Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Ūlla @ 2008 02 04, 18:10)
Šiaip pritariu Elniukui, nemanau, kad tai yra gerai.

Kelias nuotraukėles padariau vaikams ir sekmadienį nunešiau  4u.gif


blink.gif blink.gif nu ir spartuolė esi wub.gif Turbūt buvo labai patenkinti ,kur jas pasidėjo?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 04, 18:16)
blink.gif  blink.gif  nu ir spartuolė esi  wub.gif Turbūt buvo labai patenkinti ,kur jas pasidėjo?


nu jo, pas mane žodžio ,,palauk ''nėra lotuliukas.gif O tu dar sakei, kad esu rami lotuliukas.gif Su tais broliais tai tikčiau lotuliukas.gif Sekmadienį ryte variau apsipirkt, tai pirmu numeriu nuvežiau nuotraukas, kol darė, tai IKI, kosmetikos parduotuves apvaikštinėjau lotuliukas.gif Nu labai darbinga savaitgalį buvau tongue.gif

Pasidėjo spintelėje. kaip relikviją vis išsiimdavo, nešė auklytėms parodyt. Dar saldainių nunešiau blush2.gif Nemoku pasakyt, bet saldainiai jiems irgi buvo labai brangūs, nešiojosi nešiojosi visur... Dar mažius pasakė, kad mama jų nelanko, po to vėl, kad lanko...Širdį suspaudė bežiūrint verysad.gif Ką jie jaučia, tai mums sunku net įsivaizduot. Nu negaliu aš jų dviejų paimt, per daug viskas sudėtinga unsure.gif Bet ir iš galvos man jie neišeina unsure.gif Tau jie irgi patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 04, 20:24)
nu jo, pas mane žodžio ,,palauk ''nėra  lotuliukas.gif O tu dar sakei, kad esu rami  lotuliukas.gif Su tais broliais tai tikčiau  lotuliukas.gif Sekmadienį ryte variau apsipirkt, tai pirmu numeriu nuvežiau nuotraukas, kol darė, tai IKI, kosmetikos parduotuves apvaikštinėjau  lotuliukas.gif Nu labai darbinga savaitgalį buvau tongue.gif

Pasidėjo spintelėje. kaip relikviją vis išsiimdavo, nešė auklytėms parodyt. Dar saldainių nunešiau  blush2.gif Nemoku pasakyt, bet saldainiai jiems irgi buvo labai brangūs, nešiojosi nešiojosi visur... Dar mažius pasakė, kad mama jų nelanko, po to vėl, kad lanko...Širdį suspaudė bežiūrint verysad.gif Ką jie jaučia, tai mums sunku net įsivaizduot. Nu negaliu aš jų dviejų paimt, per daug viskas sudėtinga unsure.gif Bet ir iš galvos man jie neišeina  unsure.gif Tau jie irgi patiko  bigsmile.gif


Jei galėtume kažkaip dėl to reikalo susijungti g.gif O savaitgalinė globa g.gif apie tai pagalvok ax.gif Man tie vaikai visi fainuoliai..Vakar vienam pažįstamam prasitariau kur aš einu-sakė ,kad esu nesveika irnesakyk.gif O aš didžiuojuos tuom ką darau didis.gif irnesakyk.gif Jaučiuos tikrai labai gerai...ir nekaip ,kad negaliu eiti dažniau unsure.gif
Atsakyti
kažin kaip ten šiandien, užgavėnes gal švęs g.gif

Ūlla, apsirenk žyde šiandien biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif
Ryt po pietų planuoju eiti blush2.gif gal kas prisijungų g.gif wub.gif
Atsakyti
Žadu eit ryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 09, 17:47)
Žadu eit ryt  blush2.gif


Tai gal galiu kartu ? friends.gif
Kelintą valandą planuoji? g.gif
Atsakyti
Kaži ar yra dar šiauliečių norinčių lankyti vaikus globos namuose g.gif

Ragaina -gal norėtum kada prisijungti ?

Aš šiandien buvau su savo mažąja...ėjau su noru kažką nuveikti,pasiėmiau molio -libdėm beleką doh.gif ,popieriaus-darėm valentino dienai atvirytę thumbup.gif Vaikam patiko-tik jau reikia su jais kantrybės turėti biggrin.gif

Nežinau kada dabar eičiau g.gif

Ūlla, kada tu?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 10, 22:03)

Ūlla, kada tu?


Nežinau, gal ryt eisiu, o savaitgalį tai balius bus blush2.gif

Ar vakar broliai ramūs buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 02 11, 16:25)
Nežinau, gal ryt eisiu, o savaitgalį tai balius bus  blush2.gif

Ar vakar broliai ramūs buvo  biggrin.gif


Jų nemačiau blush2.gif buvau didesnių vaikų grupėje rolleyes.gif
Aišku,kad labiausiai laukia unsure.gif
Mano mažoji apsisnargliavo unsure.gif gal prisijungčiau blush2.gif
Atsakyti
aš ryt negaliu, bet žadu trečiadienį arba ketvirtadienį po pietų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 02 11, 15:51)
Jų nemačiau  blush2.gif  buvau didesnių vaikų grupėje  rolleyes.gif
Aišku,kad  labiausiai laukia  unsure.gif 
Mano mažoji apsisnargliavo  unsure.gif  gal prisijungčiau  blush2.gif


Aišku 4u.gif
Tai einam kokią 16-17 val. g.gif
Atsakyti