Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

mane irgi sukrete..pati esu jauna mama...bet sitaip "nezinoti" nei mintis nebuvo kilus..nagai sdantimis uz savo vaikus ir nepilnametyste ejau,kad paneigti ta "mita" jog nepilnametes visos meta savo vaikus kaip gegutes nes "neissilaksciusios"...

siandien laikrastyje perskaiciau /Siauliai Plius/ kad kaimynai visai kitaip sneka negu soc darbuotojai ir ta rajono gydytoja..atsiet vaiku buvo rupinamasi ir tik pries naujus buvo pastebeta "kazkas negero",o kaimynai sneka jog tuo vaikeliu niekad nebuvo rupintasi..jis verkgavo klykdavo...gailedavo kaimynai vaiko..ir i lauka isvis retas atvejis kad ji kas isvestu budavo...ka jis tokio "netinkamo" turejo valgyti kad sitaip "staiga" nukristu svoris iki 6kg???? blink.gif beveik 2 metu mazyliui...nezmoniska...

kada eisit lankyti? perduociau zaisliuku.../pati negaliu nes sugripavau/
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Žinia tikrai labai liūdna tik nepulkim teisti blush2.gif Aplamai visoj Lietuvoj nyksta žmogiškasis ryšys... unsure.gif Manau jei galime kažką gero padaryti reikia atsiraitoti rankoves ir pirmyn. Veikti yra ką ir matau norinčių yra wub.gif Labai labai džiaugiuos,kad esat neabėjingos wub.gif wub.gif
Ateinatį antradienį susiskambinsiu su direktore ir sutarsiu dėl susitikimo
verona12 ir ugniukas1 jūs norit vaikų namus paremti ar ruošiatės lankyti vaikiukus ? Ir kada,t.y. kuriuo laiku galėtumėt ?
Aš pati noriu vaikiukus lankyti tik nežinau ar man leis blush2.gif Mat esu išsituokusi ,nors girdėjau,kad tai nėra kliūtis ..Ir oficialiai pajamos mano beveik nulinės blush2.gif Bet tikrai galvoju,kad galimybė kažkokia turėtų būti rolleyes.gif
Atsakyti
lankyti nera kliutis nei pajamos nei seimynine padetis smile.gif globai ir ivaikinimui-turi..

as is dalies teisiu sia mamyte kurios vaikelis dabar siauliu ligonineje,bet is mano grieztos nuomones tik gimsta noras jai ir jos vaikuciui padeti..netik materialiai /nors tai tikrai labai svarbu siuo atveju/ bet ir moraliskai... ji jauna..ji turi teise pasitaisyti suklydusi..ji bent jau nemete savo vaikelio i fekalijas kaip ta padare nesenai per zinias nuskambejusi moteriske... irgi is vargo taip padare... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 12, 00:47)
lankyti nera kliutis nei pajamos nei seimynine padetis smile.gif globai ir ivaikinimui-turi.. 

as is dalies teisiu sia mamyte kurios vaikelis dabar siauliu ligonineje,bet is mano grieztos nuomones tik gimsta noras jai ir jos vaikuciui padeti..netik materialiai /nors tai tikrai labai svarbu siuo atveju/ bet ir moraliskai... ji jauna..ji turi teise pasitaisyti suklydusi..ji bent jau nemete savo vaikelio i fekalijas kaip ta padare nesenai per zinias nuskambejusi moteriske... irgi is vargo taip padare...  doh.gif

drinks_cheers.gif ,jei tikėti tai ką rašo "..tėvas terorizavo,tvirkino.." doh.gif doh.gif Siaubas verysad.gif Ir vistiek ji nepametė to vaikelio kažkur rolleyes.gif Taip,sutinku su tavim ir visiškai palaikau tą mintį ,kad jai reikia pagalbos..visokios wub.gif
Atsakyti
kaip gali netiketi, juk vaikas jos pacios tevo. tiria ligoninej vaikeli,del genetiniu pakitimu,kraujomaisos. kad kraujomaisa yra,ji yra,bet aciu dievui padariniu nerado.

o kas desis lietuvelej jeigu iteisins ta istatyma,kad moteris PRIVALO gimdyti,abortai uzdrausti bus,net tuo atveju jei aiskiai bus diagnozuotas vaikelio apsigimimas..abortas bus leistinas tik tuo atveju jeigu nesciajai gres gyvybei arba jei moteris pastojo nuo prievartos ir tam yra irodymai.. siuo atveju mergaite negaletu irodyti..nes ji "nesipriesino" del tevo grasinimu..

zodziu...
o vaisingas amzius tame straipsnyje buvo nurodytas- 15-49 ... privaloma bus gimdyti valstybei,kuriai nerupes ar moteris gali auginti vaika ar ne,nerupes galbut ji jau turi kokius 4 vaikus ir ji tikrai nebenori daugiau ju susilaukti,o pastojo per netycia... pati esu pastojusi gerdama kontraceptikus net 2 metus. zodziu...kazkokia ta musu lietuvele darosi nuprotejusi..gerai dar kad yra zmoniu pagelbejanciu kol dar galima pagelbeti /kaip siuo atveju siai jaunai mergaitei ir jos vaikuciui/..
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 12, 00:43)
Sveikutės  4u.gif
Žinia tikrai labai liūdna tik nepulkim teisti  blush2.gif Aplamai visoj Lietuvoj  nyksta žmogiškasis ryšys...  unsure.gif Manau jei galime kažką gero padaryti reikia atsiraitoti rankoves ir pirmyn. Veikti yra ką ir matau norinčių yra  wub.gif  Labai labai džiaugiuos,kad esat neabėjingos  wub.gif  wub.gif
Ateinatį antradienį susiskambinsiu su direktore ir sutarsiu dėl susitikimo
verona12  ir ugniukas1  jūs norit vaikų namus paremti ar ruošiatės lankyti vaikiukus ? Ir kada,t.y. kuriuo laiku galėtumėt ?
Aš pati noriu vaikiukus lankyti tik nežinau ar man leis  blush2.gif Mat esu išsituokusi ,nors girdėjau,kad tai nėra kliūtis ..Ir oficialiai pajamos mano beveik nulinės  blush2.gif  Bet tikrai galvoju,kad galimybė kažkokia turėtų būti  rolleyes.gif


Labas 4u.gif Tikrai mielu noru prisideciau prie vaikuciu lankymo, bet deja, jau nebesu siauliete verysad.gif Dabar gyvenu Vilniuj, atvykstu i Siaulius tik koki pora kart per metus ax.gif
Todel ir paskelbiau apie sita seimyna, nes pati tik retkarciais galeciau padet.... blush2.gif O gal kokios Siaulietes mamos ir nores anksciau Arminuka ir jo mamyte aplankyti ? Parasykit i az 4u.gif
As irgi nesu kokia Motina Terese - tiesiog paprasta mama, turinti panasau amziaus vaikeli...ir pagalvojau, kad jei zmones nustotu but abejingi, kaip kad tie atsiprasant "kaimynai", gal gyvenimas pradetu keistis i gera puse.... ax.gif
Vnz Jus mergos SAUNUOLES, kad apsijunget thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2008 01 12, 09:43)
Labas  4u.gif  Tikrai mielu noru prisideciau prie vaikuciu lankymo, bet deja, jau nebesu siauliete  verysad.gif  Dabar gyvenu Vilniuj, atvykstu i Siaulius tik koki pora kart per metus ax.gif
Todel ir paskelbiau apie sita seimyna, nes pati tik retkarciais galeciau padet.... blush2.gif O gal kokios Siaulietes mamos ir nores anksciau Arminuka ir jo mamyte aplankyti ? Parasykit i az  4u.gif
As irgi nesu kokia Motina Terese - tiesiog paprasta mama, turinti panasau amziaus vaikeli...ir pagalvojau, kad jei zmones nustotu but abejingi, kaip kad tie atsiprasant "kaimynai", gal gyvenimas pradetu keistis i gera puse.... ax.gif
Vnz Jus mergos SAUNUOLES, kad apsijunget  thumbup.gif

Labai smagu,kad pritari mums blush2.gif Jauk daug yra tokių gerų žmogužių kuriems rūpi daugiau nei jų batų kulnai biggrin.gif Smagu,kad yra geros idėjos o dar mieliau kai tai realizuojasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 12, 01:57)
kaip gali netiketi, juk vaikas jos pacios tevo. tiria ligoninej vaikeli,del genetiniu pakitimu,kraujomaisos.  kad kraujomaisa yra,ji yra,bet aciu dievui padariniu nerado.

Ragaina, vaikeliui kraujomaisa gal ir nepadare padariniu, o mamytei prievartavimas??? Net neisivaizduoju ka reikstu savyje nesioti tevo vaika. Tikrai nezinau ar tureciau isvis jegu gyventi... man seksualine prievarta yra kazkas isvis baisaus. Man mamytes gaila taip pat kaip ir jos vaikucio... Ir tokius gydytojus irasinejancius, kad vaikas sveikas, kai jo nemato tai... net nezinau ka jiems daryti reikia... Labai skaudu del vaikiuko, bet labai gaila man ir mamytes nemaciusios normaliu santykiu seimoje.
O jei uzdraus abortus, tai tikrai kazkas bus baisaus blink.gif Matyt taip nori gimstamuma padidinti, bet ji didina ne tu zmoniu saskaita. Geriau normalioms seimoms suteiktu didesnes galimybes auginti sveikus vaikus. O dabar geriancios motinos pagimdo po 6 ar 10 vaiku ir nesvarbu, kad jais nesirupinama. Svarbu, kad gimstamumas auga doh.gif
Atsakyti
butent..as siuo istatymu labai pasipiktinau..o manimi labai pasipiktino vieno forumo dalyves.. doh.gif vienbalsiai-kas mes per vienos spresti ar vaikas vertas gimti ar ji nuzudyt?jokiu!...turi gimti

doh.gif

o del sios jauno smamytes- a sjos nesmerkiu uz susidariusia situacija,as josd nesuprantu uz nezinojima kad kalbeti su vaikeliu reikia..bendrauti..na nebent ji jaunesniu broliu nekalbino isvis....jos mama irgi nekalbejo su vaikais niekad...ir pati mergaite augo nekalbinama...tuomet jau deme krint ant vyriausiuju sios seimos galvu..o del prievartos-nei nedrystu gincytis..kazkas nerealaus..bet kodel ji nusprende gimdyti?..galbut is neturto...negalejo,nemokejo,nezinojo kaip ka rinktis... jos psichologijai nepataisoma zala..neisdildomas skausmas.. todel sakau-jai tereikia visokeriopos pagalbos...pasneketi su ja svelniai,parodyti pavyzdi su mazyliu,papasakoti savu lengvu neilgu istoriju...nudziuginti mergaite kokiu tai geriu,kad ji zinotu-jei ji kreipsis pagalbos jos niekas nepapjaus,ka ji tegirdejo savo seimoje..kad zinotu jog zmnes su meile padeda..gal tada ismoks ir vaikutis avo pamilti..kad ir kaip jis buvo pradetas,bet jau jis gime,ir ji juo rupinosi bent jau is dalies,atskirai nuo seimos namu...

gal ikyriai,bet dar kart noriu paklausti-kada eisit kazkas jos lankyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikrainoriu benriukui zaisliuku padovanoti smile.gif o mamytei-net nezinau...kazi kokia ji? gal rubeli grazu?...as pati neauksta,nestambi.. bet ji is skurdo gal dar mazesne...
Atsakyti
Sveikos, jei jie guli reanimacijoje abejojiu ar jus ileis, kadangi vaikas ir mama dabar stebimi per padidinamaji stikla.Na, o renimacijos palatos tai kur sunkus ligoniai. Pirma pries eidamos pasiskambinkite i skyriu ar galesite lankyti.
Kai gulejau su mazuoju, tai tik vyra ileisdavo i palata.
Tiesa, jei reikes vaikisku mazu rubeliu parasykite, butinai perduosiu kuriai mamytei. Pati siuo metu su ligoniuku namuose ir istrukti is namu sudetinga.
Atsakyti
as gulejusi toje siauliu kliniku reanimacijoje.. chirurginej ligoninej tai jo,niekas neizengs pro reanimacijos duris tik tevai..o klinikose tai nebuvo taip smile.gif buvo ir pussesere,ir vyras,ir mano mama,ir brlio mzona..ne visi kartu aisku... beje-vaikelis niekuo neserga kaip supratau,tik nusilpimas kuris sparciai taisosi smile.gif tad mazyliui neuzdrausta iseiti is palatos smile.gif mes pvz su mazyliu iseidavom i koridoriu,kai jau jam pagerejo po trombocitu operacijos..o ten kitam gale kolidoriaus uz reanimacijos ribu ir gan jaukus stalelis zurnalinis su suoleliu atsisesti yra smile.gif bet teisingai-pirma vertetu suzinoti,ar ileistu,ir ar jiems galima iseiti i koridoriu smile.gif jei karantinas ligoninej-tai silpno vaikelio niekur neisleis kad tik dar nepasigautu kokios bacilos smile.gif bet mamyte tai tikru tikriausiai gali iseiti mirksiukas.gif bent 15 minuciu paprasiusi jog sesutes prizvelgtu..juk kiek ten mazyliu ir be tevu guli wink.gif as ir pati paprasydavau mieganti prizvelgti kad islekti kazko skanesnio nuprikti,ar sau kokios spaudos naujos smile.gif

beje,jei taip sparciai jam geres-manau jie greit atsidurs salimais esanciame intensyvios terapijos skyriuje..o jame jau galima kur tik nori smile.gif ir i zaidimu kambari kuris yra visai greta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragaina: 12 sausio 2008 - 23:29
Sveikos Mamytės wub.gif
Ką tik kalbinau direktorę-gali priimti ryt ryte wub.gif kas nori eiti į muitinę? biggrin.gif wub.gif
Aš galiu ax.gif
Kas dar? g.gif
Atsakyti