Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Sveikutės visos.Nedingus aš,nedingus biggrin.gif .Darbai visokie užspaudė,nebėr kada landžiot po intiką.O aš galvoju kad tiesiog reiktų paskambint į tuos kūdikių namus ir paklaust,ko labiausiai reikia,kad nebūtų taip kaip kažkur skaičiau,kad nenorėjo imti tų rūbelių,tipo turim pakankamai,pampersų geriau ar kokių kitų priemonių,kaip drėgnos servetėlės ir panašiai.Kažkur mačiau tel.nr. reiks surast.O dar kitoj temoj skaičiau apie tokį dalyką kad darbuotoja iš tų namų pardavinėja mišinukus mažyliams,pampersus ir dar kažką....Nu tada nėr žodžių jau man.Taip išeitų kad nuvagia nuo mažųjų... g.gif
Papildyta:
Nu va,radau tel.nr. 8-41 52 45 07.Turbūt telekominis,mobilaus nemačiau.Mergaitės,kuri skambinsim tartis dėl nuėjimo?Man kažkaip kinkos pradėjo virpėti,nė pati nežinau ko,kaip kokiai pirmokei... biggrin.gif .Jaučiu ten nuėjus tai bliaut pradėsiu... doh.gif .Clotilde,kaip suprantu,tu jau ten lankeis?Nušviesk kas ir kaip.Aš skaičiau kad kituos miestuos būna,kad nenori įsileist jokių lankytojų,neaišku dėl saugumo,ar kitokių sumetimų...
Atsakyti
Kai buvau geguzes menesi, tai prieme viska is rubeliu ir avalynes.Paklause ar tvarkingi doh.gif Atsakiau, kad suplysusius rubelius ir batus metu i konteineri.Patikrino mano maisus, pasake, kad viskas tinka lotuliukas.gif (Revizija praejo) lotuliukas.gif
Prase dazniau atvaziuoti, tik ne per pietu miega, taip ispuole, kai buvau nuvykusi.Rubai-avalyne tinka, dar prase, jei turiu nenaudojamos senos patalynes atvezti, ja sukarpo ir naudoja, kaip nosines.Vienkartiniu nespeja pirkti, plius lesu nera tokiai prabangai.
Grupes sutvarkytos, zaislu vaikai turi.Vaziuojant gal reiketu kokiu saldainiu vyresnems nuvezti g.gif Vaikai kudikiu namuose buna nuo gimimo iki 3m, kartais iki 4m, po to isdalina juos i vaiku namus,pagal ju gimimo vieta verysad.gif
Galime susitarti kada vaziuosite,prisijungsiu.Tik i a.z. parasykite, laika ir data,kur susitinkame.Tema ne visuomet seku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 08 18, 13:19)
Clotilde,kaip suprantu,tu jau ten lankeis?Nušviesk kas ir kaip.Aš skaičiau kad kituos miestuos būna,kad nenori įsileist jokių lankytojų,neaišku dėl saugumo,ar kitokių sumetimų...


Taip, lankiaus ne karta. Reikia pranest jiems, kad ateisim kaip moteru grupe. Nu ta prasme suderint laika ir t.t. Jeigu siaip is lempos bet kada ateisim, gali ir neileist. Cia po to ivykio, kai viena mergaite pagrobe, labai atsargus pasidare jie... O ka nest tai tikrai pasiklausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 18, 16:02)
Kai buvau geguzes menesi, tai prieme viska is rubeliu ir avalynes.Paklause ar tvarkingi doh.gif Atsakiau, kad suplysusius rubelius ir batus metu i konteineri.Patikrino mano maisus, pasake, kad viskas tinka lotuliukas.gif (Revizija praejo) lotuliukas.gif
Prase dazniau atvaziuoti, tik ne per pietu miega, taip ispuole, kai buvau nuvykusi.Rubai-avalyne tinka, dar prase, jei turiu nenaudojamos senos patalynes atvezti, ja sukarpo ir naudoja, kaip nosines.Vienkartiniu nespeja pirkti, plius lesu nera tokiai prabangai.
Grupes sutvarkytos, zaislu vaikai turi.Vaziuojant gal reiketu kokiu saldainiu vyresnems nuvezti g.gif Vaikai kudikiu namuose buna nuo gimimo iki 3m, kartais iki 4m, po to isdalina juos i vaiku namus,pagal ju gimimo vieta verysad.gif
Galime susitarti kada vaziuosite,prisijungsiu.Tik i a.z. parasykite, laika ir data,kur susitinkame.Tema ne visuomet seku blush2.gif


