Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 15:13)
Žinokit su Dimos šeima pažystama aš nesu,pažystų tik jo tėtį.Susipažinom prieš savaitę,per bendruomenės pirmininkę kuri ieškojo jiems paramos ir žmogaus kuris galėtų jiems padėti,bent jau šiokią tokią paramą gauti,taigi paprašė manęs.Man labai pagailo jų todėl pamaniau,kad galiu parašyti čia.Kiek galiu tiek ir pateikiu informacijos apie juos,ką tik sužinau tą ir parašau.Turiu savo šeimą,du vaikučius kuriems reikia priežiūros ir visą laiką užsiimti domėjimusi apie jo šeimą aš negaliu.Galiu suteikti jo tėvų telefonų numerius,galiu parašyti šiokias tokias naujienas,bet tik tiek.Žinau kad jiems sunku,nes ne visi gali ryžtis kreiptis pas nepažystamą žmogų pagalbos.Labai noriu kad jiems viskas bus gerai,jau tiesiog nei dieną,nei naktį apie nieką kitą galvoti tik kaip jiems dar padėti.Laukiu žinių iš renax,nes ji man rašė kad ruošiasi juos klinikose aplankyti.

Nepykit sian tikrai nevaziuosiu sekmadieni turesiu laisvesne diena pavaziuosiu . O su Edita susisieket ?
Atsakyti
Editai parašiau,tikslinu Dimos buvimo vietą-Onkochematologijos skyrius,aštunta palata,pediatrijos centras.
Atsakyti
Daugiau apie reikalingą pagalbą Dimitrijui ČIA
Atsakyti
Tylu čia biggrin.gif
gal kada eisit į vaikų namus, prisjungčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 08, 17:21)
Tylu čia  biggrin.gif
gal kada eisit į vaikų namus, prisjungčiau  drinks_cheers.gif

Žinok niekaip negaliu sudėliot savo minčių unsure.gif sakau gal pas kokį psichologą reikia nueiti pasikalbėti dėl to vaikų lankymo... Kiekvieną kartą kai nueidavau, pastebėdavau ,kad jie mieliau renkasi sėdėjimą prie televizoriaus nei mano siūlomus užsiėmimus . Na taip yra grupelė vaikų kuriems mano atėjimas svarbesnis nei televizorius..Jų labai pasiilgau,bet ir tos auklėtojos-vis žiūri klausiančiu žvilgsniu "ko tu čia eini" ...buvo ir pasakius,kad tie visi vaikai su sutrikusiais bendravimais, intelektais ir pan. suprask visi nurašyti -aš visiškai nesutinku,kad jie beviltiški ,jiems reikia tik dėmesio, supratimo,nuoširdaus bendravimo ir žmogiško auklėjimo...nežinau ką daryti verysad.gif
Atsakyti
Nereikia tau Jūrate jokio psichologo,tavo mintys ir sudeliotos ir teisingos ir t.t.O tų vaikų namų direktorei ir auklėtojoms psichologas ne pro šalį būtų,kaip galima leisti vaikams visą laiką žiūrėti televizorių,juo lab kad jie nėra visiškai sveiki vaikučiai.Juos reikia ugdyti,mokyti,užsiimti kokia tais veikla su jais o ne prie televizoriaus sodinti,taigi sodink tu protingą sveiką vaiką prie televizoriaus visada tai iš jo nieko neliks,bus galima sakyti kad ir jis sutrikusio mastymo.Man tai žinok labai nepatinka toks požiūris pačios direktorės ir auklėtojų,šitaip būti negali.Tik va pasveiksiu ir nuvyksim mes pas juos,sėždiu visa slogom apaugus ir kosčiu an kompiuterio,dar ir jį virusu kokiu užkrėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
blush2.gif ačiū ,Gaivuma ,nuraminai. Kitą kartą kai eisiu-būsiu reiklesnė..ir tegu galvoja ką nori irnesakyk.gif O Ūlla kada gali g.gif
Man šeštadienį reiks važiuoti į kaimą ,o sekmadienį konkursas doh.gif Vėl negalėsiu schmoll.gif
Papildyta:
Gaivuma -kaip tavo sveikatėlė ? Gal jau baigi išsivaduoti ?
Atsakyti
Sergu,kosau,sloguoju ir galo nematau.Jau atsibodo juodai doh.gif Laukiu nesulaukiu kada pasveiksiu,nervuojuos lovoj guledama ir tiek verysad.gif
Atsakyti
Merginos, turiu vaikisku rubeliu berniukui nuo 2 m. amziaus. Gal kas pazistat seima kuri turi berniuka iki 2 m. Gal Gaivuma jusu bendruomeneje yra seima kuriai reiketu rubeliu. Nu negimsta aplink mane bachuru nors tu ka rolleyes.gif
Atsakyti
Aš visus rūbelius nuvežiau į vaikų namus ,nes kažkaip aplinkiniams neprireikė o prie konteinerio padėti nesinorėjo. Pasiskambinau ir pasiūliau rolleyes.gif ...mielai priėmė ax.gif
O gal yra kokia labdaros organizacija kuri nešiotus rūbelius perduoda kam jų reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 04 25, 06:46)
Aš visus rūbelius nuvežiau į vaikų namus ,nes kažkaip aplinkiniams  neprireikė o prie konteinerio padėti nesinorėjo. Pasiskambinau ir pasiūliau  rolleyes.gif  ...mielai priėmė  ax.gif 
O gal yra kokia labdaros organizacija kuri nešiotus rūbelius perduoda kam jų reikia  g.gif

Ir as taip planuoju tik norejau pries tai suzinot gal reikia kam nors konkreciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 04 25, 08:53)
Ir as taip planuoju tik norejau pries tai suzinot gal reikia kam nors konkreciai ax.gif

Gal kam ir reikia tik čia nesigirdi doh.gif
Atsakyti