Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

blink.gif sakot nepriims zaisliuku?.... g.gif tuomet reikia kazka pirkti... o ka? vienam dviem nenunesi...yra grupe... sutrikau truputi..bet lankyti ir bendrauti labai noriu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 10, 18:26)
blink.gif  sakot nepriims zaisliuku?....  g.gif  tuomet reikia kazka pirkti... o ka? vienam dviem nenunesi...yra grupe... sutrikau truputi..bet lankyti ir bendrauti labai noriu!!!!


Aš tai manau, kad priims.

Su viena forumiete mes apsitarėm, kad nešim kokių vaisių, saldainių, nes neturim pačios vaikiukų, tai ir rūbelių, žaisliukų aišku, kad ne angel_sadangel.gif Kai žinosim tikslią datą, kada mus priims, susitarsim tiksliai, ką neštis valgomo smile.gif ir kiek.
Atsakyti
saket skambinsites ten...gal tada galetumet ir suzinoti tiksliai ar dziugiai priims ar tik i akis pasisypsos o paskui ismes..as tada i kaima nuvezciau...kriksto sunus ten...ir dar gal koks 20 vaikiuku...tikrai mazai teturintys..

o prie jusu prisideciau vaisemis vaikams...si karta...
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 10, 19:26)
blink.gif  sakot nepriims zaisliuku?....  g.gif  tuomet reikia kazka pirkti... o ka? vienam dviem nenunesi...yra grupe... sutrikau truputi..bet lankyti ir bendrauti labai noriu!!!!

As tai nezinau - priims ar nepriims. Ar nieko nesate girdejusios ar daugiau buna tokiu apsilankanciu? As tiesiog laida maciau, kad tu zaislu nepriima panaudotu, nei drabuziu - atseit gauna nauju ir situ jau "padevetu" neapsiima dezinfekuoti ir pan. Nu ta direktore vaiku namu labai nemaloniai kalbejo. Istrauke atnestus daiktus atsei paziurekit kokie, juos dar dezinfekuoti pirmiau reiktu, o mes tuom neuzsiimam. Islepinti per daug matyt tie vadovai, o, kad vaikams jie praverstu tai nepagalvoja.
O tu su kazkokia grupe susitarei? O kaip reaguoja ten valdzia? Lengvai ileistu? Kiek ten vaikuciu? Gal reikia paklausti tu aukletuju ko vaikai noretu, ko jiems truksta ir pan.? Kokie cia globos namai?
Atsakyti
as tai su niekuo nesusitariau..esu kudikiu namuose buvusi dar paaugle kai buvau,su choriuku,koncertavom mazyliams..zaidimus zaidem.na pakankamai normaliai aprengti jie ten.. zaisliuku ir zaidimu,ir supuokliu-net mano vaikai tokiu neturejo...juos remia labai uzsienis..vokieciai berods kiek pamenu..rode ir maisteli is remeju..misinukai brangiausi..pampersiukai,dregnos serveteles..drabuzeliai tai grazus..vaikstynes tos neeilines tokios..visko ten...vyresniu vaiku namuose irgi teko koncertuoti.gal pries 6metus..ginkdie nepasakyciau kad jie ten naujais rubais aptaisyti..apgailetinas vaizdas..tik pirmose eilese sedintys buvo "graziau papuosti" ir tai-mazesni.. ir vadovybe ne mieli zmones..griezti veidai...pikti...sypsosi is pareigos..tai buvo tada..dabar nezinau nieko...
Atsakyti
Ragaina , Dija24
Žinokit kai paskambinau direktorei vaikų namų,čia iki mokyklinukų ax.gif tai pasakė,kad galite lankyti tik pirmiausia reikia susitikti su JA ...Na taip,supraskit reikia ,kad ji nuspręstų ar leis mums vailiukus lankyti rolleyes.gif Bet tas susitikimas gal tik kitą sav...Sakė reikia jai kažkokius popierius tvarkyti g.gif blink.gif Tai va matot kaip yra-galime laabai norėti ,tik valdžia tų namų labiau rūpinasi popieriais ir ataskaitom umn.gif mega_shok.gif doh.gif
Čia tikriausiai visose valdiškose įstaigose taip doh.gif
wacko.gif
Atsakyti
po mazyles pagrobimo nuskambejusio visoje lietuvoje /ja pagrobe net mano dalinai pazystama mergina blink.gif / popieriai dabar itin grieztai tvarkomi..atrodo /jei neklystu/ mums atejusioms teks kone muitine praeiti..pasai, ir t.t.

bent jau taip snekejo zmones...

bet Jurate,ar galetumet pasiteirauti su JA ,per kuria mes ten ileistos busim-ka vertetu nesti ir ko nelabai?...

