Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Laba dienelė mirksiukas.gif
kas dar norėtų prisijungti? wub.gif
...
Atsakyti
Jungiuosi ir aš!
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2008 01 11, 13:39)
Jungiuosi ir aš!

Kaip smagu, kad burelis dideja thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš 4u.gif
Atsakyti
net smagu!!!! saunuoles!!! Jurate-kada zadam eiti? baisiausias siaubas mane uzpuole...nuo kaulu skausmo jau nebepakylu net iki tualeto..temp auksta...gripas ziaurus unsure.gif unsure.gif unsure.gif labai stengsiuos speti isgyti...
Atsakyti
Labas Siaulietes 4u.gif
As pas jus cia pirma karta ir iskart su reikalu:
Vnz perskaiciau ir isgirdau per zinias kraupia mazycio istorija, gal kuri ir girdejot http://www.delfi.lt/...mp;rsslink=true
Siandien apie sia seima rase Siauliu Kraste. Tai va parasiau as Editai Karklelienei - straipsnio autorei..Ji man atrase, kad siuo metu berniukas, jo vardas Arminas, su mama gydomi Siauliu ligonineje reanimacijos skyriuje. Pabandysiu juos aplankyti pirmadieni, gal kurios mamos noretu prisideti ir padeti ax.gif
Dar tiksliai nezinau ko berniukui reikia, bet ko gero visko, rubeliu, batuku ir pan..
Tiesiog norejau suzinoti ar atsirastu norinciu pagelbet, tada kontaktuotume per az... ? Pirmadieni parasysiu tiksliau ko reiktu. Tik zinau, kad vaikelis 1.7 metuku, ir sveria apie 7 kg blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2008 01 11, 16:04)
Labas Siaulietes  4u.gif
As pas jus cia pirma karta ir iskart su reikalu:
Vnz perskaiciau ir isgirdau per zinias kraupia mazycio istorija, gal kuri ir girdejot http://www.delfi.lt/...mp;rsslink=true
Siandien apie sia seima rase Siauliu Kraste. Tai va parasiau as Editai Karklelienei - straipsnio autorei..Ji man atrase, kad siuo metu berniukas, jo vardas Arminas, su mama gydomi Siauliu  ligonineje reanimacijos skyriuje. Pabandysiu juos aplankyti pirmadieni, gal kurios mamos noretu prisideti ir padeti  ax.gif
Dar tiksliai nezinau ko berniukui reikia, bet ko gero visko, rubeliu, batuku ir pan..
Tiesiog norejau suzinoti ar atsirastu norinciu pagelbet, tada kontaktuotume per az... ? Pirmadieni parasysiu tiksliau ko reiktu. Tik zinau, kad vaikelis 1.7 metuku, ir sveria apie 7 kg  blink.gif


Rasykit i az 4u.gif temoje veliau papasakosiu kaip sekesi, jei kam idomu, zinoma... ax.gif
Atsakyti
eina sau blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif kaip tas kursenu berniukas nedas visai...grynai ta pati istorija...o motina tokia gan druta bobike buvus....nu sakes.....kazkas nerealaus..atpeikes mazyli,primaitins pe rkoki menesiuka ir grazins toliau badauti...
Atsakyti
Taigi...
Zurnaliste raso, kad mama dar pati visai vaikas, bet savo berniuka labai myli..tiesiog pati nieko gero gyvenime nemate - cia jos straipsnis http://www.skrastas....m...4031&step=0

Papildyta:
Jeigu jiems reiks vesiu kombinezoniuka, rubeliu, zaisliuku. Gal kas tures zieminius batukus atiduot ax.gif tik dar nezinau kokio dydzio kojyte... verysad.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
nu nėra žodžių, taip gaila to vaikiuko verysad.gif
Manau, kad norinčių padėt tikrai bus. 4u.gif

smagu, kad ratelis didėja.

Dėl ėjimo į vaikų namus, tai paaiškės tik kitą savaitę, nes kaip Jūratė sakė, direktorė nerado nei minutės laiko, popieriai svarbiau, liepė skambint kitą savaitę, o dėl ,,muitinės" praėjimo, tai nieko tokio irnesakyk.gif Praeisim smile.gif
Atsakyti
mielai prisideciau,bet mano berniukai dideli,todel rubeliuose vaikas 'paskes',batukuose isvis "skendes" dar baisiai ilgai smile.gif galime duoti zaisliuku ivairiu...o gal jo sirdutei butu mielas koks didelis minkstas zaislas??? ka manot? turim dvi voveraites mazdaug pusmetrio ilgio,ir atitinkamo aukscio smile.gif pries kokia savaite jas abi isskalbiau..viena galime padovanoti. tas mazylis dar nei apglebti jos negales bigsmile.gif sakykit jusu manymu kokiu zaisliuku jam reiketu-prisidesim..

mano nuomone apie mama...
gal as augau kitap..gal dar kazkas kitaip nezinau..as pati gimdziau budama 17m o antraji 18.. na nezinojau nieko ir as..nemokejau nieko..bet instinktai ! motinyste gime manyje savaime..snekejau su mazyliu jau pirmaja valanda..uz nosytes kutinejau,ir kartojau-isivaizduoji maziuk? as tavo mama! as mamyte tavo! tu mano vaikutis! nemoku apsakyti tu laimes akimirku..mama atejusi aplankyti,sako gulek dukryt as pervystysiu tau vaikiuka,pasokau kaip nezinau kas,ir pasakiau-tu vaikus /mus su broliu/ senai auginai,nebezinai kaip elgtis su kudikiu! as pati galiu viska! nes katik gimdziau pati,ir instinktai man pades ismokt visko! ........

na gal skirtumas tas,kad straipsnyje minima jog ji noriai skaito dabar knygas paie vaikus,bendravima su jais..o mes su tuo susidurdavom kieme /bendrabucio/ daug vaiku ten budavo..lysdavom pas tas mamas i akis,duokit padaboti,duokit kieme pavezioti...zaisdavom mamom su tikrais vaikais ..o juk ir ji pati-dar turi nepilnameciu broliu ar seseru,tai ar nemate kaip vaikai auginami?...is mamos pavyzdzio?..kazkas su ja cia ne taip.. o nuo skiepo-dar nei veinas vaikas taip nesulyso..buna komplikaciju ziauriu,lydymu sunkiu ligu,bet ne sitaip...

aplankius manau reikia daug demesio skirti vaikuciui,kalbinti daug sypsotis,rodyti zaisliukus dovanytes,ji stebedama matys kad su vaiku visgi bendrauja ne tik daktarai..o visi zmones.. na man tikrai begalo keista kaip galima nezinoti jog su vaiku snekama... jai tai naujiena...jetus.....

labai nesmerkiu mamytes..tik tikrai nesuprantu.. mano drauge pazystama 15m gimde...seima jos buvo-labai gerianti mama ir daug vyru...pagimdziusi isejo gyventi i nakvynes namus. bet augina vaika,jau kiek zinau net du,ir lankydavom su draugem kartais..rubuiliukas vaikas.nors pajamos tik pasalpos..ir skiepijo...vietoj dregnu serveteliu naudodavo tualetini popieriu su kudikiu aliejuku sutepusi..na visgi mastanti kazkiek ... jos mergaitei dabar turetu buti apie 5 metus...nei karto nepapuole i spauda...
Atsakyti
Aciu Ragaina thumbup.gif Mane tai si istorija sukrete, pati turiu dukryte, tai tiesiog net baisu pagalvot ka mazytis turejo isgyvent, kai nuosava motina ji kaip darzove laike...zmones net su gyvuliukais pabendrauja, o cia nuosavas vaikelis blink.gif blink.gif tam Lietuvos kaime tai kazkokie viduramziai dedasi...
Atsakyti