Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(grite @ 2009 02 07, 20:28)
Apie Dmitrijų dabar tiksliai pasakyt negaliu blush2.gif Na dabar kurį tai laiką buvo namie,vaikščiojo pas draugus biggrin.gif Pabūna namie ir vėl į Vilnių.Kažkokių tai kalbų buvo ,kad jam jau greitai 18 metų bus ir finansuoti jo nebegalės ,nes jau bus pilnametis(na čia faktas nepatikrintas)Dabar jis gauna brangius vaistus ,o jei nebegaus tai kažin kaip bus doh.gif Reiks tuo reikalu pasidomėti 4u.gif
Na tai ir nežinau ar atsakiau jums į klausimą 4u.gif

Labai aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Mums atidavė, bet nenešiosim, tad dovanojam 4u.gif
Maudynių basutės ir tapkutės rūžavos 20 dydžio
O kiti nuo 24 iki 26 smile.gif
Kuršėnai-Šiauliai
Rašykit į až drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Aš atėjau su negerom naujienom.......Dima .....jam visai blogai verysad.gif Šiandien vaikai prisidarė visokių dovanų turėjo eiti aplankyti.Ir šiandien sužinojo ,kad extra atveju išvežtas Dima į Vilnių prieš dvi dienas.Nenoriu čia visų baisumų rašyti ką teko išgirsti.Na vienu žodžiu tėvams liepė atsisveikint......
Visai klasei yra pakviestas psichologas,kad draugus paruoštų....
Atsakyti
O Dieve ...
Atsakyti
Nu eilinį kartą ir vėl gavos taip........vieną boba sakė......kitą čia parašė doh.gif
Daugiau tai nieko neberašysiu schmoll.gif Iš mokyklos tokios žinios buvo praneštos kaip ir buvau parašius doh.gif Artimieji sako visai ką kitą.Neberašysiu nieko ,bet sako kad nėra taip visai blogai biggrin.gif Faktas tas kad išvyko Dima chemoterapijos kursui 4u.gif
Atsakyti
Surinkau du maisus rubeliu-berniukisku:nuo gimimo iki 3 metu, taip pat ir batuku.Jei zinote kokia nepasiturincia seima parasykite man i a.z. Siauliu mieste, galiu pati nuvezti.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 04 24, 10:17)
Surinkau du maisus rubeliu-berniukisku:nuo gimimo iki 3 metu, taip pat ir batuku.Jei zinote kokia nepasiturincia seima parasykite man i a.z. Siauliu mieste, galiu pati nuvezti.

Rubelius nuveziau i kudikiu namus biggrin.gif Tuo paciu pakviete pasizvalgyti po patalpas.Viskas labai grazu, sutvarkyta, isremontuota, likau nustebinta.Mazuciuku lekiuku daug - 53 be mamyciu, nuo kudykeliu iki 4 metuku.Tik pataikiau tokiu metu, kai dauguma buvo suguldyti pietu miegelio.
Kviete dar karta atvaziuoti ir atsivezti daugiau mamyciu biggrin.gif
Atsakyti
O prieme paprastai. Nuejai ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 05 01, 18:28)
O prieme paprastai. Nuejai ir viskas?

Pries tai pasiskambinau ir paklausiau ar galiu atvezti vaiku isaugtu rubeliu ir avalynes.Direktore paklause, ar tinkami devejimui nesuplesyti.Ji manes nepasitiko, tik pasake, kad privaziuociau prie duru "pasaliniams ieiti draudziama".Nuvykusi, sutikau jauna darbuotoja- nepasake, kokias pareigas uzima, tik pakviete pasivaikscioti po vaiku namus, buvo labai maloni.Kaip ir rasiau, visur apvedziojo ir aprode.
Pries pora dienu drabuzelius(vyresnelio) veziau i globos namus, tai direktore dekojo ir dekojo, labai maloni.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 05 01, 23:49)
Pries tai pasiskambinau ir paklausiau ar galiu atvezti vaiku isaugtu rubeliu ir avalynes.Direktore paklause, ar tinkami devejimui nesuplesyti.Ji manes nepasitiko, tik pasake, kad privaziuociau prie duru "pasaliniams ieiti draudziama".Nuvykusi, sutikau jauna darbuotoja- nepasake, kokias pareigas uzima, tik pakviete pasivaikscioti po vaiku namus, buvo labai maloni.Kaip ir rasiau, visur apvedziojo ir aprode.
Pries pora dienu  drabuzelius(vyresnelio) veziau i globos namus, tai direktore dekojo ir dekojo, labai maloni.

Cia i kudikiu namus?Siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 05 01, 21:52)
Cia  i  kudikiu  namus?Siauliuose?

Taip kudikiu namuose buvau uzvakar, globos namuose pirmadieni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 05 01, 23:04)
Taip kudikiu namuose buvau uzvakar, globos namuose pirmadieni mirksiukas.gif

Kudikiu namai tai cia prie Zemaicio, o kur yra globos?
Atsakyti