Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

galvoju gal sykart neiti dar....tik siandien kaip nuo gripo jau is lovos pakilau...ar nepakenkciau vaikuciams...slogyte dar yra siokia tokia..ir pakimes balsas... o jus neuzilgo vel eitumet ar pertrauka darysit?..jei neuzilgo tai sykart susilaikyciau...
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 15, 16:26)
Sveikos Mamytės  wub.gif
Ką tik kalbinau direktorę-gali priimti ryt ryte  wub.gif kas nori eiti į muitinę?  biggrin.gif  wub.gif 
Aš galiu  ax.gif
Kas dar?  g.gif

Oi taip greitai bigsmile.gif Bet as ryt vezu mama i laidotuves... Man ten negimine - devintas vanduo nuo kisieliaus, bet reikia nuvesti mama ir aisku su ja ten buti...
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 15, 17:15)
galvoju gal sykart neiti dar....tik siandien kaip nuo gripo jau is lovos pakilau...ar nepakenkciau vaikuciams...slogyte dar yra siokia tokia..ir pakimes balsas... o jus neuzilgo vel eitumet ar pertrauka darysit?..jei neuzilgo tai sykart susilaikyciau...

Man atrodo,kad niekas ryt mūsų ir neleistų pas vaikiukus..reikia su direktore pasikalbėti-tai ryt manau gali būti tas atsakingas momentas rolleyes.gif
O ketvirtadienį būtų kompanijos? wub.gif Galima ir kitą dieną ,jau popieriai sutvarkyti mirksiukas.gif

Ragaina -sveik ir dar pasilepink namie,nenorėčiau užsikrėsti nuo tavęs biggrin.gif

Dija 24-kada gali?
Atsakyti
ketvirtadieni pasizadu buti sveika tongue.gif
Atsakyti
Ragaina -nesupyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 15, 17:08)
Ragaina -nesupyk  mirksiukas.gif

gi nera del ko pykti mirksiukas.gif net savo vaiku vengiu kad tik neuzsikrestu smile.gif /beje pavyko ir issaugoti..bent jau pastarasias 5 dienas taip atrodo../
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 15, 18:12)
gi nera del ko pykti  mirksiukas.gif  net savo vaiku vengiu kad tik neuzsikrestu smile.gif /beje pavyko ir issaugoti..bent jau pastarasias 5 dienas taip atrodo../

Dėl viso ko dar pasaugok mirksiukas.gif O tikrai ketvirtadienį ryte galėtum?
Mat direktorė tiksliai būtų ryte ,vėliau visokie iškvietimai galimi rolleyes.gif
Atsakyti
na zinai..del to -tikrai..kartias ir dangus griuva neplanuotai lotuliukas.gif jei negrius- tai tikrai tikrai smile.gif ypac is ryto,kai mano vaikinukai mokykloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 15, 18:37)
na zinai..del to -tikrai..kartias ir dangus griuva neplanuotai  lotuliukas.gif  jei negrius- tai tikrai tikrai smile.gif ypac is ryto,kai mano vaikinukai mokykloje smile.gif

Mes jau tryse thumbup.gif Ulla su mum mirksiukas.gif
kas dar? ? ?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 15, 18:02)
O ketvirtadienį būtų kompanijos?  wub.gif Galima ir kitą dieną ,jau popieriai sutvarkyti  mirksiukas.gif

Ragaina -sveik ir dar pasilepink namie,nenorėčiau užsikrėsti nuo tavęs  biggrin.gif

Dija 24-kada gali?


Ketvirtadieni as galeciau ir jungiuosi. O ketvirtadieni mes pas direktore ar pas vaikiukus?
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 15, 19:40)
Ketvirtadieni as galeciau ir jungiuosi. O ketvirtadieni mes pas direktore ar pas vaikiukus?

Pirmiausia gal pokalbis su direktore-ji nori žinoti ko mes ten einam ir su kokiais tikslais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 15, 19:49)
Pirmiausia gal pokalbis su direktore-ji nori žinoti ko mes ten einam ir su kokiais tikslais  rolleyes.gif

Vajej, tai eisim kaip i pokalbi del darbo lotuliukas.gif
Na, bet siaip aisku teisingai Tai derinames tada ketvirtadieniui, nes dauguma, kaip suprantu, galim ketvirtadieni.
Atsakyti