Saldainiai irgi neblogai.. tikiu, kad jų negauna labai daug, ypač šiais laikais unsure.gif Dėl patalinės.. irgi nebloga mintis. Taip pat ir drabužėliai, avalynė.. Žodžiu.. įmanoma kažką sugalvoti. Į AŽ būtinai parašysim smile.gif

QUOTE(Clotilde @ 2009 08 20, 14:48)
Taip, lankiaus ne karta. Reikia pranest jiems, kad ateisim kaip moteru grupe. Nu ta prasme suderint laika ir t.t. Jeigu siaip is lempos bet kada ateisim, gali ir neileist. Cia po to ivykio, kai viena mergaite pagrobe, labai atsargus pasidare jie... O ka nest tai tikrai pasiklausim  smile.gif


Pagrobė atėję aplankyti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 08 20, 15:32)
Pagrobė atėję aplankyti?  unsure.gif


O tai nezinai to ivykio?? bigsmile.gif Cia pries kelis metus moteris jauna atejo aceit aplankyt mergaites, kuria jau kuris laikas lanke. Ir isejusios nebegrizo. Bet ja surado kazkokiam kaime su ta mergaite. Pasiteisino tuo, kad negali susilaukt vaiku, o pasiimti globai jai neleidzia. Tai ir surizikavo... doh.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 20, 21:56)
O tai nezinai to ivykio?? bigsmile.gif Cia pries kelis metus moteris jauna atejo aceit aplankyt mergaites, kuria jau kuris laikas lanke. Ir isejusios nebegrizo. Bet ja surado kazkokiam kaime su ta mergaite. Pasiteisino tuo, kad negali susilaukt vaiku, o pasiimti globai jai neleidzia. Tai ir surizikavo... doh.gif  stupid.gif


nea, nieko apie tai nebuvau girdėjus unsure.gif ojej.. nieko sau 'rizika'..
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 20, 21:56)
O tai nezinai to ivykio?? bigsmile.gif Cia pries kelis metus moteris jauna atejo aceit aplankyt mergaites, kuria jau kuris laikas lanke. Ir isejusios nebegrizo. Bet ja surado kazkokiam kaime su ta mergaite. Pasiteisino tuo, kad negali susilaukt vaiku, o pasiimti globai jai neleidzia. Tai ir surizikavo... doh.gif  stupid.gif

o aš šios istorijos kitą pusę girdėjus esu... ai ir pasirink kuo čia tikėt dabar doh.gif

mergaitės, kokius namus ruošiatės lankyt? turiu batukų nereikalingų, ne patys gražiausi jau, bet nei suplyšę, nei dar ten kokie blush2.gif gal praverstų g.gif dar ten kaldrytės užvalkaliuką nereikalingą(nosinaitėm gal tiks), kažkada jau rūbelius atidavus buvau ax.gif
Taigi jei kūdikių namus lankysit siūlau tokią akciją padaryt bigsmile.gif jiems pampersiukų labai trūksta (kažkada šiaulietės jau darė bigsmile.gif ) dienai tik 2 berods valstybės skiriami vienam vaikui verysad.gif (maniškiui pačiam būdavo, kad reikia 3-5 unsure.gif ) o čia tik du verysad.gif verysad.gif tai sakau skelbiu.lt portale juk yra kas iš lenkijos veža pakis pampers kainuoja 45lt, jai daug užsakinėtumėm manau nuolaidėlę suorganizuočiau sutarčiau(esu užsakinėjus jau) nuo savęs tikrai nepagailėčiau tą vieną pakį nupirkt. gal atsirastų ir daugiau norinčių tai? kai užsakinėdavau, man į namus atveždavo bigsmile.gif sutarčiau ir vėl taip bigsmile.gif bent jau manau. apsiimčiau tą darbą padaryt, tik vat po to iš manęs reiktų juos paimt ir į vaikų namus kam nors, nes pati mašinos neturiu blush2.gif .
Ką manot apie tai? suriniktumėm pinigėlių ir padarytumėm užsakymą už juos bigsmile.gif bigsmile.gif
ar aš čia jau per daug svajoju? blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 08 24, 00:47)
o aš šios istorijos kitą pusę girdėjus esu... ai ir pasirink kuo čia tikėt dabar doh.gif

