Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

noriu pakeisti sukuosena...... kaip manot kiek galetu kainuoti nueiti pas gera stilista..... bei kur toki rasti vilniuj? noriu kazko naujo pritrenkiancio.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2007 12 19, 18:58)
ir kiek tas malonumas kainavo?  ax.gif  ar dazei plaukus? ax.gif


Mokejau 70, bet tik kirpausi, nes nusidazius neseniai esu..
Atsakyti
As kai einu pas Toma, niekada jam konkreciai nesakau ka man daryti, tiesiog paprasau, kad perdaug nenutrumpintu plauku (nes jis kartais nejaucia saiko, matyt labai patinka kirpti biggrin.gif ) ir del spalvos, kadangi plaukus sviesinu sruogelem, tai paprasau, kad pagrinda paliktu toki pat, o visa kita darytu kaip tik nori smile.gif tai jis prideda daug kitokiu spalvyciu sruogeliu ir gaunasi labai grazu thumbup.gif o kirpimas irgi man labai patinka, nes prieky visa laika padaro vis kazkaip kitaip, o gale tiesiog kartais nukerpa tiesiai, o kartais smailejanciai ir atrodo labai thumbup.gif kartais jis dar megsta padaryti du skirtingu kirpimus, kai praskyri plaukus i viena puse, buna vienoks, kai skyrima darai kitoj puses buna kitoks kirpimas smile.gif gal del to, kad mes pries ka nors darant visada pasisnekam apie galimas sukuosenas, apie tai ka jis man gali pasiulyt ir apie tai ko as noreciau, kirpimas visada atrodo thumbup.gif tiesiog reikia nebijoti ir daugiau su kirpejais bendrauti tada tikrai niekad neiseisi is ten nepatenkinta
Atsakyti
Man patys geriausi kirpejai Kestas Rimdžius ir Lina Žvirblyte is FIGARO. Nu super talentai, as jais zaviuosi, drystu net teigti kad jie geriausi Lietuvoje. Aplamai, labai malonus aptarnavimas, nuosirdus paprastas bendravimas, ir grazus rezultatas. Kaina dedele, bet atitinkanti kokybe.
Atsakyti
Kazin Rimdzius labai daug ima uz kirpima pusilgiu plauku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 20:15)
Kazin Rimdzius labai daug ima uz kirpima pusilgiu plauku? g.gif

na iš manęs paėmė 70-litukų sakyčiau tikrai nėra daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Na netikiu kad jis taip pigiai palyginus ima blink.gif rolleyes.gif o kaip pas ji blata rasti prieiti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 20 gruodžio 2007 - 19:49
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 12 20, 11:57)
As kai einu pas Toma, niekada jam konkreciai nesakau ka man daryti, tiesiog paprasau, kad perdaug nenutrumpintu plauku (nes jis kartais nejaucia saiko, matyt labai patinka kirpti  biggrin.gif ) ir del spalvos, kadangi plaukus sviesinu sruogelem, tai paprasau, kad pagrinda paliktu toki pat, o visa kita darytu kaip tik nori  smile.gif tai jis prideda daug kitokiu spalvyciu sruogeliu ir gaunasi labai grazu  thumbup.gif  o kirpimas irgi man labai patinka, nes prieky visa laika padaro vis kazkaip kitaip, o gale tiesiog kartais nukerpa tiesiai, o kartais smailejanciai ir atrodo labai  thumbup.gif kartais jis dar megsta padaryti du skirtingu kirpimus, kai praskyri plaukus i viena puse, buna vienoks, kai skyrima darai kitoj puses buna kitoks kirpimas  smile.gif gal del to, kad mes pries ka nors darant visada pasisnekam apie galimas sukuosenas, apie tai ka jis man gali pasiulyt ir apie tai ko as noreciau, kirpimas visada atrodo  thumbup.gif tiesiog reikia nebijoti ir daugiau su kirpejais bendrauti tada tikrai niekad neiseisi is ten nepatenkinta

o kiek mazdaug palieki LT pas Toma? ax.gif as einu pas ji pirmakart 28 diena blush2.gif tai planuoju dazytis sruogelemis ir kirptis, tik noriu, kad jis maximaliai issaugotu ilgi ax.gif tikiuosi, kad kirpdamas neisijaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 20:49)
Na netikiu kad jis taip pigiai palyginus ima blink.gif  rolleyes.gif o kaip pas ji blata rasti prieiti blush2.gif

Na aš pas jį lankausi ax.gif pirmą kartą kai kirpaus paėmė 75-litus o antrą kartą kai kirpaus paėme 70 litų dabar vėl užsirašius vasario mėnesiui eisiu ir kirptis ir dažytis mirksiukas.gif na nėra jis toks ir brangininkas bet aš jo darbu lieku patenkinta kad nė cento negaila schmoll.gif o pas jį pakliūti tai sunkoka eilės trims mėn į prieky doh.gif aš rašiausi lapkritį tai eisiu tik vasarį doh.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti telefoniuka kad galeciau uzsiregistruoti pas Kesta Rimdziu buciau dekinga aciu smile.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(_vejavaike_ @ 2007 12 21, 00:12)
Gal kas galetu pasakyti telefoniuka kad galeciau uzsiregistruoti pas Kesta Rimdziu buciau dekinga aciu  smile.gif

sveikos 4u.gif galiu perleiati savo laika pas rimdziu ax.gif sausio 23, 10.30 ax.gif
Atsakyti
Kitą ketvirtadienį eisiu pas Eglę Simonoj. Pirmas kartas blush2.gif Tikiuosi, kad liksiu patenkinta. Esu buvus pas Vytą ir pas Ruslaną, abiejų darbu buvau patenkinta, bet dabar noriu kažko naujo vėl ax.gif Gal kas jau buvo pas šią mergaitę ir gali papasakot įspūdžius?
Ko noriu aš: gal tiesiog gero pakarpymo, kad išlaikyt ilgį, nes noriu augint toliau (aną pavasarį buvau nusitrumpinus, tai dar dabar tik iki pečių ataugę). Gal dar kirpčiukų.. Tokių normalių, ne iš kelių plaukų, ba turiu storus plaukus ir kai jie visi lieka gale ataugę surišti nelabai gražiai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 21 gruodžio 2007 - 11:11