Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Jankeliukas @ 2009 09 02, 21:18)
Sveikutes ax.gif
Siaip  tik  paskaitinedavau,bet  va  i  si  posta  noreciau  atsakyt doh.gif pasakykit  man kaip  imanoma  pardavinet  pampersus  kai  valstybe  skiria  viena  dviem  parom,visi kiti  labdaros,tai  daugiausia  gaunasi  po  du  i  diena,tai  va  kas  auginat  vaikus  suprantat  kiek  pampersu  vaikams  reikia doh.gif o  jie  dar  grupese  dazniau  sergantys ir  viduriuojantys,tai  is  vis  kosmaras doh.gif
Na  cia  Lietuva,visur  kalbu,kur surista  su  labdara doh.gif

Sveikos visos.O tą dalyką aš skaičiau supermamoje,ten kaip suprantu kažkas prinešė tų sauskelnių ir maistelio,tai jį turbūt ir pardavinėjo,ta prasme,tą dovanotą labdarą ar kaip.Negaliu tvirtint kada ir kaip tai buvo,ar išvis buvo,bet įmanoma.
Papildyta:
Čia viena mergaitė tą dalyką rašė skyrelyje- Draugaukime su Šiaulių kūdikių namais-paskaitykit pačios,pamatysit kad neišsigalvoju.Nors šiaip aš visvien linkusi nešti sauskelnes,bent jau nuo savęs.Nes perparduot vistiek viską galima,jei jau taip yra.Norisi tikėt kad tai tik paistalai,ar koks sutapimas.Esmė ne tame kas ir kaip ten bus,svarbu kad mes visos norim padėt mažiukams smile.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, ar mes cia ka nprs dar organizuojam, ar nebe? g.gif g.gif
Atsakyti
Svikutės.Organizuojam,organizuojam smile.gif .Ką manot apie18-19 rugsėjo?penktadienio popietę,ar šeštadienį?Reiktų,aišku,pirma pasiskambint ten.
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 09 07, 15:47)
Svikutės.Organizuojam,organizuojam smile.gif .Ką manot apie18-19 rugsėjo?penktadienio popietę,ar šeštadienį?Reiktų,aišku,pirma pasiskambint ten.

Savaitgali nelabai,nebus kas pavedzioja po grupes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 09 02, 14:52)
Ei mergaites, kur dingot? rolleyes.gif 
Zinau, kad mokslo metai prasidejo, man ir paciai studijos uzvirto, bet gi galime kazkaip kooperuotis 4u.gif


sveikos,

buvau beveik porai savaičių dingus iš 'eterio'.. taip jau būna, kai draugas už jūrų marių gyvena doh.gif studijos ir man prasidėjo... bet juk įmanoma vis tiek susiorganizuoti smile.gif

o dėl tų mišinukų/sauskelnių ir pan. perpardavinėjimo....juk negalima dėl pasitaikančių tokių šlykščių atvejų 'pasiduoti' unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 09 08, 09:27)
sveikos,

o dėl tų mišinukų/sauskelnių ir pan. perpardavinėjimo....juk negalima dėl pasitaikančių tokių šlykščių atvejų 'pasiduoti'  unsure.gif

As kazkodel is vis nelinkus tiketi tokiais dalykais doh.gif Juk ten tokia istaiga,kuri visada stebima per padidinamaji stikla,o cia is kazkur kazkokia moteriske siulys,visai nepazystamiems doh.gif dar kad saviem parnestu,tai patikeciau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,tikrai,šeštadienį nebus kas ką parodo,tai gal kokiam ketvirtadienį ar penktadienį,ką siūlot?
Atsakyti
Nagi,kur dingot visos smile.gif .Manęs svaitę nebus,tai derinkit mergaitės,aš bandysiu prisitaikyt.
Atsakyti
Man tinka ir ketvirtadienis, ir penktadienis 4u.gif
Atsakyti
Ar dar yra gyvu help.gif
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2009 10 22, 21:44)
Ar dar yra gyvu  help.gif

4u.gif
Atsakyti
Daugiaaau negi visos uzimtos 4u.gif
Atsakyti