Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Parašykit man telefoną į až.
Turiu žaisliukų, daug rubelių, nevežčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2009 05 02, 12:09)
Kudikiu namai tai cia prie Zemaicio, o kur yra globos?

Taip kudikiu namai pries Zemaicio restorana, o globos namai vaziuojant link Kursenu pervazos Vytauto g-ve ir sukti i Darzelio g-ve.Vytauto gatves galia kur bendrabuciai, prekybos mokykla buvo ( o gal dar ir yra), tik juos pravaziavus sukti i desine.
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 05 02, 14:58)
Parašykit man telefoną į až.
Turiu žaisliukų, daug rubelių, nuvežčiau 4u.gif

Niekas neparašys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 05 03, 19:48)
Niekas neparašys? ax.gif

http://www.siauliai.aps.lt/babieshome/
Pprasciausia juk nogooglint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 05 02, 14:58)
Parašykit man telefoną į až.
Turiu žaisliukų, daug rubelių, nevežčiau 4u.gif

Kudikiu namu-841524507
Atsakyti
Turiu ivairaus dydzio drabuzeliu, gal labiau paaugliukams, mergaitiski drabuzeliai daugiausiai maikutes, dzemperiukai ir pan. Nesuplyse, kai kurie padveti, bet nenudeveti, kai kurie beveik nauji. Galima zinau i carita atiduoti, bet gal kas zino, kam reiketu? Taip pat moteriski keli drabuziai, vidutinio sudejimo moteriai, yra nauju.
Atsakyti
Šiandien Liepos 1d. ryte mirė Dima verysad.gif Noriu padėkoti tiems kurie jį palaikė ir bendravo.Liūdna kai išeina jaunas žmogus......
Atsakyti
Užuojauta tėveliams sad.gif Skaudžios žinios...
Atsakyti
Užuojauta berniuko artimiesiems...
Atsakyti
Sveikos mergaitės,skaitinėju apie jūsų gražius poelgius,kaip remiate nuskriaustus vaikelius.Labai gražu,kad atsiranda tokių žmonių.Tik senokai berašyta ,gal kas paskaitys.Aš irgi prisidėčiau prie tų,kurie lanko kūdikėlius.Tiesa,atiduot neturiu nei rūbelių nei žaislų,nes mano atžalai jau 13 metų.Bet galėčiau kokių sauskelnių ar ko nors kito nupirkt.Tik bijau,kad nuėjus apsižliumbsiu,skysta aš esu ant tokių dalykų,negaliu suvokt kaip tėvai gali būt tokie žiaurūs savo vaikams ir juos atiduot....Ne paslaptis,jau keletą metų galvojam apie įvaikinimą,galbūt apsilankymas pas vaikučius padės greičiau apsispręsti.Nežinau pati kodėl delsiu,gal dar kirba mintis apie savus vaikus,bet jos maža jau.Galbūt reikia tik pamatyt tuos vaikelius ir....
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2009 07 13, 13:27)
Sveikos mergaitės,skaitinėju apie jūsų gražius poelgius,kaip remiate nuskriaustus vaikelius.Labai gražu,kad atsiranda tokių žmonių.Tik senokai berašyta ,gal kas paskaitys.Aš irgi prisidėčiau prie tų,kurie lanko kūdikėlius.Tiesa,atiduot neturiu nei rūbelių nei žaislų,nes mano atžalai jau 13 metų.Bet galėčiau kokių sauskelnių ar ko nors kito nupirkt.Tik bijau,kad nuėjus apsižliumbsiu,skysta aš esu ant tokių dalykų,negaliu suvokt kaip tėvai gali būt tokie žiaurūs savo vaikams ir juos atiduot....Ne paslaptis,jau keletą metų galvojam apie įvaikinimą,galbūt apsilankymas pas vaikučius padės greičiau apsispręsti.Nežinau pati kodėl delsiu,gal dar kirba mintis apie savus vaikus,bet jos maža jau.Galbūt reikia tik pamatyt tuos vaikelius ir....


ir aš prisijungčiau unsure.gif nelabai įsivaizduoju ką ten reiktų neštis, bet kažką irgi galėčiau nupirkti ar surasti..
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 07 13, 14:13)
ir aš prisijungčiau  unsure.gif  nelabai įsivaizduoju ką ten reiktų neštis, bet kažką irgi galėčiau nupirkti ar surasti..

Nu va,mes jau dvi smile.gif .Gal ir daugiau atsiras.Manau prieš ką nors perkant ir nešant ten,reiktų paskambint į tuos namus ir paklaust,kas labiausiai reikalinga.Aš ne šiaulietė,man apie valanda kelio,bet atvažiuočiau jei daugiau atsirastų norinčių.
Atsakyti