Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(charisma @ 2007 12 29, 15:58)
parasyk savo ispudzius, nes as vakar pas Toma buvau, tai.... palikau 210 lt ir nieko ispudingo. aisku, labai malonus berniukas, su humoru, bet... megejas nukirpti per daug (pries mane mergina apkirpo, visai gerai, tik ji vis kartojo: bet kiek nukirpot plauku blush2.gif  man nudaze kelias sruogas (ju siandien nesimato) ir plaukus prie saknu, pakirpo, viskas kaip ir nieko,bet tikrai nieko ispudingo g.gif  kitakart pas ji neisiu schmoll.gif


charisma, o tu kartais ne 16 val. ejai pas Toma?
Na, man irgi nieko ispudingo pas ji ax.gif Ejau tikedamasi kazko ypatingo, finale gavau lygiai ta pati ka gaudavau pas savo kirpeja uz 40 lt. Siuo atveju uz kirpima sumokejau 70 lt. Kita karta irgi gerai pagalvosiu ar pas ji eiti g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif na taip, buvau pas ji 16 val ax.gif ir tikrai nieko ypatingo uz tuos pinigus nepadare, matyt, kad mano nuolatine kirpeja kolkas the best blush2.gif
QUOTE(rimule @ 2007 12 30, 01:34)
charisma, o tu kartais ne 16 val. ejai pas Toma?
Na, man irgi nieko ispudingo pas ji  ax.gif  Ejau tikedamasi kazko ypatingo, finale gavau lygiai ta pati ka gaudavau pas savo kirpeja uz 40 lt. Siuo atveju uz kirpima sumokejau 70 lt. Kita karta irgi gerai pagalvosiu ar pas ji eiti g.gif

Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2007 12 18, 18:18)
Kazkada, gal 4 metai atgal, kirpausi ir as pas siguti. Na gal apie puse metu lankiausi pas ji, viskas buvo gerai, nukirpdavo ir nudazydavo normaliai.
Kol viena karta eidama i drauges vestuves atejau pasidaryt progine sukuosena. Paprasiau kad sugarbanotu mano tiesius plaukus. Tai siaubas ka jis man nudirbo..
Visa svente buvo sugadinta. Nuo tada man simona schmoll.gif


Aš irgi seniau pas Sigutį kirpdavausi ir būdavau daugiau nei patenkinta thumbup.gif Bet vieną kartą užsukau kai tik iš kažkokių kursų iš Londono buvo grįžęs, tai gal dar tom nuotaikom gyveno, tai pasismagino ant mano galvos unsure.gif Ojoj kaip aš baisiai atrodžiau. Jau ktą dieną ėjau į kirpyklą prie namų, kad tą ekstravagantišką bliūdą man nuo galvos nuimtų lotuliukas.gif Nuo to laiko Simonoj nebuvau, bet galvoju sugrįžti, ne tai turbt tas salonas, kurio profesionalumu labiausiai pasitikiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 12 29, 15:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi prajuokinai  lotuliukas.gif
man, beje, irgi Kęstas negražus, bet vyrus vertinu ne už grožį, o už charizmą, vidinį žavesį, ir, kas be ko, ji man turi būti autoritetas.
Tuščias-gražus kiautas man neįdomus, kad ir koks visuotinai pupuliukas gražuolis bebūtų schmoll.gif
tai va. rolleyes.gif Todėl ir Kęsta vetinu ne pagal grožį. O ir šiaip jį vertinti kaip geidžiamą vyrą būtų pernelyg kontraversiška biggrin.gif

o apie kirpimus - atskira kalba. Man patinka vienokie, bet mano ilgas plaukas diktuoja kitokius. Nieko labai su juo drąstiško ir ultra madingo nepadarysi...


lotuliukas.gif as irgi vyrus vertinu ne pagal grozi, bet isore man taip pat svarbi mirksiukas.gif geriausiai kai yra grozio ir proto balansas thumbup.gif

o del kiripimu, tai paskaiciau cia jusu atsiliepimus apie Toma ir galvoju uzsirasyti i Simona...dingo noras eiti pas ta Toma doh.gif
Atsakyti
Norėčiau tarti pagiriamąjį žodį Tomai iš Figaro, Europos PC 4u.gif Šiandien visai netyčia pakliuvau pas ją, ir likau patenkinta, nors dažniausiai po apsilankymo kirpykloje nuotaika būna nekokia. Tiesa, plaukus nurėžė gana žiauriai blink.gif Buvo galai iki pusės nugaros, o liko tik kiek žemiau pečių. Nors ir perspėjau, kad paliktų maksimalų ilgį, kokį tik įmanoma. Tai čia gal kažkam bus baisus minusas, bet man buvo svarbesnių dalykų, už ką ją noriu pagirti labiau nei kitas. Mano plaukai tiesūs, ploni ir prigludę prie galvos - kaskart prašau kirpėjų, kad iškarpydamos išgautų purumo, kad plaukai taip nepriglustų, ypač ant pakaušio. Toma man geriausiai sugebėjo "pastatyti" plaukus. Žinojau, kad yra toks kirpimo būdas, kai sruogas šiek tiek "padrožia" iš apačios, kad apatiniai trumpesni plaukai laikytų viršutinius ilgesnius. Bet iki šiol niekas manęs taip nekirpo, gal per daug rizikinga g.gif O ji tai padarė gana drąsiai, ir rezultatas maloniai nustebino thumbup.gif

