Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Aš galiu nuo 9.30 tai gal tuo laiku ir susitinkam ten -Kudirkos 22 g.gif lyg ir teisingai adresą radau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 15, 20:48)
Aš galiu nuo 9.30 tai gal tuo laiku ir susitinkam ten -Kudirkos  22  g.gif lyg ir teisingai adresą radau  g.gif

Vaikų namai "Vaivorykštė"
Atsakyti
Tesinys apie Arminuka is Pakruojo - vaikutis sparciai taisosi, butu juos jau israse is ligonines, bet abu su mamyte apsirgo gripu. Dabar jau guli paprastoj paprastoj palatoj smile.gif Seima verciasi sunkiai, Armino mamyte gauna 34 litus stipendijos - mokosi Zeimelio zemes ukio mokykloje + vaikucio pasalpos, gyvena is 300 lt verysad.gif Taip kad bet kokia pagalba jiems praverstu
Su Armino mociute susitarem, kad dovaneles nusiusiu pastu jiems i Zeimeli, kad nereiktu mamai is ligonines su vaikeliu tempti dar ir papildomu maisu. mellow.gif Siandien issiunciau jiems kombinezona, truputi rubeliu ir zaisliuku.
Jei kas dar noretu ir galetu padeti parasykit man i az, duosiu mociutes telefona ir tos seimos adresa, mamyte kol kas tel neturi 4u.gif
Atsakyti
Ugniukai, šaunuolė tu wub.gif

Mergaitės, tai kas ryt jungiatės prie mūsų su Jūrate drinks_cheers.gif

Ragaina, ar jau pasveikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 16, 18:53)
Ugniukai, šaunuolė tu  wub.gif

Mergaitės, tai kas ryt jungiatės prie mūsų su Jūrate  drinks_cheers.gif

Ragaina, ar jau pasveikai  4u.gif

galiu jungtis, tik bijau apsižliumbti nuėjus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 16, 20:12)
galiu jungtis, tik bijau apsižliumbti nuėjus  blush2.gif

Tikriausiai bus tik pokalbis su direktore-juk nori su=inoti ko mes ten ver=iam4s ir su kokiais tikslais mirksiukas.gif
Atsakyti
praktiskai pasveikau mergytes..ale dangus griuva doh.gif siand daugiau nei iki pietu vis galvojau kad treciadienis...ir susitariau /as auklyte/ priziureti 9men mergaite iki 1h,nuo 9val ryto...su vaiku tai manes tikrai niekas ten neileis schmoll.gif jei netyciukais kazkuom ar uztruktumet,ar ieiti susitartumet po 1h duokit man zinia /pagrindines organizatores turi mano nr/
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 16, 20:56)
praktiskai pasveikau mergytes..ale dangus griuva  doh.gif  siand daugiau nei iki pietu vis galvojau kad treciadienis...ir susitariau /as auklyte/ priziureti 9men mergaite iki 1h,nuo 9val ryto...su vaiku tai manes tikrai niekas ten neileis  schmoll.gif  jei netyciukais kazkuom ar uztruktumet,ar ieiti susitartumet po 1h duokit man zinia /pagrindines organizatores turi mano nr/

drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif kitą kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Elniuk, jei sugalvosi ryt prisjungt, mano nr. žinai biggrin.gif
Atsakyti
ula tavo avataras mano vaikus "is koto" isverte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uzsijuoke tiek kad net mane pacia i wc prispyre is to juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 16, 20:11)
ula tavo avataras mano vaikus "is koto" isverte  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  uzsijuoke tiek kad net mane pacia i wc prispyre is to juoko  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 16, 19:45)
Tikriausiai bus tik pokalbis su direktore-juk nori su=inoti ko mes ten ver=iam4s ir su kokiais tikslais  mirksiukas.gif

tai vaiku neduos ? lotuliukas.gif
Atsakyti