Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

kas rytoj ar poryt nori su manim eiti po pietų ? blush2.gif
Atsakyti
as 4u.gif
Atsakyti
Eičiau ketvirtadienį po pietų 4u.gif

Ką tik buvom su saulės zuikučiu smile.gif broliai kaip visada buvo nusidūkę daugiausia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2008 02 12, 19:48)

o tu pas kuriuos nori ? ir kurią dieną ? blush2.gif
Atsakyti
siandien buvom broliuku grupeje smile.gif tai ketvirtadieni galim pas maziukus eit 4u.gif
siandien susinervavau ten sad.gif jei jau kazkokia tipo motina lanko vaika 2 kartus per metus, tai jau man su tuo vaiku neleidzia but aukletoja, tipo butinai turiu but tik su tais, kuriu nelanko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2008 02 12, 21:32)
siandien buvom broliuku grupeje smile.gif tai ketvirtadieni galim pas maziukus eit  4u.gif
siandien susinervavau ten sad.gif jei jau kazkokia tipo motina lanko vaika 2 kartus per metus, tai jau man su tuo vaiku neleidzia but aukletoja, tipo butinai turiu but tik su tais, kuriu nelanko sad.gif

nu taip, man irgi buvo sakęs, kad vieną mergaitę lanko motina tik per didžiasias šventes, todėl jos negalima pasimt savaigalinei globai doh.gif
Atsakyti
Visa valdiška sistema yra papuvus fool.gif
Atsakyti
man dar dabar tas momentas akyse stovi, kai kviečiau mergaitę prie savęs, į atskirą kambarėlį, bet ji nėjo. nors prieš tai kai buvau, tai žaidėm kartu. čia taip auklėtojų tie vaikai bijo gal g.gif o ir broliukai tylūs buvo unsure.gif
šlykščiausias dalykas, kai matai savo akimis, jog 5-6 metų vaikas grindis plauna. dar dabar nesupratau, ar savo noru ar liepė jam unsure.gif
Atsakyti
Auklėtoja neleidžia vaikų eit į kambarėlį, jei yra lankytojų. Šiuo atveju mes lankėmės pas brolius. Jei norim, tai turim žaist grupėje su visais.

Auklėtojų vaikai bijo.

Broliai buvo tylūs todėl, kad vieną kartą auklėtoja prie manęs užrėkė, kad tyliau (žiūrėjo serialą blink.gif )
O vakar tai broliai nuolat kartojo, kad reikia kalbėt tyliai, matyt, kai su Saulės zuikučiu išėjom, gavo pylos blink.gif Tam tikrai nepritariu, kai vaikams net kalbėt neleidžia, aš gi neateinu kasdien, tegul pačiauška, pasidalina įspūdžiais.
Atsakyti
man ten kuo toliau tuo baisiau... sad.gif grindu plovimas, serialu ziurejimas, tyliai tik snekejimas... nu kazkas nenormalaus. ten juk dar mazi vaikai...
Atsakyti
Sveikos mamulės wub.gif Mane užpuolė kaži kokia bacila,nosis varva kaip upelis unsure.gif Tikrai niekur neisiu tokia schmoll.gif Gal kitą savaitę blush2.gif Neišbraukit manęs iš to lankytojų sąrašiuko hihihi.gif
Ką šią sav geresnio ten matėt?
Atsakyti
Aš šį savaitgalį nebuvau, ryt irgi nenueisiu, išvykus esu blush2.gif Nueisu gal atradienį arba trečiadienį, kas jungiatės drinks_cheers.gif
Atsakyti