Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Niekaip negaliu išsiūsti žinutės Astukui,až pilnas jūsų.Norių parašyti dėl rūbukų vaikučiui. 4u.gif Yra tokia situacija pas mus kad dvyliktokė laukiasi jau nepirmo vaikiuko,sunku jai,tai rūbeliai jai tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 04 26, 10:41)
Niekaip negaliu išsiūsti žinutės Astukui,až pilnas jūsų.Norių parašyti dėl rūbukų vaikučiui. 4u.gif Yra tokia situacija pas mus kad dvyliktokė laukiasi jau nepirmo vaikiuko,sunku jai,tai rūbeliai jai tikrai pravers  4u.gif

Prasivaliau blush2.gif
Mielai viska atiduociau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ieskojau kur cia savo zinute irasyt ir man atrodo cia labiausiai tiks. Norejau paklaust gal kas zinote kokia vienisa nescia moteraite ar siaip kokia varginga seima aplink Siaulius,kuriai reikia bent jau minimalios pagalbos. Mano sunui jau 7 men tai mes daug ka isaugom, turim kruva rubeliu, vezimeli (vienos padeties su lopsiu) autokedute ir t.t. Kiek galeciau padeciau ir materialiai... Jei kas zinot apie tokia praneskit, tik pagalba turbut galesiu paduoti apie vasaros vidury, nes mes dar Madride...I vaiku namus nenoriu nesti, nes mano mama turi pazistamu kurios ten dirba ir zinokit ziauru klausytis, kaip jos rimtai tuos padevetus rubelius ismeta cigonam ir visus tuos geresnius daiktus vos ne savo vaikams parnesa, nu zodziu pati nemaciau gal tai pletkai, bet turbut nera dumu be ugnies...
Atsakyti
labukas visoms... ir as tapati giurdejau..ir regejau net... viena tu namuciu /kudikiu namuciu/ darbuotoja buvo kaimyne...eh kiek kalbu nekokiu apie vaikucius..kiek gero rubo parnesta kaimynu vaikasm is ten.... ir panasiai... verysad.gif

as labai atsiprasysiu ne i tema parasiusi... ax.gif gal kasnors ieskote buto pirkti?.... 2k ir 3k blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragaina: 05 gegužės 2008 - 12:05
Dėl tų kalbų tai ir aš ir žinau ir tikiu,kad nešė neša ir neš ir nieko čia nepadarysi,visi iš visur neša.Žinoma tarybiniais laikais nešė daugiau,dabar gal nebėra iš kur tiek nešti,ale norint viskas imanoma doh.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti Ūllai ir Astukas už rūbelius,jie tikrai labai pravertė,Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nėra už ką irnesakyk.gif
Atsakyti
Dar ir kaip yra už ką dėkoti,labai faina kai atsranda tokių žmonių kaip jūs 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Perskaičiau visus pasisakymus ir noriu pasakyti, kad labai žaviuosi jūsų veikla ir tuo, kad tiesiate pagalbos ranką ar tiesiog dalinate gerą, šiltą žodį wub.gif Kai tik būsiu LT, labai norėčiau ir aš kažkuo prisidėti ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žiūriu jau labai čia tylu pasidarė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 05 14, 13:02)
Žiūriu jau labai čia tylu pasidarė  g.gif

Vis laukiam kokiu naujienu
Atsakyti