Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Rožė 35 @ 2009 07 13, 15:04)
Nu va,mes jau dvi smile.gif .Gal ir daugiau atsiras.Manau prieš ką nors perkant ir nešant ten,reiktų paskambint į tuos namus ir paklaust,kas labiausiai reikalinga.Aš ne šiaulietė,man apie valanda kelio,bet atvažiuočiau jei daugiau atsirastų norinčių.


gerai.. jei ką, tai aš gal dar kokią savo draugę prijungčiau - didelio būrio juk ir nereikia... smile.gif pati esu studentė, savo vaikučių dar neturiu, bet jau seniai norėjau bent šiluma pasidalinti su paliktais vaikiukais, juk to jiems labiausiai ir trūksta.. unsure.gif

taigi.. gal dar kas norėtų prisijungti?
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Man irgi noretusi nueiti pas maziukus wub.gif Pries kelis metus ten lankemes su mama. To pasekme-du mazameciai musu seimos globoje smile.gif Tiesa, dabar jau turiu savo šeimyną, sūnelį. Bet vis prisimenu tuos vargselius.
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 07 13, 20:37)
Labas merginos 4u.gif 
Man irgi noretusi nueiti pas maziukus wub.gif Pries kelis metus ten lankemes su mama. To pasekme-du mazameciai musu seimos globoje smile.gif Tiesa, dabar jau turiu savo šeimyną, sūnelį. Bet vis prisimenu tuos vargselius.


visų pirma - sveikinu su sūnelio gimimu, jetau, koks jis dar mažutis wub.gif

tai ką - mes jau trys norinčios mažiukus aplankyti? Kas dar prisijungtų? bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va,trys jau komanda smile.gif .Kaip smagu,aš irgi dar kokią draugę gal kartu prigriebsiu.Dar reikia palaukti truputį,gal ir daugiau norinčių atsiras.
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 07 14, 10:33)
Nu va,trys jau komanda smile.gif .Kaip smagu,aš irgi dar kokią draugę gal kartu prigriebsiu.Dar reikia palaukti truputį,gal ir daugiau norinčių atsiras.


taip taip, palaukim.. nes aš va porai savaičių Vilniun išvykstu unsure.gif tai gal pvz rugpjūčio mėn pradžioj ir keliaujam? Manau, iki to laiko dar kas nors tikrai prisijungs.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 07 13, 21:40)
visų pirma - sveikinu su sūnelio gimimu, jetau, koks jis dar mažutis  wub.gif

tai ką - mes jau trys norinčios mažiukus aplankyti? Kas dar prisijungtų?  bigsmile.gif


Oj dėkui 4u.gif Man jis jau didelis biggrin.gif Dienom auga smile.gif

Rugpjūtį ir man būtų geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu ir tvarkoj tada,sutariam rugpjūtį,gal ir dar kas atsiras.Tai nepamirškim mergaitės rugpjūtį apsilankyt šiame skyrelyje smile.gif Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 07 16, 16:35)
Nu ir tvarkoj tada,sutariam rugpjūtį,gal ir dar kas atsiras.Tai nepamirškim mergaitės rugpjūtį apsilankyt šiame skyrelyje smile.gif Sėkmės visoms 4u.gif


Aš temą į favorites įsidėjus.. jokiu būdu nepamiršiu rolleyes.gif o kuri paskambins ir paklaus, ko ten l abiausiai reiktų atnešti?
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 07 16, 18:26)
Aš temą į favorites įsidėjus.. jokiu būdu nepamiršiu  rolleyes.gif o kuri paskambins ir paklaus, ko ten l abiausiai reiktų atnešti?


Hmm, nu as galeciau paskambint, bet tel nezinau unsure.gif Jeigu suzinosiu, tai paskambinsiu.
Papildyta:
Myth, ale žiūriu tavo gimtadienis irgi rugpjūtį ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi jungciausi.
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 07 18, 11:15)
As irgi jungciausi.

O labas! 4u.gif
Kaip saunu, kad musu daugeja assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 07 17, 22:17)
Hmm, nu as galeciau paskambint, bet tel nezinau unsure.gif  Jeigu suzinosiu, tai paskambinsiu.
Papildyta:
Myth, ale žiūriu tavo gimtadienis irgi rugpjūtį ax.gif  drinks_cheers.gif


tikrai taip, rugpjuti bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 28 liepos 2009 - 15:43