Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Elniukas @ 2008 01 29, 19:23)
na, jau buvau šiandien pas didesnių. Ūllai davė pasakų knygą vaikai skaityt, bet ta nusiplovė ir vaikai mane prievartavo  doh.gif  lotuliukas.gif


kas ir nebūtina skųsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vistiek skaičiau svečių kambariukyje, bet kad greitai kai kam nusibodo tongue.gif

grįžau ką tik namo biggrin.gif privaišinta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 29, 20:03)
kas ir nebūtina skųsti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Vistiek skaičiau svečių kambariukyje, bet kad greitai kai kam nusibodo  tongue.gif

grįžau ką tik namo  biggrin.gif privaišinta lotuliukas.gif


turbiū tiek ilgai nesu kalbėjusi garsiai, net padusau doh.gif lotuliukas.gif

kad tik kitą kartą nepristotų su ta pačia knyga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 29, 20:29)
turbiū tiek ilgai nesu kalbėjusi garsiai, net padusau  doh.gif  lotuliukas.gif

kad tik kitą kartą nepristotų su ta pačia knyga  biggrin.gif


pristos pristos biggrin.gif

tai ar ryt eisi biggrin.gif
Atsakyti
Labutis wub.gif
Ūlla,Elniuk sakykit ar valdžia buvo? Gal kalbino jumis blush2.gif O tv ar dar veikia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 30, 20:27)
Labutis  wub.gif
Ūlla,Elniuk sakykit ar valdžia buvo? Gal kalbino jumis  blush2.gif O tv ar dar veikia?  biggrin.gif

aš eisiu ryt ryte pas mažiukus, tai nepristos su pasakom biggrin.gif

mes net link valdžios nėjom, tiesiu taikiniu pas vaikus biggrin.gif

tv įjungė vėliau, tai vieni žiūrėjo filmukus, kiti su mum buvo smile.gif
Atsakyti
kitoje grupėje tv veikė biggrin.gif netgi ikimokyklinukai apie nekviestą meilę kalbėjo doh.gif
Atsakyti
Elniuk -kokio amžiaus tie mažuliai pas kuriuos eini doh.gif Jei dviejų metukų tai jau gali ir jiems paskaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 30, 22:57)
Elniuk -kokio amžiaus tie mažuliai pas kuriuos eini  doh.gif  Jei dviejų metukų tai jau gali ir jiems paskaityti  biggrin.gif

tai aišku, kad galiu paskaityti, na,žiūrėsim, ką jie šiandien veiks ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 31, 10:04)
tai aišku, kad galiu paskaityti, na,žiūrėsim, ką jie šiandien veiks ten  g.gif

Laimingai Tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 31, 09:04)
tai aišku, kad galiu paskaityti, na,žiūrėsim, ką jie šiandien veiks ten  g.gif


aš jau dabar įsivaizduoju, kaip ,, bučinukas" prilėks biggrin.gif 4u.gif
aš šiandien neisiu, nors kas čia žino lotuliukas.gif niekad nenuspėju, ką sumanysiu po valandos kitos lotuliukas.gif važiuosiu vėl į tą pusę vakarop smile.gif
o šiaip kada tiksliai planuojam visos eit g.gif

Jūrate, ar molio turėsi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 31, 11:11)
aš jau dabar įsivaizduoju, kaip ,, bučinukas" prilėks  biggrin.gif  4u.gif
aš šiandien neisiu, nors kas čia žino  lotuliukas.gif niekad nenuspėju, ką sumanysiu po valandos kitos  lotuliukas.gif važiuosiu vėl į tą pusę vakarop  smile.gif
o šiaip kada tiksliai planuojam visos eit  g.gif

Jūrate, ar molio turėsi  biggrin.gif  4u.gif


doh.gif buvau kaime užvakar,bet neparsivežiau schmoll.gif paamiršau blush2.gif Galvoju šeštadienį ryte nuvažiuot o po pietų planuoju eiti blush2.gif Bet esu pasiklydusį planų labirinte,niekaip negaliu apsispręsti ...mat noriu sekmadienį iki Klaipėdos nulėkti blush2.gif
Atsakyti
raportuoju - buvau pas mažiausių, palaukiau kol baigs piešti, gražuolis ožius pradėjo rodyt... po to ėjom į lauką, labai smagiai pabuvom. geriausiai, kai broliukų grupė irgi atėjo į lauką biggrin.gif pamatė mane, pripuolė, vardą atsimena wacko.gif wacko.gif pabuvom kartu. dar direktorė praėjo pro šalį, ale tik pasisveikino biggrin.gif

daugiausiai nervų kainavo kai reikėjo aprengt vedant į lauką ir nurengt, visi nori vienu metu kad aprengčiau, apaučiau batukus, košmaras kažkoks, šiaip ne taip susitariau, kad tik dvi rankas turiu ir jei nepalauks savo eilės, eis miegot tongue.gif

kitą kartą eisiu apie 4 popiet. auklėtojai taip geriau. nes pas juos nuo 4 iki 7 laisvas laikas. vieną vakarą pas vienus, kitą - pas kitus. biggrin.gif

Ūlla, tavo "bučinukai" labai greiti, nepavysi lotuliukas.gif
Atsakyti