Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Ei, o kodel niekas taip ir nesirenka??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 06, 19:46)
Ei, o kodel niekas taip ir nesirenka??? unsure.gif


hm.. aš laukiu, kada kas nors pradės reikštis unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau daug kas atostogauja ax.gif
Atsakyti
Nu va.. prisizadejo visos rugpjuti susirinkti unsure.gif
Atsakyti
Svikutės,na va renkamės po truputį jau smile.gif .Aš juk ir užviriau šią košę,reik srėbt dabar biggrin.gif .O iš tikro nieko neužmiršau,vizitą tikrai reiks daryt,ti laiką reik suderint.Jūs mergaitės derinkit,aš bandysiu prisitaikyt.Nežinau tik keletui dienų teks pabūt Klaipėdoj,vaiką į ligoninę guldyt,iki rugsėjo reikia atlikt.Tai va,siūlykit,derinkit datas,tada aš žiūrėsiu.Gal nebus visai blogai jei rugsėjį tą reikalą darytumę,ar netinka?
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 08 14, 13:58)
Svikutės,na va renkamės po truputį jau smile.gif .Aš juk ir užviriau šią košę,reik srėbt dabar biggrin.gif .O iš tikro nieko neužmiršau,vizitą tikrai reiks daryt,ti laiką reik suderint.Jūs mergaitės derinkit,aš bandysiu prisitaikyt.Nežinau tik keletui dienų teks pabūt Klaipėdoj,vaiką į ligoninę guldyt,iki rugsėjo reikia atlikt.Tai va,siūlykit,derinkit datas,tada aš žiūrėsiu.Gal nebus visai blogai jei rugsėjį tą reikalą darytumę,ar netinka?


man tinka.. smile.gif dar kartelį pasikartosiu - o ką būtent reikia ten nupirkti, nešti? Nelabai įsivaizduoju..
Atsakyti
Man irgi tinka rugseji drinks_cheers.gif
Zinau, kad jiems butiniausi pampersai, nes is valstybes gauna tik po puse pamperso per diena vienam vaikui doh.gif Bet aisku mes tu pampersu nepripirksim gi... Kiek as ten esu buvus, tai jie visokiausiu zaidimu turi pilnas lentynas. Gal sakau geriau nunest avalynes ir rubeliu? Juk tokiu dalyku nebus per daug ax.gif Kaip merginos manot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 15, 12:23)
Man irgi tinka rugseji drinks_cheers.gif
Zinau, kad jiems butiniausi pampersai, nes is valstybes gauna tik po puse pamperso per diena vienam vaikui doh.gif Bet aisku mes tu pampersu nepripirksim gi... Kiek as ten esu buvus, tai jie visokiausiu zaidimu turi pilnas lentynas. Gal sakau geriau nunest avalynes ir rubeliu? Juk tokiu dalyku nebus per daug ax.gif Kaip merginos manot? rolleyes.gif


Hm.. o avalynę ir rūbelius juk ne naujus? g.gif Paieškočiau tvarkingų, gal ir naujų.. šiaip gera mintis.. pampersų nepripirksim [siaubas, kaip galima skirti vieną pampersą dviem dienom doh.gif ], bet va drabužėliai visuomet pravers, gi leliukai greit juos sutepa..
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 08 15, 13:17)
Hm.. o avalynę ir rūbelius juk ne naujus?  g.gif Paieškočiau tvarkingų, gal ir naujų..  šiaip gera mintis.. pampersų nepripirksim [siaubas, kaip galima skirti vieną pampersą dviem dienom  doh.gif ], bet va drabužėliai visuomet pravers, gi leliukai greit juos sutepa..


Tai aisku, kad nebutina naujus pirkt smile.gif As kartais Expres kontakte randu, kad dovanoja vaikiskus rubelius. Gal reiktu pabandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 16, 20:02)
Tai aisku, kad nebutina naujus pirkt smile.gif As kartais Expres kontakte randu, kad dovanoja vaikiskus rubelius. Gal reiktu pabandyt blush2.gif


hm.. na taip, irgi nebloga idėja. Reiks ir man dėmesį atkreipti į tokius skelbimus smile.gif na... per visas vis tiek surinksim kažkiek tų drabužėlių/lauknešėlių, vis šis tas bus vaikiukams.. smile.gif
Atsakyti
Toks vaizdas, kad mes dviese cia viska planuojam doh.gif Roze 35-ir ta dingus unsure.gif Reiks turbut visom i AZ rasyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Clotilde: 17 rugpjūčio 2009 - 09:11
QUOTE(Clotilde @ 2009 08 17, 10:08)
Toks vaizdas, kad mes dviese cia viska planuojam doh.gif Roze 35-ir ta dingus  unsure.gif  Reiks turbut visom i AZ rasyt  tongue.gif


roze 35 juk parase, kad ji rugsėjo mėn. galėtų... smile.gif jei reiks, tai ir į AZ parašysim biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti