Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(_vejavaike_ @ 2007 12 21, 00:12)
Gal kas galetu pasakyti telefoniuka kad galeciau uzsiregistruoti pas Kesta Rimdziu buciau dekinga aciu  smile.gif

Jis dirba Grand figaro salone Gedimino 9 tel..2120691 mirksiukas.gif
Atsakyti
Ogo, kokios eilės pas Kesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2007 12 20, 21:24)
o kiek mazdaug palieki LT pas Toma? ax.gif  as einu pas ji pirmakart 28 diena blush2.gif  tai planuoju dazytis sruogelemis ir kirptis, tik noriu, kad jis maximaliai issaugotu ilgi ax.gif tikiuosi, kad kirpdamas neisijaus g.gif

O tai tu eini pas Toma ar pas Kesta? As cia pas abu uzsirasei, nes dar neapsiprendei? biggrin.gif
As pas Toma kai paskutini karta buvau uz viska mokejau 170lt, bet cia buvo rugpjucio menesi, dabar girdejau, kad aps ji siek tiek pabrango, gal kokiais 20lt ir bus brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 19:15)
Kazin Rimdzius labai daug ima uz kirpima pusilgiu plauku? g.gif

QUOTE(Lina444 @ 2007 12 20, 19:29)
na iš manęs paėmė 70-litukų sakyčiau tikrai nėra daug  mirksiukas.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 19:49)
Na netikiu kad jis taip pigiai palyginus ima blink.gif  rolleyes.gif o kaip pas ji blata rasti prieiti blush2.gif

Keista, kad už 70 LT kirpo g.gif . Nes vakar kaip tik per TV buvo laida apie vyrus kirpėjus. Kalbejo, kad dabar daugiau mados reikalas eiti kirptis pas vyrus ax.gif .Tai Rimdžius sakė, kad jo salone kirpimas ir dažymas apie 250-500 LT.
Tai 70 litų kažkaip mažoka atrodo. Nu bet jei tik kokius galiukus vos vos pakarpė tai gal ir tiek tada.
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2007 12 21, 11:16)
4u.gif
sveikos  4u.gif  galiu perleiati savo laika pas rimdziu ax.gif  sausio 23, 10.30 ax.gif

aš imčiau Jūsų laiką pas kęstą, charizma. Ten kirpimas-dažymas ar tik kirpimas?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 12 21, 14:47)
Keista, kad už 70 LT kirpo  g.gif . Nes vakar kaip tik per TV buvo laida apie vyrus kirpėjus. Kalbejo, kad dabar daugiau mados reikalas eiti kirptis pas vyrus  ax.gif  .Tai Rimdžius sakė, kad jo salone kirpimas ir dažymas apie 250-500 LT.
Tai 70 litų kažkaip mažoka atrodo. Nu bet jei tik kokius galiukus vos vos pakarpė tai gal ir tiek tada.

na pas mane ilgi buvo plaukai norėjau kad nukirptų trumpai ir iškarpytų viską gražiai tai nepasakyčiau kad su mano plaukais buvo mažai darbo nes reikėjo iš ilgakasės katiušos pakeisti į miestietę biggrin.gif o ir paėmė abu kartus 70-75lt.Keista jei tokia kaina dabar g.gif nebent pabrango dabar jo paslaugos, na bet netikiu kad pas jį būtų 250-500 litų tikrai nelabai kas ir eitų ir visų antra nebūtų tokių eilių pas jį ax.gif na aš nesiginčysiu tiesiog reiks pasiskambint artėjant vizitui pas jį ir paklausti kiek dabar kainuoja jo paslaugos kirpimas+dažymas jeigu tikrai tiek tada reiks pasiieškoti kito kirpėjo biggrin.gif kas tiesiog anksčiau pas jį eisite nei vasario mėnesį brukštelkite kiek paėmė už kirpimą ir dažymą mirksiukas.gif
Atsakyti
už kirpimą ir dažymą Kęstas ima minimum apie 240.
Jau seniai praėjo tokio pigumo laikai biggrin.gif
Bliamba, net sūris pabrango pardėse, būtų keista, jei kirpimai nebrangtų biggrin.gif
Atsakyti
labutis
perskaiciau dvi temeles ir niekaip negaliu apsipresti pas ka nueiti..jau gal 15 metu mano sukuosena nesikeicia, turiu ilgus plaukus, noreciau pasitrumpinti, gal kirpciukus kokius pasidaryti..sunku pasirinkti kirpeja is visu nuomoniu...o gal galima butu kokiu nuotraukeliu imesti su naujom sukuosenom..butu matyti visas darbas blush2.gif
Atsakyti
begike, laukiam tavo pasikeitimo su nekantrumu blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,na buvau penktadieni pas Rimdziu,esu darbu patenkinta,is blondes mane atstate i mano naturalia spalva,pakirpo irgi labai graziai,darbu tikrai suzaveta ir pasikeitus esu 180 laipsniu kampu,jau net geguziui uzsirasiau,atradau savo kirpeja.plaukus daze jo asistente,kirpo jis,bet tikrai viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif uz kirpima ir dazyma sumokejau 280 lt.
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2007 12 22, 19:24)
begike, laukiam tavo pasikeitimo su nekantrumu  blush2.gif

drinks_cheers.gif labai laukiam komentaru kaip pakirpo plaukus

o as tai vakar gavau komplimentu kad grazi mano sukuosena thumbup.gif o as kirpausi prie 2 menesius kazkur biggrin.gif tai negalejo patiket kad jau taip senai kirpausi, sake atrodo kaip katik is kirpyklos bigsmile.gif faina gaut tokius komplimentus, ir dar karta isitikinau kad Olga (is Simonos) gerai kerpa smile.gif na bet yra kaip yra, bet teks eit kirptis pas kazka kita, nes Olga nebedirba nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2007 12 22, 19:24)
begike, laukiam tavo pasikeitimo su nekantrumu  blush2.gif


QUOTE(Palomina @ 2007 12 23, 13:18)
drinks_cheers.gif  labai laukiam komentaru kaip pakirpo plaukus

Sveikos 4u.gif Neturejau laiko prisisesti prie kompiuterio blush2.gif
Buvau as "Simonoj" pas Steise. Na negaliu pasakyti jokio blogo zodzio, nes savo darba atliko puikiai smile.gif Norejau pasitrumpinti plaukus, "nuimti" nusiurusius galus ir kazkaip pasikeisti. Tai nukirpo man plaukucius gale lygiai ir pakarpe prieky. Na gal ne 180 laipsniu pasikeiciau, bet kazkiek pasikeiciau biggrin.gif Dabar plaukai atrodo bent jau sveikiau ,galai storesni ax.gif
As tiesiog pati tiksliai nezinojau kokios butent sukuosenos noriu, tai neturiu kuom ir nusivilt. Zodziu, visai neblogai. Neekstremalus pasikeitimas, bet visai gerai smile.gif Galbut reiktu kita karta susirasti nuotrauka ir nusinesti i kirpykla, visa interneta perverciau, bet neradau tokios plaukuosenos, nes visu skirtingi plaukai, veido formos ir pan. ant manes gali atrodyti visai kitaip.

Trumpai tariant, esu patenkinta darbu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 23 gruodžio 2007 - 21:44