Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(*gl-s* @ 2007 12 23, 13:02)
sveikutes,na buvau penktadieni pas Rimdziu,esu darbu patenkinta,is blondes mane atstate i mano naturalia spalva,pakirpo irgi labai graziai,darbu tikrai suzaveta ir pasikeitus esu 180 laipsniu kampu,jau net geguziui uzsirasiau,atradau savo kirpeja.plaukus daze jo asistente,kirpo jis,bet tikrai viskas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif uz kirpima ir dazyma sumokejau 280 lt.

Bet nuo vasaros pas Rimdziu zenkliai kainos padidejo, aisku, kainos kyla visur, bet... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 23, 22:43)
Sveikos  4u.gif  Neturejau laiko prisisesti prie kompiuterio  blush2.gif 
Buvau as "Simonoj" pas Steise. Na negaliu pasakyti jokio blogo zodzio, nes savo darba atliko puikiai  smile.gif  Norejau pasitrumpinti plaukus, "nuimti" nusiurusius galus ir kazkaip pasikeisti. Tai nukirpo man plaukucius gale lygiai ir pakarpe prieky. Na gal ne 180 laipsniu pasikeiciau, bet kazkiek pasikeiciau  biggrin.gif  Dabar plaukai atrodo bent jau sveikiau ,galai storesni ax.gif 
As tiesiog pati tiksliai nezinojau kokios butent sukuosenos noriu, tai neturiu kuom ir nusivilt. Zodziu, visai neblogai. Neekstremalus pasikeitimas, bet visai gerai  smile.gif  Galbut reiktu kita karta susirasti nuotrauka ir nusinesti i kirpykla, visa interneta perverciau, bet neradau tokios plaukuosenos, nes visu skirtingi plaukai, veido formos ir pan. ant manes gali atrodyti visai kitaip.

Trumpai tariant, esu patenkinta darbu  thumbup.gif

tai labai faina kad likai patenkinta smile.gif o kuri ten Steise yra? sviesiais plaukais ar tamsiais? beje, kiek uz kirpima mokejai?
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 12 24, 11:54)
Bet nuo vasaros pas Rimdziu zenkliai kainos padidejo, aisku, kainos kyla visur, bet... doh.gif

as irgi pastibejau, geguzes menesi buvau, tai mokejau 80lt, dabar jau vel laikas eiti, bet ar pas ji.. Kai uz 80lt tai jis kerpa gerai, bet kai uz 200 tai cia jau klausymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 24, 12:53)
tai labai faina kad likai patenkinta  smile.gif  o kuri ten Steise yra? sviesiais plaukais ar tamsiais? beje, kiek uz kirpima mokejai?

Steise tai smulki mergaiciuke baltais, "berniukiskai" kirptais plaukais. Uz kirpima paeme 60 Lt ax.gif
Atsakyti
as ten prie "simonos" gyvenu, bet kazkaip ten neuzsuku g.gif Nezinau kodel...Na jeigu jau tokie puikus atsiliepimai-uzsuksiu kuri8a nors diena o tai jau reik pasikirpt mirksiukas.gif Siaip visalaik i "burzua" akropoly eidavau arba pas drauge kirpeja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*ksenija* @ 2007 12 25, 23:39)
as ten prie "simonos" gyvenu, bet kazkaip ten neuzsuku  g.gif Nezinau kodel...Na jeigu jau tokie puikus atsiliepimai-uzsuksiu kuri8a nors diena o tai jau reik pasikirpt  mirksiukas.gif Siaip visalaik i "burzua" akropoly eidavau arba pas drauge kirpeja  blush2.gif


cia kalbi apie ta, kur Karoliniskese?
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2007 12 24, 17:33)
as irgi pastibejau, geguzes menesi buvau, tai mokejau 80lt, dabar jau vel laikas eiti, bet ar pas ji.. Kai uz 80lt tai jis kerpa gerai, bet kai uz 200 tai cia jau klausymas  g.gif

Uz 80lt apsikirpsi, tik nusidazyt reiks jau kisene patustint. Nes pas Rimdziu buvo pigiau nei pas Juriju, o dabar ziuriu,kad jau gal net brangiau. Ar kas kirposi pas Roberta Bilinkeviciu(ar kaip ten jo pavarde ax.gif ) Gal zinot kaip pas ji kainos ir kur erpa, ir kaip kerpa? Noreciau pabandyt.
Atsakyti
uzsirasiau ir as sausio 5 d. pas ta isgirtaji Toma..ziuresim ka padarys...
o be nuotrauku labai jau sunku vertinti ka nors, nes visu skoniai skirtingi, ir jeigu viena raso kad kirpimas patiko, kitai gali visiskai nepatikti..
man uzteko paskaityti sukos atsiliepimus apie K.R. kad jis seile del jo varvintu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir susidariau nuomone apie jos skoni, nes man jis vienas is paciu nepatraukliausiu ir nesimpatiskiausiu vyru doh.gif sorry tik nesupyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 27 gruodžio 2007 - 15:02
Bet istikruju tai apsurdiskos kainos kirpimo ir dazymo, jau imu pykti, kai taip kelia, juk plaukai greit atauga, nera logikos jokios umn.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 12 26, 12:09)
Uz 80lt apsikirpsi, tik nusidazyt reiks jau kisene patustint. Nes pas Rimdziu buvo pigiau nei pas Juriju, o dabar ziuriu,kad jau gal net brangiau. Ar kas kirposi pas Roberta Bilinkeviciu(ar kaip ten jo pavarde  ax.gif ) Gal zinot kaip pas ji kainos ir kur erpa, ir kaip kerpa? Noreciau pabandyt.

Jis dirba Simona Lux (Juozapaviciaus g.). Vien kirpimas kainavo 200 Lt, o su saknu padazymu gavosi 350 Lt verysad.gif nepigu, bet meistras super thumbup.gif Kai ataugo kirpciukai, pagalvojau, kad juos galiu nusikirpti ir salia darbo esanciame Sarma Style salone. Tai sumokejau 10 Lt , o rezultate namie vakare pasilyginau (nes kirpeja nesugebejo visu vienodai nukirpti). Vat toks ir skirtumas..... Taigi isvada, uz gera darba turi ir gerai moketi....
Atsakyti
parasyk savo ispudzius, nes as vakar pas Toma buvau, tai.... palikau 210 lt ir nieko ispudingo. aisku, labai malonus berniukas, su humoru, bet... megejas nukirpti per daug (pries mane mergina apkirpo, visai gerai, tik ji vis kartojo: bet kiek nukirpot plauku blush2.gif man nudaze kelias sruogas (ju siandien nesimato) ir plaukus prie saknu, pakirpo, viskas kaip ir nieko,bet tikrai nieko ispudingo g.gif kitakart pas ji neisiu schmoll.gif
QUOTE(innguta @ 2007 12 27, 16:00)
uzsirasiau ir as sausio 5 d. pas ta isgirtaji Toma..ziuresim ka padarys...
o be nuotrauku labai jau sunku vertinti ka nors, nes visu skoniai skirtingi, ir jeigu viena raso kad kirpimas patiko, kitai gali visiskai nepatikti..
man uzteko paskaityti sukos atsiliepimus apie K.R. kad jis seile del jo varvintu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir  susidariau nuomone apie jos skoni, nes man jis vienas is paciu nepatraukliausiu ir nesimpatiskiausiu vyru  doh.gif sorry tik nesupyk mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2007 12 27, 16:00)
man uzteko paskaityti sukos atsiliepimus apie K.R. kad jis seile del jo varvintu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir  susidariau nuomone apie jos skoni, nes man jis vienas is paciu nepatraukliausiu ir nesimpatiskiausiu vyru  doh.gif sorry tik nesupyk mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi prajuokinai lotuliukas.gif
man, beje, irgi Kęstas negražus, bet vyrus vertinu ne už grožį, o už charizmą, vidinį žavesį, ir, kas be ko, ji man turi būti autoritetas.
Tuščias-gražus kiautas man neįdomus, kad ir koks visuotinai pupuliukas gražuolis bebūtų schmoll.gif
tai va. rolleyes.gif Todėl ir Kęsta vetinu ne pagal grožį. O ir šiaip jį vertinti kaip geidžiamą vyrą būtų pernelyg kontraversiška biggrin.gif

o apie kirpimus - atskira kalba. Man patinka vienokie, bet mano ilgas plaukas diktuoja kitokius. Nieko labai su juo drąstiško ir ultra madingo nepadarysi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suka: 29 gruodžio 2007 - 15:27