Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Ech. as tai zadejau eit pas siguti is "Simonos", nes mazdaug zinau jo stiliu, bet paskambinau, o Simonoje net nezino kas jis toks! keista, kadangi Sigucio foto vis dar yra tarp "Simonos " kolektyvo biggrin.gif tai klausiau pas Vyta, dar kazka, kadangi cia apie juos geri atsiliepimai, bet visi iki nauju uzimti doh.gif tai uzrase pas kazkokia egle, paziurejau ju interneto psl, o ten tokia jaunute "pankova" mergaite, net nezinau kokiu rezultatu tiketis g.gif gal kas bandet pas ja?
Atsakyti
QUOTE(linaac @ 2007 12 17, 14:35)
Gal kas turite atsiliepimų apie saloną "Mylėk save" Bige?Norėčiau šukuoseną ir plaukų spalvą pakeisti. 4u.gif

Lankausi tik Bige,mylek save,pas kirpeja Jolita,labai patenkita esu,jau metus esu jos kliente.ir kainos nebrangios.45 lt kirpimas
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2007 12 16, 12:02)
Na, stai ir as apsikirpau pas garsuji Toma. Dabar suprantu, kodel visos eina pas ji lotuliukas.gif  Siaip kirpimas is pradziu nelabai patiko, nes pats jo susukavimas netiko man, kai pati persisukavau tapo geriau. Na, gal visai padabniai siaip ziuris g.gif  Viskas bus matyt, kai isplausiu galva.  Bet labiausiai man nepatiko jo darbas - labai issiblaskes, cia su vienu paplepa, cia su kitu, cia telefonu atsiliepia. Todel ar kita karta eisiu pas ji dar nezinau, nes yra ir pliusu, ir minusu... rolleyes.gif

Tai dar karta irodo kas tinkam vienam tas netinka visiems( ar kazkaip panaisiai) O man kaip tik pas Toma viskas fainiai, pralaike pora valandu ir jokiu nebuvo bla bla bla, o dirbo labai rimtai ir susikaupes. Nezinau ar grisiu pas ji, bet rekomenduot tikrai galesiu, o noriu dar labai pas Roberta pabandyt,Giusepe Lopes ir Ton& Guy, tik itariu, kad pas siuos stilistus laaaaaaaabai brangu.
Atsakyti
QUOTE(Elcia @ 2007 12 17, 20:05)
Ech. as tai zadejau eit pas siguti is "Simonos", nes mazdaug zinau jo stiliu, bet paskambinau, o Simonoje net nezino kas jis toks! keista, kadangi Sigucio foto vis dar yra tarp "Simonos " kolektyvo biggrin.gif tai klausiau pas Vyta, dar kazka, kadangi cia apie juos geri atsiliepimai, bet visi iki nauju uzimti doh.gif tai uzrase pas kazkokia egle, paziurejau ju interneto psl, o ten tokia jaunute "pankova" mergaite, net nezinau kokiu rezultatu tiketis g.gif  gal kas bandet pas ja?




Na bet cia tai bajeris lotuliukas.gif kaip gali nepazinot savo buvusio kolegos biggrin.gif
Atsakyti
sigutis daba dirba forum palaco grozio salone,o Egle neblogai kerpa,gera mergicka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 18 gruodžio 2007 - 08:54
QUOTE(eglincia @ 2007 12 18, 10:54)
sigutis daba dirba forum palaco grozio salone,o Egle neblogai kerpa,gera mergicka  4u.gif



Kazkada, gal 4 metai atgal, kirpausi ir as pas siguti. Na gal apie puse metu lankiausi pas ji, viskas buvo gerai, nukirpdavo ir nudazydavo normaliai.
Kol viena karta eidama i drauges vestuves atejau pasidaryt progine sukuosena. Paprasiau kad sugarbanotu mano tiesius plaukus. Tai siaubas ka jis man nudirbo..
Visa svente buvo sugadinta. Nuo tada man simona schmoll.gif
Atsakyti
Man "Simona" primena vaikyste biggrin.gif Budama gal 6m. ejau pas drauge i gimtadieni ir "Simona" dar tais laikais buvo Karoliniskese, tai nuejau ten darytis sukuosenos. Kazkoks vyrukas mane kirpo, bet taip imantriai nukirpo thumbup.gif buvau tokia kieta, taip stilingai iskarpytais plaukais lotuliukas.gif Zodziu, man patiko, bet buvo nepatogu, nes buvau dar vaikas, tai vis norejosi susirist plaukus. Nuo to vienintelio karto man "Simona" asocijuojasi su stilingumu... smile.gif
Nusprendziau pasikeisti, kaip jau sakiau, tai jau si sestadieni vaziuosiu i 'Simona", bijau, jaudinuosi, bet tikiuosi paliks toki pat gera ispudi, kaip ir pirma karta... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 18 gruodžio 2007 - 21:51
Gal kas nors kerpasi Toni&Guy? blink.gif ax.gif Butu idomu isgirsti atsilietpimu..
Atsakyti
sveikos 4u.gif as einu 28 d. pas garsuji Toma, ir uzsirasiau pas ji dar susukavimui gruodzio 31 d. tad jeigu jis man nepatiks 28 d. galesiu kuriai perleisti savo laika gruodzio 31 ax.gif
Atsakyti
Vakar as buvau pas Toma. Na ka galiu pasakyt.. Nieko ypatingo jis nepadare, tiesiog patrumpino galus ir siek tiek suteike formos plaukams.. Is tikruju, tikejausi kazko daugiau ax.gif Nelikau nepatenkinta, taciau antra karta turbut neisiu pas ji... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotti @ 2007 12 19, 16:33)
Vakar as buvau pas Toma. Na ka galiu pasakyt.. Nieko ypatingo jis nepadare, tiesiog patrumpino galus ir siek tiek suteike formos plaukams.. Is tikruju, tikejausi kazko daugiau  ax.gif  Nelikau nepatenkinta, taciau antra karta turbut neisiu pas ji...  blush2.gif

ir kiek tas malonumas kainavo? ax.gif ar dazei plaukus? ax.gif
Atsakyti
Buvau Simonoj pas koloristę Violetą. Likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti