.gif  Butinai parasyk atsiliepimus.  smile.gif 

Kai as skambinau, man irgi ibruko Steise  g.gif  Idomu cia...


Jau esu rašiusi - būtent dėl Steisės nebevaikštau į Simoną schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 sausio 2008 - 17:28
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 07, 17:37)
Va va  lotuliukas.gif labai lauksim atsiliepimu apie Rimdziaus kirpima  blush2.gif

na, jei neleis nieko keisti, tai ir nepadarys nieko TOKIO, tik profilakti6kai galus pakirps biggrin.gif

Inguta, nepergyvenk. Tau tikrai gražiai plaukai atrodo. Tikrai gražiai. Bet tikrai ne dėl Tomuko nuopelnų, o dėl genetikos ir gamtos biggrin.gif Tai norėjau pasakyti.

O plauki tikrai ataugs. Ir dar rasi SAVO meistrą
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 11 26, 16:10)
Dalinamės patirtimi apie geriausius kirpėjus Vilniuje toliau

labas. Eilinikart nusivyliau nuejus ie eiline kirpykla pas eilini kirpeja smile.gif o dar mano plaukai ploni ir ilgi, tai reikia ziniu, kaip juos sutvarkyti, kad atrodytu gerai.. Geriau reciau, bet kad drasiai sedetum kirpejo kedeje ir kaskart galbut sulauktum kazko naujo. aisku, miela butu tureti savo meistra. bet kad niekas man neitinka kol kas. Nenoriu vardu minet, bet kartais patys geriausi meistrai atstumia jei ne savo darbu, tai kokiu issisokanciu elgesiu. gal zinote kas visapusiskai saunu kirpeja. P.s. kazkodel esu isitikinusi, kad moteru grozi geriausia suvokia vyrai smile.gif, todel noreciau pas vyra kirpeja. aciu, jei kas atsakys i jau simta kartu uzduota visu klausima smile.gif
tiesa, as Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enerija: 07 sausio 2008 - 19:43
Man tai labai graziai apkirpo innguta ir ne tik del jos isvaizdios jai tas kirpimas tinka, tik jos vietoj as siek tiek papurenciau plaukus nuo saknu ir kirpciukais labiau kakta pridengciau, tai atrodytu labai thumbup.gif
Idomu butu paziuret Rimdziaus darba, va taip va, kad kas galetu idet pries ir po nuotraukas po jo kirpimo ax.gif idomu pamatyt ka jis per "stebuklus" daro
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 01 07, 13:47)
O as, po ilgų svarstymų, užsirašiau pas Liudą iš Bomond. Na jei ir ji nepatiks, teks ieškot toliau... doh.gif    Atsibodo jau iš tikrųjų to idealaus kirpėjo paieškos smile.gif


Na labai įdomu ar patiko Liuda g.gif aš pas ją esu buvusi senokai, kai ji dar Bomond nedirbo. Jau tada jautėsi, kad jaučia plaukus ir nebijo eksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2008 01 08, 11:43)
Na labai įdomu ar patiko Liuda  g.gif aš pas ją esu buvusi senokai, kai ji dar Bomond nedirbo. Jau tada jautėsi, kad jaučia plaukus ir nebijo eksperimentuoti  smile.gif



As pas ja dar tik uzsirasiau, eisiu sausio 23d., tai anksciausias laikas kuri man galejo pasiulyt. Poto butinai parasysiu ar patiko.
Anksciau Bomonde kirpausi pas Rasele, gal apie pora metu lankiausi pas ja. Kaip kirpejai neturiu jai jokiu priekaistu, kirpo mane labai gerai, bet deja... nesutapo musu biolaukai.
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 01 08, 12:42)
As pas ja dar tik uzsirasiau, eisiu sausio 23d., tai anksciausias laikas kuri man galejo pasiulyt. Poto butinai parasysiu ar patiko.
Anksciau Bomonde kirpausi pas Rasele, gal apie pora metu lankiausi pas ja. Kaip kirpejai neturiu jai jokiu priekaistu, kirpo mane labai gerai, bet deja... nesutapo musu biolaukai.

tai matyt, kad ne toks ir didelis buvo tas biolauku nesutapimas, nes kitu atveju, vargu, ar labai gerai apkirptu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti