Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

aš gan užsiėmus, bet prie mažuliukų lankymo tikrai prisijungčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 10 25, 22:13)
aš gan užsiėmus, bet prie mažuliukų lankymo tikrai prisijungčiau  rolleyes.gif


Kaip ir as drinks_cheers.gif Gal kuri galetu papasakoti nuo ko pradeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2009 10 26, 17:00)
Kaip ir as  drinks_cheers.gif Gal kuri galetu papasakoti nuo ko pradeti  blush2.gif

A,jau pasiskaitinejau,skambintis ir tartis reikia..
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2009 10 25, 21:16)
Daugiaaau negi visos uzimtos  4u.gif

Ne visos ,ne visos smile.gif ,aš kaip ir užvedžiau tą reikalą,lyg ir tarėmės,bet juk visos turim visokių reikalų ir nebesusitarėm smile.gif Gal vėl pradėkim tartis smile.gif .Aš pamenu kad kažkuri iš mūsų yra lankiusi tuos namus,berods Clotilde,jei neklystu,tai gal reikia jos prašyt,kad susitartų su kūdikių namais dėl laiko,kada galėtų priimti,jei neperdaug aš čia noriu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 10 29, 09:55)
Ne visos ,ne visos  smile.gif ,aš kaip ir užvedžiau tą reikalą,lyg ir tarėmės,bet juk visos turim visokių reikalų ir nebesusitarėm smile.gif Gal vėl pradėkim tartis smile.gif .Aš pamenu kad kažkuri iš mūsų yra lankiusi tuos namus,berods Clotilde,jei neklystu,tai gal reikia jos prašyt,kad susitartų su kūdikių namais dėl laiko,kada galėtų priimti,jei neperdaug  aš čia noriu... smile.gif



As jai AZ rasiau , bet nieko atgal negavau. rolleyes.gif
Atsakyti
mamytės sakykit, aš ir norėčiau aplankyt, bet man tik diena tiktų kai vaikas darželyje ir man į paskaitas nereikia blush2.gif blush2.gif arba savaitgaliais, bet tada jau vaiko neturiu kur palikt, o jo vestis nelabai, kiti gal nusimintų, kad vat jis net išeina su manim unsure.gif unsure.gif


sakykit dienas kurios jums patogiausios(išrinksime vieną labiausiai tinkamą) ir jungemės į vaikų lankymą bigsmile.gif bigsmile.gif
ir darome sąrašėlį kas dalyvaus(taip bus lengviau surašyt į a.ž visom kada tiksliai ką darom bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif )
Atsakyti
Arteja kaledosir taip norisi padaryti kazka gero... Mamytes mielai sutikciau prisijungti prie Jusu ir aplankyti mazylius vaiku ar kudikiu namuse. Pati auginu nuostabe 10 men mergaite, kaip pagalvojus tikrai gaila mazu vaikuciu likusiu be savo jaukiu siltu namu.. Tadjei tik planuojat keliauti ir mes noretume prisijungti, tik parasykit
Atsakyti
mamukai, ar jau lankete mazuosius? jei dar ne prisijungciau ir as 4u.gif
Atsakyti
[quote=tastyte,2009 11 09, 18:29]
Arteja kaledosir taip norisi padaryti kazka gero... Mamytes mielai sutikciau prisijungti prie Jusu ir aplankyti mazylius vaiku ar kudikiu namuse. Pati auginu nuostabe 10 men mergaite, kaip pagalvojus tikrai gaila mazu vaikuciu likusiu be savo jaukiu siltu namu.. Tadjei tik planuojat keliauti ir mes noretume prisijungti, tik parasykit
[/quote

Kalėdiniu laikotarpiu nelabai gerai ten eiti, pati esu kalbėjusi su Alytaus kudikiu namais, tai jie vargsta nuo lankytoju Kalėdiniu laikotarpiu. Sako, visi nori pliusiuka užsidėti.... , o vaikai vargsta, nesupranta kas cia darosi, ko tiek daug tu žmonių. Siūlau eiti arba dabar , arba jau po Kalėdų, sausio mėn. Ką manot?
Atsakyti
[quote=Gytukė,2009 11 17, 21:41]
[quote=tastyte,2009 11 09, 18:29]
Arteja kaledosir taip norisi padaryti kazka gero... Mamytes mielai sutikciau prisijungti prie Jusu ir aplankyti mazylius vaiku ar kudikiu namuse. Pati auginu nuostabe 10 men mergaite, kaip pagalvojus tikrai gaila mazu vaikuciu likusiu be savo jaukiu siltu namu.. Tadjei tik planuojat keliauti ir mes noretume prisijungti, tik parasykit
[/quote

Kalėdiniu laikotarpiu nelabai gerai ten eiti, pati esu kalbėjusi su Alytaus kudikiu namais, tai jie vargsta nuo lankytoju Kalėdiniu laikotarpiu. Sako, visi nori pliusiuka užsidėti.... , o vaikai vargsta, nesupranta kas cia darosi, ko tiek daug tu žmonių. Siūlau eiti arba dabar , arba jau po Kalėdų, sausio mėn. Ką manot?
[/quote]


na taip, gal po svenciu geriau, dabar tos ligos...
Atsakyti
Nežinau, ar remiat šeimas. Bet dėl visa ko, pranešu: atidariau Šiaulių sandėliuką
Atsakyti
Aš irgi manau kad per šventes nėr ko eit,ir be mūsų ten bus...o ypač dabar,kai gripai siaučia,gali ir nenorėti įsileisti svetimų.Palaukim geresnių laikų,svarbu tik,kad noras nedingtų... smile.gif
Atsakyti