Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Dija24 @ 2008 01 18, 11:17)
Nu smagu tada, kad viskas klostesi sekmingai. Tai kada kitas lankymas?

Norėtume kuo grečiau,bet ta kasdienė rutina doh.gif Gal ateinantį ketvirtadienį g.gif Kaži kada Ūlla ir Elniukas galės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 18, 10:17)
Nu smagu tada, kad viskas klostesi sekmingai. Tai kada kitas lankymas?

ketvirtadienį 4u.gif iš ryto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 17, 17:04)
VJM wub.gif , paskaityk puslapiu atgal, Ugniukas aplankė tą berniuką ir jo mamą. Turi ir močiutės tel. nr. bei adresą.



QUOTE(Dija24 @ 2008 01 17, 19:30)
VJM ir Minra, paskaitykite puslapiu atgal. Ugniukas rase, kad jaunai mamai sunku bus dovaneles parsivezti namo. Reikia ir ja suprasti, gi su maziuku ir dar jei su pilnais maisais... Ugniukas turi mociutes tel. nr. (mes mergina tel.neturi) ir reiktu su ja susisiekti ir daiktus ar tai nusiusti, ar nuvezti. Mielai prisideciau ir as - galetumem nuvezti daiktus tai mamytei, kad ir i namus. Kaip manot?



Ačiū, mergaitės,
Manau, kad jai dabar labiausiai reikia normalaus maisto, ypač tokio, kad būtų tinkamas jos sūneliui. Gal reikėtų pinigėlių pervesti, tik kažin, ar ji už juos maistą pirks. Kiek mačiau ją toje laidoje, tai nesupratau, ar ji nelabai suvokia, kaip reikia rūpintis vaiku, ar ji savo vaiko iš tiesų visai nemyli ir todėl jis dabar ligoninėje.
Kaip būtų galima jai perduoti maisto? Ir kokio būtų geriausia nupirkti?
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2008 01 18, 12:39)
Ačiū, mergaitės,
Manau, kad jai dabar labiausiai reikia normalaus maisto, ypač tokio, kad būtų tinkamas jos sūneliui.  Gal reikėtų pinigėlių pervesti, tik kažin, ar ji už juos maistą pirks.  Kiek mačiau ją toje laidoje, tai nesupratau, ar ji nelabai suvokia, kaip reikia rūpintis vaiku, ar ji savo vaiko iš tiesų visai nemyli ir todėl jis dabar ligoninėje. 
Kaip būtų galima jai perduoti maisto? Ir kokio būtų geriausia nupirkti?

Deje, manau taip pat. Gal geriau pacioms viska pirkti. Tik dabar reikia nuspresti ka, nors ten visko reikia. Kaip rode spintutej tik kruopu pakelis yra.
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif Tikrai, as jau anksciau rasiau, kad mane tiesiog pakraupino visa sita istorija...niekaip nejo is galvos kelias savaites...del to ir susiradau tos seimos kontaktus.
Manau tikrai jiems praverstu bet kokia pagalba, seima ten labai varginga... verysad.gif Del pinigeliu, tai siulyciau neskubeti, cia mano labai subjektyvi ir asmenine nuomone. Tos "Sroviu" laidos nemaciau, visa informacija suzinojau is Siauliu krasto zurnalistes, kuri rase apie juos straipsni.
Nenoriu visko skelbti viesai. Mamos, kurios yra pasiruosiusios padeti PARASYKIT MAN I AZ 4u.gif Pagaliau duosiu savo telefona, galesim susiskambinti ir viska detaliau papasakosiu. O mociute paprastas, bet man atrodo normalus zmogus ir tikrai su ja susisneketi galima del siuntinuku. Pagaliau galit ir mama su Arminuku aplankyt ligonineje, as deja, jau isvaziavau namo i Vilniu...
Atsakyti
Ir dar...Manau, kad tos seimos gyvenimo budo ar likimo, mes nepakeisim....Tiesiog galim jiems padeti ta akimirka. Kaip ir kiekvienam zmogui, Armino mamytei bet koks demesys yra svarbus. As prikroviau i siuntini visko po truputi, tik batuku jokiu neturejau.... ax.gif Gal kas galetu zieminukus ar kokius rudeninius batelius paaukoti. Tik mociutes reiktu paklaust koks kojytes dydis, turetu buti ko gero apie 20 - 21 d... g.gif Bet tiksliai nezinau....
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 18, 10:55)
ketvirtadienį  4u.gif iš ryto  4u.gif


mirksiukas.gif

Jūrate, jei tau patogiau eiti vakare, tai yra viena norinti nuo kokios 17 val., teisingiau galinti nuo to laiko. Ar domintų smile.gif

Spėk, iš ko man vis dar juokas ima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vat prisiminiau vieną svarbų dalyką. Tiek direktorė, tiek pavaduotoja davė suprast, kad jie materialiai gerai aprūpinti (aišku, visada galima nunešt rūbelių ir pan.) Lankantis liepė vaikams nieko nenešt, svarbiausia bendravimas. Dovanėlių nešimas, nieko gero neduoda, nekalbu apie Kalėdas, gimtadienius ir pan.

Jei kam įdomu, tai tie vaikų namai išremontuoti, tviska švara, labai šilti, paliko gerą įspūdį, tik vat vaikučiams niekas tikrų namų neatstos... Tos akutės...
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 18, 19:06)
mirksiukas.gif

Jūrate, jei tau patogiau eiti vakare, tai yra viena norinti nuo kokios 17 val., teisingiau galinti nuo to laiko. Ar domintų  smile.gif

Spėk, iš ko man vis dar juokas ima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

schmoll.gif nežinau ..pasakyk ,suintrigavai bigsmile.gif
Ketvirtadienį galėsiu tik ryte blush2.gif vakare susirinkimas rolleyes.gif
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 18, 19:31)
schmoll.gif  nežinau ..pasakyk ,suintrigavai  bigsmile.gif
Ketvirtadienį galėsiu tik ryte  blush2.gif vakare susirinkimas  rolleyes.gif
wub.gif


tai gerai, susitarsim, kelintą važiuosim wub.gif

Sakai suintrigavau biggrin.gif Tai negi neatsimeni, ką sakei, kai jau ruošėmės iš vaikų namų išeit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 18, 20:50)
tai gerai, susitarsim, kelintą važiuosim  wub.gif

Sakai suintrigavau  biggrin.gif Tai negi neatsimeni, ką sakei, kai jau ruošėmės iš vaikų namų išeit  lotuliukas.gif


doh.gif aš visai nenorėjau ,kad tai gautūsi kaip juokas cool.gif
o kada jūs planuojat? aš galiu prisitaikyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 18, 22:30)
doh.gif  aš visai nenorėjau ,kad tai gautūsi kaip juokas  cool.gif 
o kada jūs planuojat? aš galiu prisitaikyti  wub.gif


o koks čia juokas buvo ? kiba kažką būsiu praleidusi g.gif
manau, kad kažkur apie 10 valandą g.gif
dija, o tu prisijungsi?
Atsakyti