Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Kur dingo siauliu sandeliukas?
Atsakyti
QUOTE(tastyte @ 2009 11 26, 10:00)
Kur dingo siauliu sandeliukas?



sandeliukas lygtais cia http://www.supermama...;#entry32454276

sakykit, o sita temuke tik apie vaiku namus? nes kiek zinau jie ten vistik kazko gauna, o as noreciau kokiai seimai, kuriai sunku, paremti bent keliais rubeliais, ir kuomet isaugsim kitus vel kazkam padovanoti, bet nezinau nei kam, nei kur nunesti ax.gif gal ir rasciau netik vaikisku rubeliu ax.gif
Atsakyti
sveiki jei turite padovanoti rubeliu parasykite i az
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 09 03, 11:30)
Sveikos visos.O tą dalyką aš skaičiau supermamoje,ten kaip suprantu kažkas prinešė tų sauskelnių ir maistelio,tai jį turbūt ir pardavinėjo,ta prasme,tą dovanotą labdarą ar kaip.Negaliu tvirtint kada ir kaip tai buvo,ar išvis buvo,bet įmanoma.
Papildyta:
Čia viena mergaitė tą dalyką rašė skyrelyje- Draugaukime su Šiaulių kūdikių namais-paskaitykit pačios,pamatysit kad neišsigalvoju.Nors šiaip aš visvien linkusi nešti sauskelnes,bent jau nuo savęs.Nes perparduot vistiek viską galima,jei jau taip yra.Norisi tikėt kad tai tik paistalai,ar koks sutapimas.Esmė ne tame kas ir kaip ten bus,svarbu kad mes visos norim padėt mažiukams smile.gif


Cia as rasiau. Tai buvo 2007m.vasaros pb.-rudeni. Vyras per kazkokia babce buvo parvezes Neste NAN misinuko po 5 Lt/vnt ir sake,kad sauskelniu Libero siule. Pasiunciau ji( ne is altuistiniu paskatu,o del to,kad bande ne vietoje sutaupyti).... ir pats tas dvi pakuotes misinuko susidejo i kava vietoje grietineles. Musu mazyle (kaip ir brolis)vartojo Milumili ir Pampersus. Man tada ir kilo ispudis,kad uzpakaliai ten pilni,kad jau pardavineja doh.gif

O vaikuciams ten nebent tiesiai i rankytes reiktu paduoti kokiu saldumynu ir zaisliuku,kad niekas neatimtu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 09 gruodžio 2009 - 23:14
Sveikos smile.gif Kažkaip pasižiūrėjau kiti miestai tokie aktyvūs su vaikų globos namų lankymu, o Šiauliai nieko neplanuoja verysad.gif Aš tik dabar prisijungčiau prie jūsų, jei ši temelė atsigautų, nes visada norėjau aplankyti tuos mažutėlius. Anksčiau kiek lankiausi, tai tik prieš šventes, su kompanija vežėm dovanų maišą biggrin.gif Bet tos kompanijos nebėra, tai ieškau naujos. Kū- kū smile.gif Gal pavasariui žengiant į mūsų kiemus, praskraidinam ir mažylių nuotaikas?
Atsakyti
dovanojamas senas islankstomas fotelis. fotelio rankos atrama reikia pritvirtinti, gobolenas padevetas. taciau miegojimui tinkamas. jei ka domina, kreipkites svaite po paskelbimo. veliau viengulis foteliukas bus ismestas 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,reikia jusu pagalbos man,arteja rugsejo 1-oji,gal noretumet prisideti prie gerumo,ir nors truputi daugiavaikem mamoms padeti su rasymo priemonem,ar sasiuvini koki nupirkti,plastelino,nesvarbu,mielai laukciau su dovanelem savo namuose,tel 867182305
Atsakyti
Sveikos šiaulietės 4u.gif

Kol moderatorės nepatvirtino mano temos, rašau čia.
Noriu suburti mamyčių grupę kurios norėtų lankyti vaikučius Šiaulių vaikų globos namuose (Vilniaus g. 297) Ten jie gyvena šeimynomis. Grupėse įvairaus amžiaus vaikai 2-18m. Kiek žinau šiuo metu yra 7 šeimynos, kiekvienoje gyvena iki 12 vaikų. Pasirinktumėm, ar paskirtų kažkurią šeimyną, kurią lankytumėm. Ar atsiras bendraminčių? smile.gif
Atsakyti
Jau turiu kelias mamytes, norinčias lankyti vaikiukus Šiaulių globos namuose. Gal yra daugiau norinčių?

Įdomu kaip sekasi tai grupelei mamyčių, kurios anksčiau čia būrėsi su ta pačia idėja. Ar dar lankote vaikučius, kaip jums sekasi?
Atsakyti
Sveikos šiaulietės 4u.gif

Šiandien skambinausi į vaikų globos namus, kalbėjau su pavaduotoju dėl vaikiukų lankymų. gavau pasiūlymą ateiti pas jį antradienį ir pasikalbėti, kaip jis išsireiškė "jūs pasakytumėt savo pageidavimus, mes savo"

Išsakiau ir telefonu savo poziciją - kelios Šiaulių mamytės norėtų lankyti jūsų vaikučius, kažkurią šeimyną, galbūt kurią jūs paskirsite, ar gal yra vaikų kurie nori tokių draugių smile.gif Apsilankymai nuolatiniai, pastovūs, ne vienkartinis. Tiesiog norim draugauti - gal pamokas padėti paruošti, gal palaikyti varžybose, gal padėti pasiruošti šventei, ar tiesiog pasaką paskaityti, ar domino pažaisti.
Bet galbūt mums pačioms pirma reiktų susibėgti pasikalbėti kaip kuri įsivaizduojam tuos lankymus ir kuriai kada geresnis laikas būtų. Kaip manot?

Ir laukiu daugiau norinčių būti draugėmis šitiems vaikiukams smile.gif
Atsakyti
Vis nepatvirtina moderatorės mano temos....

Gal dar atsirastų mamyčių norinčių lankyti vaikučius globos namuose? bigsmile.gif
Atsakyti
Dovanoju keletą daiktelių, bus papildyta. Daiktukai čia.
Nemažai jau padovanojau, gaila ankščiau nepagalvojau apie šį skyrelį.
Atsakyti