Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Elniukas @ 2008 01 16, 21:07)
tai vaiku neduos ?  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

elniuk, lauksiu kaip ir visada lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Kaip tycia atsikeliau su temperatura verysad.gif Tai tikrai neinu pas vaikucius. Nors ir pokalbis su direktore, bet, kad neinesciau kokio viruso. Tikriausiai vakaryksciu laidotuviu pasekme, nes taip susalau - buvau gudziame kaime, kur viskas vyko pagal senove: nesamas karstas rankoms, visi ejo is paskos i baznycia, paskui i kapines pestute ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 17, 08:15)
Sveikutes. Kaip tycia atsikeliau su temperatura  verysad.gif  Tai tikrai neinu pas vaikucius. Nors ir pokalbis su direktore, bet, kad neinesciau kokio viruso. Tikriausiai vakaryksciu laidotuviu pasekme, nes taip susalau - buvau gudziame kaime, kur viskas vyko pagal senove: nesamas karstas rankoms, visi ejo is paskos i baznycia, paskui i kapines pestute ir pan. doh.gif

aišku, kabai nepergyvenk 4u.gif
aš tau išrinksiu vaiką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 17, 09:15)
Sveikutes. Kaip tycia atsikeliau su temperatura  verysad.gif  Tai tikrai neinu pas vaikucius. Nors ir pokalbis su direktore, bet, kad neinesciau kokio viruso. Tikriausiai vakaryksciu laidotuviu pasekme, nes taip susalau - buvau gudziame kaime, kur viskas vyko pagal senove: nesamas karstas rankoms, visi ejo is paskos i baznycia, paskui i kapines pestute ir pan. doh.gif


friends.gif laikykis ir palepink save,kad dar labiau nesusirgtum mirksiukas.gif

Ūlla-galiu truputį vėluoti,kaip sakiau duosiu trumpą kai išeidinėsiu iš namų

nu šyryt interneto lėtumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 17, 08:37)

Ūlla-galiu truputį vėluoti,kaip sakiau duosiu trumpą kai išeidinėsiu iš namų

nu šyryt interneto lėtumas  doh.gif


mirksiukas.gif

nu tikrai nervina internetas blink.gif jau greičiau iki tavęs pėščia nueičiau, kol parašiau doh.gif lotuliukas.gif

Dija, sveik console.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,
Gal vakar žiūrėjot "Sroves"? Rodė visiškai išsekusį dviejų metų berniuką, kuris, kai pateko į Šiaulių ligoninę, svėrė vos šešis kilogramus. Mama jo susilaukė nuo savo tikro tėvo, kuris pradėjo ją prievartauti sulaukusią keturiolikos metų. Mergina gyvena labai skurdžiai (regis, Kelmės rajone), neturi net ko valgyti. Gaila jos, o dar labiau jos vaiko. Vaikų teisės lyg ir neplanuoja vaikučio iš jos atimti. Gal galėtume kaip nors - maistu, rūbais, daiktais - paremti. Aš mielai prisidėčiau.
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2008 01 17, 14:31)
Sveikos, mamos,
Gal vakar žiūrėjot "Sroves"? Rodė visiškai išsekusį dviejų metų berniuką, kuris, kai pateko į Šiaulių ligoninę, svėrė vos šešis kilogramus. Mama jo susilaukė nuo savo tikro tėvo, kuris pradėjo ją prievartauti sulaukusią keturiolikos metų.  Mergina gyvena labai skurdžiai (regis, Kelmės rajone), neturi net ko valgyti. Gaila jos, o dar labiau jos vaiko. Vaikų teisės lyg ir neplanuoja vaikučio iš jos atimti.  Gal galėtume kaip nors - maistu, rūbais, daiktais - paremti. Aš mielai prisidėčiau.

Tikriausiai atsirastu galinciu padeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2008 01 17, 14:31)
Sveikos, mamos,
Gal vakar žiūrėjot "Sroves"? Rodė visiškai išsekusį dviejų metų berniuką, kuris, kai pateko į Šiaulių ligoninę, svėrė vos šešis kilogramus. Mama jo susilaukė nuo savo tikro tėvo, kuris pradėjo ją prievartauti sulaukusią keturiolikos metų.  Mergina gyvena labai skurdžiai (regis, Kelmės rajone), neturi net ko valgyti. Gaila jos, o dar labiau jos vaiko. Vaikų teisės lyg ir neplanuoja vaikučio iš jos atimti.  Gal galėtume kaip nors - maistu, rūbais, daiktais - paremti. Aš mielai prisidėčiau.

Labutis,
Vakar taip pat maciau ta laida ir niekaip negaliu nusiraminti, norisi padeti tai seimai. Jau rezgiau plana kaip nuvaziuoti iki ligonines, tik gaila pati turiu stabdi namuose -7,5 men. dukryte.
Na pradziai gal reiktu pasikalbeti su kokia socialine darbuotoja tos seimos.
Juk tas vaikiukas net zaisliuku neturi.
Atsakyti
VJM wub.gif , paskaityk puslapiu atgal, Ugniukas aplankė tą berniuką ir jo mamą. Turi ir močiutės tel. nr. bei adresą.

Atsakyti
VJM ir Minra, paskaitykite puslapiu atgal. Ugniukas rase, kad jaunai mamai sunku bus dovaneles parsivezti namo. Reikia ir ja suprasti, gi su maziuku ir dar jei su pilnais maisais... Ugniukas turi mociutes tel. nr. (mes mergina tel.neturi) ir reiktu su ja susisiekti ir daiktus ar tai nusiusti, ar nuvezti. Mielai prisideciau ir as - galetumem nuvezti daiktus tai mamytei, kad ir i namus. Kaip manot?

Jurate, Ulla, Kaip sekesi vaiku namuose? Labai man idomu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 17 sausio 2008 - 18:32
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 17, 19:30)
VJM ir Minra, paskaitykite puslapiu atgal. Ugniukas rase, kad jaunai mamai sunku bus dovaneles parsivezti namo. Reikia ir ja suprasti, gi su maziuku ir dar jei su pilnais maisais... Ugniukas turi mociutes tel. nr. (mes mergina tel.neturi) ir reiktu su ja susisiekti ir daiktus ar tai nusiusti, ar nuvezti. Mielai prisideciau ir as - galetumem nuvezti daiktus tai mamytei, kad ir i namus. Kaip manot?

Jurate, Ulla, Kaip sekesi vaiku namuose? Labai man idomu...

Sekėsi kaip ir tikėjomės blush2.gif Priėmė gan normaliai,nežinau net su kuom lyginti. Direktorė nusiteikusi teigiamai-galima vaikus lankyti tik geriau ,kad tie lankymai būtų pastovūs,vaikai pripranta prie žmonių ir laukia kito susitikimo wub.gif
Atsakyti
Nu smagu tada, kad viskas klostesi sekmingai. Tai kada kitas lankymas?
Atsakyti