Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 27, 10:14)
Niekaip negaliu prisijungti prie savo pašto dėžutės,kažkas stringa.Šiandien vakare eisiu vėl pas Dimos tėvą,nes ten trūksta visko,na gal ne šaukštų,ne puodelių,bet patalynės,rankšluoščių ir tvarkos ir remonto.Kai tik atsigaus mano paštas būtinai parašysiu o kas dėl pinigėlių tai galima juos pervesti jam į sąskaitą aš ją turiu arba perduoti asmeniškai jei kas nori galiu suteikti jo gyvenamosios vietos adresą telefoną.

Ar susisiekete su Edita ? Nes ji tikrai pagelbetu .
Atsakyti
Šiandien buvau pas Dimos tėvą,tai žinokit buvau labai maloniai nustebinta,kambariuose buvo neįtikėtinai švaru,kvepėjo smilkalais.Kęstuti buvo aplankiusi dukra su savo draugu ir kadangi jos draugas gyvena gerai ir jo tėvai pasiturintys,tai juos paremė buitiniais daiktais,atvežė plytelių,kitą kartą atveš tapetų ir visko sakė ko tik reikės,bet piniginis klausimas lieka aktualus.Dabar tvarkoma Dimos globa,tai kai gaus globą bus vėl kitaip.Kadangi bendruomenė yra surinkusi kažkur keturis tūkstančius tai dabar nelabai berenka,nes Dimai operacija numatoma tik po dviejų mėn.jeigu viskas bus gerai.Jiems dabar svarbiausia gerai maitintis taigi bandysiu rašyti Editai.Smagu kai viskas juda į priekį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 27, 22:18)
Šiandien buvau pas Dimos tėvą,tai žinokit buvau labai maloniai nustebinta,kambariuose buvo neįtikėtinai švaru,kvepėjo smilkalais.Kęstuti buvo aplankiusi dukra su savo draugu ir kadangi jos draugas gyvena gerai ir jo tėvai pasiturintys,tai juos paremė buitiniais daiktais,atvežė plytelių,kitą kartą atveš tapetų ir visko sakė ko tik reikės,bet piniginis klausimas lieka aktualus.Dabar tvarkoma Dimos globa,tai kai gaus globą bus vėl kitaip.Kadangi bendruomenė yra surinkusi kažkur keturis tūkstančius tai dabar nelabai berenka,nes Dimai operacija numatoma tik po dviejų mėn.jeigu viskas bus gerai.Jiems dabar svarbiausia gerai maitintis taigi bandysiu rašyti Editai.Smagu kai viskas juda į priekį. 4u.gif


Nelabai supratau kas cia per globa? juk jis tevus turi. kas ji imasi globoti?
Atsakyti
Tai operacija mokama? Labai dziugu girdet kad situacija gereja.
Atsakyti
Aiškinu nesupratusiai mamai,žmogus kuris negali vaikščioti ir apsitarnauti pats saves yra skaitomas neveiksniu ir jam yra skiriama globa,pinigai už kuriuos reikia pirkti vienkartines paklodes,pampersus kremus nuo iššutimo ir t.t.Tikiuosi dabar jau viskas aišku?
Papildyta:
Operacija nemokama tačiau visi puikiai žinome,kad reikia ir anestiozologui ir chirurgui ir t.t reikia duoti,neduosi tai nieko labai gero ir nesitikėk,visi duoda ir duos i kišene.Tai va tiek to nemokamumo ir belieka.
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 09:59)
Aiškinu nesupratusiai mamai,žmogus kuris negali vaikščioti ir apsitarnauti pats saves yra skaitomas neveiksniu ir jam yra skiriama globa,pinigai už kuriuos reikia pirkti vienkartines paklodes,pampersus kremus nuo iššutimo ir t.t.Tikiuosi dabar jau viskas aišku?

Tai ne globa, o slauga 4u.gif o ar sutvarkyti invalidumo dokumentai?

Gal galit parasyt gydancios gydytojos pavarde? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo +333+: 28 kovo 2008 - 10:36
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 07:59)
Aiškinu nesupratusiai mamai,žmogus kuris negali vaikščioti ir apsitarnauti pats saves yra skaitomas neveiksniu ir jam yra skiriama globa,pinigai už kuriuos reikia pirkti vienkartines paklodes,pampersus kremus nuo iššutimo ir t.t.Tikiuosi dabar jau viskas aišku?
Papildyta:
Operacija nemokama tačiau visi puikiai žinome,kad reikia ir anestiozologui ir chirurgui ir t.t reikia duoti,neduosi tai nieko labai gero ir nesitikėk,visi duoda ir duos i kišene.Tai va tiek to nemokamumo ir belieka.

Jei gydytojas geras darys vienodai ar duosi ar ne , o jei blogas jis nepadarys net jei duosi . Kiek man zinoma ten tikrai gydytojai geri .
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 10:59)
Operacija nemokama tačiau visi puikiai žinome,kad reikia ir anestiozologui ir chirurgui ir t.t reikia duoti,neduosi tai nieko labai gero ir nesitikėk,visi duoda ir duos i kišene.Tai va tiek to nemokamumo ir belieka.