o ikimokyklinukai-labai smagus vaikuciai thumbup.gif labai idomus,tikiu prabegs tas laikas mums ten net nejucia..pasirodys per mazai laiko thumbup.gif
Atsakyti
Aisku, kad normalu, jog neleidzia iskart pas vaikus. Isivaizduokit jei visi nores ir visus leis, nezinia gi kas gali ateiti. As jei buciau tu namu direktore ne tik pasus patikrinciau, bet dar su kokiu psichologu i pokalbi siusciau visus norincius lankytis. Vaikai gi laukia nauju zmoniu, nes gal tai ju mamyte ar tevelis, gal tai ju nauja seima, gal juos issives ir pan. O zmones pasirodo ir dingsta is ju gyvenimo. Kaip man gaila tu vaikuciu verysad.gif
O i susitikima su direktore eitumem visos ar kokia atstove? Tuo paciu bus galima suzinoti is direktores kuom tiems vaikuciams galetumem padeti...
Papildyta:
Ir dar... nuo sausio 25 iki vasario 5d. nebusiu Lietuvoje. Tad jei ispuls lankymas siomis dienomis tai as negalesiu...
Atsakyti
Ragaina -suprantu,kad popieriai svarbu drinks_cheers.gif Bet mano nomuonė gal keistai nuskambės,na tiek to...juk galima surasti pusvalandį pirmam pokalbiui su mumis wub.gif Suprantu,kad iš karto tikriausiai neleis unsure.gif ,bet rasti keletą minučių ..Ai tiek to blush2.gif Tegu susitvarko ,o ir mums niekas nedega 4u.gif
Kai buvau ten su maišu rubelių tai mielai priėmė ir šiltai padėkojo..Pasirodė visai normali moteriškė wub.gif
Tikrai viskas bus gerai wub.gif
Pirmiausia gal tik su direktore pasikalbėsim g.gif Aš taip galvoju ir ji pati leido suprasti kažką pan.

Dija24 tikriausiai ,kad ir reiks su psichologu susitikti rolleyes.gif Esu girdėjusi,kad gan rimtas pokalbis būna. Taip taip drinks_cheers.gif labai teisingai kalbi -juk turim įrodyti,kad mes ne pramogai ten einam ir ,kad mūsų tikslai ilgalaikiai. Jau po vieno apsilankymo vaikai lauks ir kito wub.gif Taip,kad reikia susitupėjusių asmenybių biggrin.gif wub.gif Ir kaip Ragaina sako galim ir tą muitinę praeiti jei reiks ,ar ne?Viskas normalu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 10, 19:56)
Aš tai manau, kad priims.

Su viena forumiete mes apsitarėm, kad nešim kokių vaisių, saldainių, nes neturim pačios vaikiukų, tai ir rūbelių, žaisliukų aišku, kad ne  angel_sadangel.gif Kai žinosim tikslią datą, kada mus priims, susitarsim tiksliai, ką neštis valgomo  smile.gif ir kiek.


Su žaislais kiek sudėtinga unsure.gif Labiau nori tokių kuriuos galima išardyti ir vėl surinkti,kaladėliu,dėlionių.. O pliušiniai g.gif Kelis vežiau į kūdikių namus,tai paėmė ,sakė išsiplaus..O pirmam kartui tikrai nieko gal nesineškim,t.y. vaikiukams ... wub.gif
Atsakyti
zinoma viska praeisim smile.gif sakykit ar as klystu iki mokyklinukai tai butu tie kur mazdaug nuo 3-4 m? ..nes kudikiu namuos kiek pamenu tik iki 3 berods m laiko.paskui iskelia i kitus namucius...? teisingai?.....jeigu teisingai-kudikiu namucius ar lankysim ? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif visus noriu pakalbinti,pamyluoti pazaisti,bet labiausiai noriu i maziausiuju... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 11, 00:18)
zinoma viska praeisim smile.gif sakykit ar as klystu iki mokyklinukai tai butu tie kur mazdaug nuo 3-4 m? ..nes kudikiu namuos kiek pamenu tik iki 3 berods m laiko.paskui iskelia i kitus namucius...? teisingai?.....jeigu teisingai-kudikiu namucius ar lankysim ?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  visus noriu pakalbinti,pamyluoti pazaisti,bet labiausiai noriu i maziausiuju...  blush2.gif  blush2.gif


Bijau,kad visiems laiko gali neužtekti blush2.gif Gal apsistokim ties vaikų namais,ten nuo 3iki 8metukų vaikiukai wub.gif Nors ką čia žinai kas bus rytoj-gal ir pas mažyliukus nueisim wub.gif
Atsakyti
gerai smile.gif sutinku 4u.gif 4u.gif
Atsakyti