Anksčiau kirpausi Pašilaičių "Simonoje" - Olga visai nieko, tikrai viena geresnių kirpėjų. O po Steisės vos neblioviau ir iš viso į Simoną daugiau nėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 01 02, 22:40)
Norėčiau tarti pagiriamąjį žodį Tomai iš Figaro, Europos PC  4u.gif Šiandien visai netyčia pakliuvau pas ją, ir likau patenkinta, nors dažniausiai po apsilankymo kirpykloje nuotaika būna nekokia. Tiesa, plaukus nurėžė gana žiauriai  blink.gif Buvo galai iki pusės nugaros, o liko tik kiek žemiau pečių. Nors ir perspėjau, kad paliktų maksimalų ilgį, kokį tik įmanoma. Tai čia gal kažkam bus baisus minusas, bet man buvo svarbesnių dalykų, už ką ją noriu pagirti labiau nei kitas. Mano plaukai tiesūs, ploni ir prigludę prie galvos - kaskart prašau kirpėjų, kad iškarpydamos išgautų purumo, kad plaukai taip nepriglustų, ypač ant pakaušio. Toma man geriausiai sugebėjo "pastatyti" plaukus. Žinojau, kad yra toks kirpimo būdas, kai sruogas šiek tiek "padrožia" iš apačios, kad apatiniai trumpesni plaukai laikytų viršutinius ilgesnius. Bet iki šiol niekas manęs taip nekirpo, gal per daug rizikinga  g.gif O ji tai padarė gana drąsiai, ir rezultatas maloniai nustebino  thumbup.gif

Anksčiau kirpausi Pašilaičių "Simonoje" - Olga visai nieko, tikrai viena geresnių kirpėjų. O po Steisės vos neblioviau ir iš viso į Simoną daugiau nėjau  doh.gif

Mano plaukai panasus i tavuosius smile.gif Gal reiktu kita karta nueiti pas Toma g.gif O kiek sumokejai, jei ne paslaptis? blush2.gif

Na as buvau pas Steise, kaip jau sakiau, tikejausi kazko ispudingesnio, bet likau visai patenkinta. Bet kita karta neisiu pas ja.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 01 02, 22:52)
Mano plaukai panasus i tavuosius  smile.gif  Gal reiktu kita karta nueiti pas Toma  g.gif  O kiek sumokejai, jei ne paslaptis? blush2.gif 

Na as buvau pas Steise, kaip jau sakiau, tikejausi kazko ispudingesnio, bet likau visai patenkinta. Bet kita karta neisiu pas ja.


70 jei teisingai skaičiuoju. Nes pirkau dar kai ką, iš viso suplojau 116 Lt, o atskirai neklausiau kiek kainuoja. Bet su Toma atsargiai, jei nori augint plaukus, nes ji rėžia be gailesčio, nors iškarpyti gražiai moka.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 01 02, 23:57)
70 jei teisingai skaičiuoju. Nes pirkau dar kai ką, iš viso suplojau 116 Lt, o atskirai neklausiau kiek kainuoja. Bet su Toma atsargiai, jei nori augint plaukus, nes ji rėžia be gailesčio, nors iškarpyti gražiai moka.

Sudominot labai ax.gif O kaip ta Toma atrodo? Kuri ten is ju? Laikas ir man jau kirptis, bet niekaip neissirenku kur. Buvau suplanavus pas Steisi is Simonos (anksciau pas Olga kirpdavausi), bet perskaiciau jusu pasisakyma ir persigalvojau g.gif nes mano plaukuciai panasus i jusiskius. Siaip i Figaro labai skeptiskai ziuredavau ir be rekomendaciju kojos nekelciau, bet gal surizikuot???
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 01 02, 23:27)
Sudominot labai ax.gif  O kaip ta Toma atrodo? Kuri ten is ju? Laikas ir man jau kirptis, bet niekaip neissirenku kur. Buvau suplanavus pas Steisi is Simonos (anksciau pas Olga kirpdavausi), bet perskaiciau jusu pasisakyma ir persigalvojau g.gif nes mano plaukuciai panasus i jusiskius. Siaip i Figaro labai skeptiskai ziuredavau ir be rekomendaciju kojos nekelciau, bet gal surizikuot???


Tokia apyilgiais puriais rudais plaukais, apie 35 m. (gal), rusakalbė. Rekomenduoju tik tuo atveju, jeigu nebijai ilgio prarasti. Trumpam įkeliu foto prieš Tomai pasidarbuojant ir po. Pabrėžiu, prašiau išlaikyti kiek įmanoma ilgesnius plaukus, nors gal ne itin sveiki jie ataugę buvo. Tai šiek tiek gaila, bet ką padarė viršuje - aš patenkinta.
Atsakyti
gražu
tik gaila ilgio
aš va plaukus pradėjau auginti ir pastebėjau, jog kirpėja, kuri gražiai kirpdavo plaukus, kai jie būdavo trumpesni, nieko ypatingo nepasiūlė ilgesniems plaukams, o taip noris kad jie gražiai kristų
Atsakyti
Noriu kirpciukus, kad kas patrumpintu graziai lygiai, zodziu, kad sutvarkytu, nes dabar pas mane nei siokie nei tokie...
gal ka rekomenduotumete?
(rimdziaus nesiulykit kisene nelabai leidzia)
Atsakyti
QUOTE(Sandrijana2 @ 2007 12 09, 15:01)
mano nuomone, galima apsikirpt ir pigiau nei uz 100lt. ir kirpimas ne kuo gali nesiskirti. pries pora dienu lankiausi kirpykloj Lazdynuose (architektu 90) labai patiko kosmetika lakme ir kirpejos darbas


Gal zinai tikslu kirpyklos pavadinima ir telefono nr?Pas kokia kirpeja kirpaisi?
Atsakyti