Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(laureena @ 2007 12 20, 16:46)
Man patys geriausi kirpejai Kestas Rimdžius ir Lina Žvirblyte is FIGARO. Nu super talentai, as jais zaviuosi, drystu net teigti kad jie geriausi Lietuvoje. Aplamai, labai malonus aptarnavimas, nuosirdus paprastas bendravimas, ir grazus rezultatas. Kaina dedele, bet atitinkanti kokybe.


drinks_cheers.gif Kirpausi pas Lina - super patiko bendravimas ir rezultatas thumbup.gif Uz kirpima (plaukai sprindis zemiau peciu ir iskarpyti) gruodzio pabaigoj sumokejau 90lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 04 sausio 2008 - 15:59
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 03, 13:03)
Noriu kirpciukus, kad kas patrumpintu graziai lygiai, zodziu, kad sutvarkytu, nes dabar pas mane nei siokie nei tokie...
gal ka rekomenduotumete?
(rimdziaus nesiulykit kisene nelabai leidzia)

nagi parekomenduokit
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 05, 20:10)
nagi parekomenduokit



jurgita is dervingos studijos jaksto gatveje,salia centro poliklinikos sake neseniai atsidare,kol mane kirpo tuo paciu ir
dukra uzsimane tai ir ja kuri ramiai negali issedeti ne penkiu min apkirpo
2652524 jei noresi
Atsakyti
na va as is Tomo...kolkas nieko nekomentuosiu, ivertinkite Jus(P.S. fotkinausi ne is karto po kirpyklos, maliausi akropoly tai susivelus truputi ir plaukai sukrite jau):
cia as pries:
user posted image
po:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 05 sausio 2008 - 23:00
QUOTE(edre @ 2008 01 05, 22:38)
Jau ketvirta tema diskutuojama apie vilniaus kirpejus, tai issirinkt tikrai yra is ko. Pasiskaitykit ir tikrai kazka sau tinkama susirasit  4u.gif

kad bent jau sioj temoj kiek skaiciau minima daugiausia rimdziaus pavarde ir kt tik vardai , is kur man zinot kas jie ir kur dirba..juolab jeigu nevietine esu....dar ir kaineles nemazos, o ir siaip nemanau, kad sie gerai apmokami meistrai apsiimtu , kad ir uz 50 lt aptrumpint, sutvarkyt kirpciukus tik, nes uz visa kirpima negaliu sau virs 100 negaliu leisti ....

innguta, labai grazu...kur tas Tomas dirba? kiek sumokejai jeigu ne paslaptis
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 05, 23:08)

innguta, labai grazu...kur tas Tomas dirba? kiek sumokejai jeigu ne paslaptis

apie Toma sitoj temoj kalbeta..paskaiciau ir issirinkau ji. jis dirba Ti amo, mokejau 70 Lt, tik kirpausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 01 05, 23:11)
apie Toma sitoj temoj kalbeta..paskaiciau ir issirinkau ji. jis dirba Ti amo, mokejau 70 Lt, tik kirpausi  mirksiukas.gif

o kur sitas salonas yra?
o siaip pati patenkinta darbu? nors siaip matosi , kad plaukai grazus, tiesus, del to toks kirpimas tinka
Atsakyti
[quote=innguta,2008 01 05, 22:53]
na va as is Tomo...kolkas nieko nekomentuosiu, ivertinkite Jus(P.S. fotkinausi ne is karto po kirpyklos, maliausi akropoly tai susivelus truputi ir plaukai sukrite jau):
cia as pries:
[

Grazi ir pries ir po. Graziam zmogui viskas tinka thumbup.gif

Tikrai, man labai grazus kirpimas ir visai negaila 20 cm. thumbup.gif
Atsakyti
teisingai pastebėta, jog gražiam žmogui viskas tinka ...

labai stipriai plaukai iškarpyti
stilius nepakeistas
plaukučiai labai gražūs

Indijaa, vien kirpčiukus kirpti schmoll.gif reikia visus plaukus pakirpti, kartu ir kirpčiukus
kitaip kirpčiukai nesižiūrės
vienas kirpėjas kirpo visus plaukus, kitas kirpčiukus, kas visumoj gausis?

šiuo metu gundausi Visunita arba Simona salonais
girdėjau gerų atsiliepimų apie Joaną iš Visunitos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žizel: 05 sausio 2008 - 23:59
QUOTE(Žizel @ 2008 01 05, 23:58)
teisingai pastebėta, jog gražiam žmogui viskas tinka ...

labai stipriai plaukai iškarpyti
stilius nepakeistas
plaukučiai labai gražūs

Indijaa, vien kirpčiukus kirpti schmoll.gif reikia visus plaukus pakirpti, kartu ir kirpčiukus
kitaip kirpčiukai nesižiūrės
vienas kirpėjas kirpo visus plaukus, kitas kirpčiukus, kas visumoj gausis?

šiuo metu gundausi Visunita arba Simona salonais
girdėjau gerų atsiliepimų apie Joaną iš Visunitos unsure.gif

kad pas mane yra paprasta tiesi uodega be iskarpymu jokiu, tai viso kirpimo ir nereikia, pries pusantros savaites galus pakirpo vos vos, zyziu , kad nekirptu daug, nes auginu, kadangi vilniuj nesenai, tai klaipedoj dar vaikstau pas ta pacia kirpeja ji gerai dazo tuom as patenkinta, bet kirpimas jos nepatinka, kazkada iskarpe , nesupratau kame iskarpymas ten , bet pakerma galus ,kuri laika nes nera nei noro isikarpyt nes ilgu plauku noriu...dabar nukirpo kirpciukus, bet vel prasiau ilgesniu, nes nezinojau ar tiks, truputi jie per ilgi ir ne tokie apie kokius isivaizdavau....
nezinau ka ir daryt siaip nera grazus tie mano plaukai reiktu galus gerai patrumpint, nes manieji nera labai sveiki...
vat ir susimaisiau....
salia manes salonai daug maz uzrasai ant langu "kirpimas 15lt" kazkaip negundo visai....
netoli dar figaro (berods) savanoriu prospekte... kazin kaip ten? speju kaineles neprastos, ydomu butu isgirst komentaru gal kas lankesi ten
Papildyta:
o kur ta Visunita yra?
Atsakyti
Visunita Konstitucijos pr. Lietuvos viešbutyje

Figaro Savanorių pr. skaitosi prasčiausias iš šio tinklo, atseit ten pradedama karjera šiame tinkapyje


bet tu nesupranti, kad ilgi plaukai irgi turi turėti kirpimą, nes jie tada kitaip krenta
labai gerai atsimenu, kai mano draugė irgi turėjusi paprastą uodegą, nuėjo pas stilistą, tai žinok jos veidas pasikeitė
anksčiau ta uodega, paprastas kirpimas kažkokį liūdną veidą padarydavo
o po to stilisto - veidas kitaip atrodė


tęsiant temą, tai padėtis su kirpėjais liūdna
man babkių negaila, bet kad nėr už ką mokėti, už pavardę, salono pavadinimą, vietą?

dar mane gundo Forum Palace, įdomu kokie ten kirpėjai?
Atsakyti
jeigu pati dirbciau butu negaila ir man, bet dabar galimybes ribotos...

o pas koki stilista drauge kirposi?
Atsakyti