Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Innguta, gražiam žmogui visos šukuosenos tinka mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Uzsirasiau pas Kesta kovo 5d., bet labai jau ilgai laukt as jau ant ribos blink.gif paskutini karta buvau geguzes menesi doh.gif. Jej kas sugalvos keist laika iki kovo 5d. tai galima butu pasikeisti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 01 06, 01:26)
Visunita Konstitucijos pr. Lietuvos viešbutyje

Figaro Savanorių pr. skaitosi prasčiausias iš šio tinklo, atseit ten pradedama karjera šiame tinkapyje
bet tu nesupranti, kad ilgi plaukai irgi turi turėti kirpimą, nes jie tada kitaip krenta
labai gerai atsimenu, kai mano draugė irgi turėjusi paprastą uodegą, nuėjo pas stilistą, tai žinok jos veidas pasikeitė
anksčiau ta uodega, paprastas kirpimas kažkokį liūdną veidą padarydavo
o po to stilisto - veidas kitaip atrodė
tęsiant temą, tai padėtis su kirpėjais liūdna
man babkių negaila, bet kad nėr už ką mokėti, už pavardę, salono pavadinimą, vietą?

dar mane gundo Forum Palace, įdomu kokie ten kirpėjai?

drinks_cheers.gif Teisingai tu pasakei,kaina uzsiplest visi moka,o kad rezultatas dziugintu tai pshhh..
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti gal kas neseniai kirpotes pas Egle is Simonos.Uzsirasiau pas ja ir kirpimui ir dazymui (viena spalva, plaukai zemiau peciu) ir nelabai isivaizduoju kiek man tas malonumas kainuos, nes kai skambinau kainas pasake labai jau preliuminarias g.gif Noreciau isgirsti ir atsiliepimu, jei kas pas ja lanketes ax.gif
Atsakyti
na jo, kaip ir sakiau, jau Tomukui ilgio tikrai negaila biggrin.gif bet nepasakyciau, kad jis kazka pakeite, islaike ta pati stiliu ax.gif
as jau 2 savaites kaip buvau pas ji, tai galiu pagirti uz dazyma, is tikruju tik dabar visas grozis pasimate, kai nuploviau galva kelis kartus lotuliukas.gif nusprendziau, kad pas Toma galima eiti tik dazytis. nes plaukus auginuosi, o jam zirkles dega rankoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Inguta. Tu labai graži jauna moteris. Stilinga. Ir Tau tinka bet kokia šukuosena daugiau ar mažiau. Nes graži gi tu smile.gif

Pamačiusi rezultatą PRIEŠ nusivyliau PO. Nes bobina, sendima , mano SUBJEKTYVIA nuomone. Eiinė , eiliniausia šukuosena, šablonas, jokio individualumo.
Bet tu nepyk už va tokią nuomonę. Čia tik apie šukuoseną. Tikrai ne apie tave. Tau turbūt ir bliūdas tiktų biggrin.gif

O PRIEŠ MAN LABIAU PATIKO. tu mateisi.

Atsakyti
na kagi, uzsirasiau penktadieni pas Steise is Simonos, ziuresim kaip cia man plaukus ir pakirps ir padazys smile.gif nieko labai sudetingo nenoriu, nes noriu auginti plaukus..
labai norejau pas Vyta uzsirasyt, bet kada as galiu tai tada jis negali, kai jis gali, as tada nelabai galiu biggrin.gif gaila.. kita kart tada pas ji bandysiu smile.gif
Atsakyti
O as, po ilgų svarstymų, užsirašiau pas Liudą iš Bomond. Na jei ir ji nepatiks, teks ieškot toliau... doh.gif Atsibodo jau iš tikrųjų to idealaus kirpėjo paieškos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 01 07, 11:58)
Inguta. Tu labai graži jauna moteris. Stilinga. Ir Tau tinka bet kokia šukuosena daugiau ar mažiau. Nes graži gi tu smile.gif

Pamačiusi rezultatą PRIEŠ nusivyliau PO. Nes bobina, sendima , mano SUBJEKTYVIA nuomone. Eiinė , eiliniausia šukuosena, šablonas, jokio individualumo.
Bet tu nepyk už va tokią nuomonę. Čia tik apie šukuoseną. Tikrai ne apie tave. Tau turbūt ir bliūdas tiktų biggrin.gif

O PRIEŠ MAN LABIAU PATIKO. tu mateisi.


oi nesupykau visai...zinai man paciai dabar labai gaila plauku, jauciuosi pasenus...ir dabar atrodo kad per daug iskarpe, vakar ploviau galva, bet tik prapuciau su dziovintu tai baisiai atrode, siandien bandysiu vakare susitvarkyt normaliai, ziuresiu kas gausis...bet jeigu kai apkirpo rezultatu buvau patenkinta, praejus kelioms dienoms galvoju, kad, antra karta taip nesikirpciau... doh.gif gerai kad namie su vaiku sedziu ir beveik niekur neinu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 07 sausio 2008 - 13:05
šiaip priprasti prie naujos šukuosenos ir išmokti plaukus tvarkyt man reikia apie 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 01 07, 13:08)
šiaip priprasti prie naujos šukuosenos ir išmokti plaukus tvarkyt man reikia apie 2 sav.


tikiuosi ir as priprasti nes kolkas tai saves nekenciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 01 07, 14:47)
tikiuosi ir as priprasti nes kolkas tai saves nekenciu  doh.gif

nu, nu, nepergyvenk taip 4u.gif kaip as sakau, kad plaukai ne dantys - ataugs mirksiukas.gif as irgi nusprendziau pas Tomuka nesikirpt, nors jis man tenukirpo grieztai kiek liepiau biggrin.gif nes stebejau kiekviena jo judesi su zirklem rankoje lotuliukas.gif
Atsakyti