mergaitės, kokius namus ruošiatės lankyt? turiu batukų nereikalingų, ne patys gražiausi jau, bet nei suplyšę, nei dar ten kokie blush2.gif gal praverstų g.gif  dar ten kaldrytės užvalkaliuką nereikalingą(nosinaitėm gal tiks), kažkada jau rūbelius atidavus buvau ax.gif
Taigi jei kūdikių namus lankysit siūlau tokią akciją padaryt bigsmile.gif  jiems pampersiukų labai trūksta (kažkada šiaulietės jau darė bigsmile.gif ) dienai tik 2 berods valstybės skiriami vienam vaikui verysad.gif (maniškiui pačiam būdavo, kad reikia 3-5 unsure.gif ) o čia tik du verysad.gif  verysad.gif  tai sakau skelbiu.lt portale juk yra kas iš lenkijos veža pakis pampers kainuoja 45lt, jai daug užsakinėtumėm manau nuolaidėlę suorganizuočiau sutarčiau(esu užsakinėjus jau) nuo savęs tikrai nepagailėčiau tą vieną pakį nupirkt. gal atsirastų ir daugiau norinčių tai? kai užsakinėdavau, man į namus atveždavo bigsmile.gif  sutarčiau ir vėl taip bigsmile.gif  bent jau manau. apsiimčiau tą darbą padaryt, tik vat po to iš manęs reiktų juos paimt ir į vaikų namus kam nors, nes pati mašinos neturiu blush2.gif .
Ką manot apie tai? suriniktumėm pinigėlių ir padarytumėm užsakymą už juos bigsmile.gif  bigsmile.gif
ar aš čia jau per daug svajoju? blush2.gif  verysad.gif

Oi,aš irgi paimčiau porą pakių tikrai,ir nuvežt galėčiau,nes man ar taip ar taip reik atvažiuot 70km smile.gif Tik aš rugsėjį tegalėčiau.Ka kitos mergaitės galvojat?Kadangi aš mažų vaikų neturiu,tai jokių rūbelių irgi neturiu,sutikčiau sauskelnėm,ar dar ko nupirkt.
Atsakyti
Du pampersai buvo anksciau, dabar jau puse pamperso doh.gif Zinau, kad reikia, bet as asmeniskai geriau jau rubus atiduosiu, nes pampersu ir mano vaikui reikia blush2.gif
Atsakyti
Ei mergaites, kur dingot? rolleyes.gif
Zinau, kad mokslo metai prasidejo, man ir paciai studijos uzvirto, bet gi galime kazkaip kooperuotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Clotilde: 02 rugsėjo 2009 - 13:54
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 08 18, 14:19)
.O dar kitoj temoj skaičiau apie tokį dalyką kad darbuotoja iš tų namų pardavinėja mišinukus mažyliams,pampersus ir dar kažką....Nu tada nėr žodžių jau man.Taip išeitų kad nuvagia nuo mažųjų... g.gif


Sveikutes ax.gif
Siaip tik paskaitinedavau,bet va i si posta noreciau atsakyt doh.gif pasakykit man kaip imanoma pardavinet pampersus kai valstybe skiria viena dviem parom,visi kiti labdaros,tai daugiausia gaunasi po du i diena,tai va kas auginat vaikus suprantat kiek pampersu vaikams reikia doh.gif o jie dar grupese dazniau sergantys ir viduriuojantys,tai is vis kosmaras doh.gif
Na cia Lietuva,visur kalbu,kur surista su labdara doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 09 02, 21:18)
Sveikutes ax.gif
Siaip  tik  paskaitinedavau,bet  va  i  si  posta  noreciau  atsakyt doh.gif pasakykit  man kaip  imanoma  pardavinet  pampersus  kai  valstybe  skiria  viena  dviem  parom,visi kiti  labdaros,tai  daugiausia  gaunasi  po  du  i  diena,tai  va  kas  auginat  vaikus  suprantat  kiek  pampersu  vaikams  reikia doh.gif o  jie  dar  grupese  dazniau  sergantys ir  viduriuojantys,tai  is  vis  kosmaras doh.gif
Na  cia  Lietuva,visur  kalbu,kur surista  su  labdara doh.gif

joa, žiauru verysad.gif
Atsakyti