Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

Kokios čia nuotaikos lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 03 07, 07:01)
Kokios čia nuotaikos  lens.gif


Ar šiandien eisi pas vaikus bigsmile.gif
Man šiandien niekaip neišeis nueiti doh.gif Nuo kelionės taip skauda visus kaulus, kad wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 09, 15:09)
Ar šiandien eisi pas vaikus  bigsmile.gif
Man šiandien niekaip neišeis nueiti  doh.gif Nuo kelionės taip skauda visus kaulus, kad  wacko.gif

doh.gif
Atsakyti
lens.gif listen.gif kaži ar yra čia dar kas gyvų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 03 17, 19:00)
lens.gif  listen.gif  kaži ar yra čia dar kas gyvų  g.gif


Yra yra biggrin.gif Grįžau po operacijos, galva sukas, ale gyvensiu biggrin.gif
Apsispendžiau. Bandysiu imt savitgalinę globą. Kai mano mama pamatė tų berniukų nuotraukas, tai nebeduoda man ramybės tongue.gif Pasiilgau jų, tai galvoju, kaip čia nuklibinkščiuoti iki ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 18, 10:28)
Yra yra  biggrin.gif Grįžau po operacijos, galva sukas, ale gyvensiu  biggrin.gif
Apsispendžiau. Bandysiu imt savitgalinę globą. Kai mano mama pamatė tų berniukų nuotraukas, tai nebeduoda man ramybės  tongue.gif Pasiilgau jų, tai galvoju, kaip čia nuklibinkščiuoti iki ten  g.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai džiaugiuos,kad ir po operacijos,bet neprarandi vilties susidraugauti su jais wub.gif aš užsivėliau su darbais doh.gif gal šeštadienį arba sekmadienį eisiu 4u.gif
Atsakyti
Tylu čia kažkaip unsure.gif
aš tai ryt kulniuosiu ax.gif jei mb nepaves mad.gif mašinos neduoda, tipo man galva vis dar svaigsta (o gal ir svaigsta, bet ne iki tiek, kad negalėčiau vairuot biggrin.gif ) sakė pats nuveš, nes ryt laisvas thumbup.gif O su miesto transportu man per sudėtinga, labai toli tas sustojimas unsure.gif
Atsakyti
Labas,as is Siauliu rajono,pas mus yra bendruomene tai jeigu ko reikia galeciau paorganizuoti o siaip turiu daug visokiu minciu ir manyciau,kad reiktu su kokia iniaciatyve mamyte susitikti ir pasikalbeti o gal ir su keliom mamytem 4u.gif Labai noriu prisijungti ir bent kuom padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 20, 20:12)
Labas,as is Siauliu rajono,pas mus yra bendruomene tai jeigu ko reikia galeciau paorganizuoti o siaip turiu daug visokiu minciu ir manyciau,kad reiktu su kokia iniaciatyve mamyte susitikti ir pasikalbeti o gal ir su keliom mamytem  4u.gif Labai noriu prisijungti ir bent kuom padeti  4u.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif tikrai galėtume susitikti 4u.gif tik kada, kur, kaip...o iš kur tu g.gif
Aš galiu bet kada,nes mano darbas toks,kad esu pati sau šeimininkė blush2.gif nors labiau tinkamas savatgalio laikas rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai geriausiai tinka sekmadieniai.As is Meskuiciu miestelio.Labai noriu prisideti.Butu gerai per az susirasyti kur,kaip ir kada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 20, 22:03)
Man tai geriausiai tinka sekmadieniai.As is Meskuiciu miestelio.Labai noriu prisideti.Butu gerai per az susirasyti kur,kaip ir kada  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas..kas galėtų patarti kur ir kaip kreiptis dėl materialios pagalbos sunkiai sergančiam vaikui g.gif

Gaivuma ,gal tu pati pasakyk kokia tai situacija blush2.gif minėjai,kad vaikiukas iš daugiavaikės ,neturtingos šeimos ........
Atsakyti