Va mes patys ir platinam tu gydytoju kisenes unsure.gif Nemanau kad butu teisinga rinkt pinigus kysiams. Reikia dabar duot vaikui visa kas geriausia o ne is jo atimt kad duot kazkam neaisku del ko.... Nepagalvokit kad esu nejautri ax.gif Mano 12 m. sesuo mire nuo sarkomos ir gerai zinau ko tokiems ligoniukams reikia.
Atsakyti
Dar nei viena neparemė,pakritikuoti aš taipogi galiu.Kai šeimoje kas nors serga tai daroma yra viskas kas tik įmanoma.Gydytojas visada labiau atsižvelgia į tuos kurie moka,va mano senelis vos išvengė kojos amputacijos,tai ir slaugėm davė ne tik gydytojui.Aš pati prieš kyšininkavimą,bet tokia jau pas mus tvarka-sumokėsi tai ne du kartus per dieną aplankys gydytojas o keturis,nemokėsi tai ir tą vieną kartą aplankęs nelabai jau ir domėsis.Visi daktarai malonųs,kai jiems moki,karti,bet užtat teisybė.
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 11:39)
Dar nei viena neparemė,pakritikuoti aš taipogi galiu.Kai šeimoje kas nors serga tai daroma yra viskas kas tik įmanoma.Gydytojas visada labiau atsižvelgia į tuos kurie moka,va mano senelis vos išvengė kojos amputacijos,tai ir slaugėm davė ne tik gydytojui.Aš pati prieš kyšininkavimą,bet tokia jau pas mus tvarka-sumokėsi tai ne du kartus per dieną aplankys gydytojas o keturis,nemokėsi tai ir tą vieną kartą aplankęs nelabai jau ir domėsis.Visi daktarai malonųs,kai jiems moki,karti,bet užtat teisybė.

apie kokia kritika kalbate? unsure.gif tiesiog is to ka jus parasete, kyla klausimu, tai ir klausiame. Del kysiu, renax jau parase.. geras daktaras neoperuos blogiau, jei pinigu nebus gaves. O jei blogam prikishite, tai turbut ir jis nepasidarys didesnis profesionalas. Del to ir siule jums susisiekti su Rugutes fondu, kad patartu pas kuri daktara geriau kreiptis, padetu rasti informacijos apie liga, galu gale padrasintu mama. O pinigus tikslingiau butu skirti vaiko priemonems: kremams, vitaminams, nekompensuojamiems medikamentams ir t.t., nes tokiems ligoniukams tikrai reikia daug pinigu ir be kysiu. Kad daryti viska kas imanoma vaiko labui, sutinku 100proc., tik per tai praeje zmones gali pasakyti, kad kysis daktarui vargu ar pagerins vaiko padeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 28, 12:39)
Dar nei viena neparemė,pakritikuoti aš taipogi galiu.Kai šeimoje kas nors serga tai daroma yra viskas kas tik įmanoma.Gydytojas visada labiau atsižvelgia į tuos kurie moka,va mano senelis vos išvengė kojos amputacijos,tai ir slaugėm davė ne tik gydytojui.Aš pati prieš kyšininkavimą,bet tokia jau pas mus tvarka-sumokėsi tai ne du kartus per dieną aplankys gydytojas o keturis,nemokėsi tai ir tą vieną kartą aplankęs nelabai jau ir domėsis.Visi daktarai malonųs,kai jiems moki,karti,bet užtat teisybė.

Tikrai gaila kad tokiu atveju reikia apie tokius dalykus galvot verysad.gif Ka padarysi....kad tik Dimai butu geriau 4u.gif O aukojusi as esu...nors ne siuo konkreciu atveju. Todel cia ir esam kad suzinot situacijas, ivertint ir daryt sprendimus. Nesupyk Gaivuma 4u.gif Niekas nesisvaistom i kaire ir i desine. Galvoju ka Dimai dabar butu geriausia padaryt g.gif
Dar galiu pridurt kad mama operavusiam gydytojui davem i kisene ir kaip galvojat.....jis pamirso unsure.gif Ir nemanau kad mano seseri tai butu isgelbeje. Ir be kysiu buvo superiskai priziureta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 28 kovo 2008 - 12:03
Žinokit su Dimos šeima pažystama aš nesu,pažystų tik jo tėtį.Susipažinom prieš savaitę,per bendruomenės pirmininkę kuri ieškojo jiems paramos ir žmogaus kuris galėtų jiems padėti,bent jau šiokią tokią paramą gauti,taigi paprašė manęs.Man labai pagailo jų todėl pamaniau,kad galiu parašyti čia.Kiek galiu tiek ir pateikiu informacijos apie juos,ką tik sužinau tą ir parašau.Turiu savo šeimą,du vaikučius kuriems reikia priežiūros ir visą laiką užsiimti domėjimusi apie jo šeimą aš negaliu.Galiu suteikti jo tėvų telefonų numerius,galiu parašyti šiokias tokias naujienas,bet tik tiek.Žinau kad jiems sunku,nes ne visi gali ryžtis kreiptis pas nepažystamą žmogų pagalbos.Labai noriu kad jiems viskas bus gerai,jau tiesiog nei dieną,nei naktį apie nieką kitą galvoti tik kaip jiems dar padėti.Laukiu žinių iš renax,nes ji man rašė kad ruošiasi juos klinikose aplankyti.
Atsakyti