Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Ūlla @ 2008 02 17, 17:40)
Aš šį savaitgalį nebuvau, ryt irgi nenueisiu, išvykus esu  blush2.gif Nueisu gal atradienį arba trečiadienį, kas jungiatės  drinks_cheers.gif

aš taip pat išvykusi esu šią savaitę,negalėsiu eit pas vaikus, esu mieste prie nemuno, dirbu aukle biggrin.gif
Atsakyti
Oho blink.gif na jūs ir keliauninkės biggrin.gif
Aš ką tik iš po pirties tongue.gif Variau visas ligas ir negandas ax.gif niu dar biškis ir būsiu sveika didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 17, 18:26)
Oho  blink.gif  na jūs ir keliauninkės  biggrin.gif
Aš ką tik iš po pirties  tongue.gif  Variau visas ligas ir negandas  ax.gif  niu dar biškis ir būsiu sveika  didis.gif


Taip, mes varlės keliauninkės lotuliukas.gif
Kai pasveiksi, parašyk kada eisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 18, 15:36)
Taip, mes varlės keliauninkės  lotuliukas.gif
Kai pasveiksi, parašyk kada eisi  mirksiukas.gif


Labutis mielos mergytės biggrin.gif
Jau beveik pasveikau ir svajoju sekmadieni eiti i svecius 4u.gif
Kas į kompaniją????
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 20, 07:39)
Labutis mielos mergytės  biggrin.gif
Jau beveik pasveikau ir svajoju sekmadieni eiti i svecius  4u.gif
Kas į kompaniją????


Net nežinau, nes savaitgalį važiuosiu pas mamą 4u.gif Tai nežinau, kad grįšiu doh.gif
Žadu eit šiandien g.gif blush2.gif

Elniuk, gal tave prigriebt sekmadienį iš panemunio kraštų, ar tu pati su mašina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 21 vasario 2008 - 10:40
gal as galeciau prisijungti prie ko nors kas eina i vaiku namus, su jais pazaisti, pabuti, pabendrauti? kartais lieka laisvo laiko nuo paskaitu.
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 21, 10:40)
Net nežinau, nes savaitgalį važiuosiu pas mamą  4u.gif Tai nežinau, kad grįšiu  doh.gif
Žadu eit šiandien  g.gif  blush2.gif

Elniuk, gal tave prigriebt sekmadienį iš panemunio kraštų, ar tu pati su mašina  g.gif

dėkui, ryt ryte MB pats atvarys parsivešt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte007 @ 2008 02 21, 13:31)
gal as galeciau prisijungti prie ko nors kas eina i vaiku namus, su jais pazaisti, pabuti, pabendrauti? kartais lieka laisvo laiko nuo paskaitu.


Kike suprantu Jūratė eis sekmasdienį, prisijunk drinks_cheers.gif Aš greičiausiai eisiu pirmadienį, taigi mielai prašom kartu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte007 @ 2008 02 21, 14:31)
gal as galeciau prisijungti prie ko nors kas eina i vaiku namus, su jais pazaisti, pabuti, pabendrauti? kartais lieka laisvo laiko nuo paskaitu.

Tai gal einam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 24, 11:50)
Tai gal einam  ax.gif

as savaites pradzioje negaliu, tik pabaigoje, nes man savaites pradzioje labai daug paskaitu buna. Ateinancia savaite nebent ketvirtadieni galeciau.
Atsakyti
Kas eitumėt rytoj 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 27, 19:33)
Kas eitumėt rytoj  4u.gif  g.gif

schmoll.gif
Buvau sekmadienį
Ūlla ,gal kitą sav susimatom blush2.gif reikia pakalbėti rolleyes.gif Aišku jei gali mirksiukas.gif
Atsakyti